Жергілікті ауқымда техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Қарағанды облысы Ұлытау ауданының әкімінің 2020 жылғы 27 шілдедегі № 5 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 шілдеде № 5985 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 48 бабына және 50 бабының 2 тармағының 2) тармақшасына, Ұлытау ауданының төтенше жағдайлардың алдын-алу және оларды жою жөніндегі комиссия отырысының 2020 жылғы 17 шілдедегі №4 хаттамасы негізінде, Ұлытау ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Авариялық жағдайдың туындау қауіпіне байланысты, адам өліміне әкеп соқтыруы мүмкін, Ұлытау ауданы, Қарсақпай кенті, Сәтбаев көшесіндегі №73 үйде жергілікті ауқымда техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Ұлытау ауданы әкімінің орынбасары Мақсұт Сәрсембайұлы Оспанов тағайындалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау ауданының әкімі Б. Әбдіғалиұлы

Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба
Решение акима Улытауского района Карагандинской области от 27 июля 2020 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 июля 2020 года № 5985
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", на основании протокола № 4 заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуации Улытауского района от 17 июля 2020 года, аким Улытауского района РЕШИЛ:
1. В связи с возможной угрозой возникновения аварийной ситуации, которая может повлечь за собой человеческие жертвы в жилом доме №73 по улице Сатпаева, поселка Карсакпай, Улытауского района объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Улытауского района Оспанова Максута Сарсембаевича.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Улытауского района Б. Әбдіғалиұлы