Нұра аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы XLVII сессияның "2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 403 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 тамыздағы № 471 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 тамызда № 6002 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы XLVII сессияның №403 "2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5627 болып тіркелген, 2020 жылғы 03 қаңтардағы №1 (5648) "Нұра" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылдың 05 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 265 056 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 208 439 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9 910 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 8 227 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 8 038 480 мың теңге;
2) шығындар – 10 081 100 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 739 305 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 774 146 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 34 841 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 1 555 349 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 555 349 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 1 449 298 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 34 841 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 140 892 мың теңге.";

О внесении изменений в решение XLVII cессии Нуринского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 403 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 4 августа 2020 года № 471. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 августа 2020 года № 6002. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLVII cессии Нуринского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 403 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5627, опубликовано в газете "Нұра" от 03 января 2020 года №1 (5648), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 05 января 2020 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 265 056 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 208 439 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9 910 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8 227 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 038 480 тысяч тенге;
2) затраты – 10 081 100 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 739 305 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 774 146 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 34 841 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1 555 349 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 555 349 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 1 449 298 тысяч тенге;
погашение займов – 34 841 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 140 892 тысяч тенге.";

20 000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
220 565
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Енбек" мемлекеттік бағдарламасы аясында еңбек нарығын дамытуға бағытталған шараларды іске асыруға
78 154
Қазақстан Республикасындағы мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсартуға, оның ішінде:
5 409
- мүгедектерді міндетті гигиеналық заттармен қамтамасыз ету нормасын ұлғайту
4 089
техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдардың тізбесін кеңейту
1 320
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
107 428
тұрғындарды әлеуметтік қорғаудың мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсететін жұмысшылардың жалақысына үстеме ақылар белгілеуге
11 388
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Енбек" мемлекеттік бағдарламасы аясында еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
18 186
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
37 980
мемлекеттік мәдени ұйымдар мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі қызметкерлеріне мәдени ұйымдар мен мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық жалақыларына қосымша төлемдер белгілеуге
37 980
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
5 114
құнын иелеріне өтеуге малды санитарлық союын жүргізуге, ауруларды ауыл шаруашылығы жануарларын аса қауіпті инфекциялық аурулармен
5 114
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары бөлімі және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
600 388
көлік инфрақұрылымының бюджеттік жобаларын қаржыландыру
279 780
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелері) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу, оның ішінде:
79 889
жолдардың орташа жөндеуі
29 040
жолдардың ағымдағы жөндеуі
50 849
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
37 799
халықтың әлеуметтік осал топтары және (немесе) аз қамтылған көп балалы отбасылар үшін коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға

20 000
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
220 565
на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек"
78 154
на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан, в том числе:
5 409
- увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
4 089
- расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
1 320
на выплату государственной адресной социальной помощи
107 428
на установление доплат к заработной плате работников , предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
11 388
на краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек"
18 186
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
37 980
на установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
37 980
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
5 114
возмещение владельцам стоимости на проведение санитарного убоя, больных сельскохозяйственных животных, особо опасными инфекционными заболеваниями
5 114
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
600 388
финансирование бюджетных проектов транспортной инфраструктуры
279 780
на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов, в том числе:
79 889
-средний ремонт дорог
29 040
-текущий ремонт дорог
50 849
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта " Ауыл-Ел бесігі" ( объекты транспортной инфраструктуры)
37 799
на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей