Ұлытау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы XL сессиясының "2020-2022 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" № 354 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 тамыздағы № 385 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қыркүйекте № 6027 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы XL сессиясының "2020-2022 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" №354 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5678 болып тіркелген, 2020 жылғы 11 қаңтардағы №2-3 (6232), 2020 жылғы 18 қаңтардағы №4-5 (6234), 2020 жылғы 1 ақпандағы №6-7 (6236), 2020 жылғы 8 ақпандағы №8-9 (6238), 2020 жылғы 15 ақпандағы №10-11 (6240) "Ұлытау" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылдың 22 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Жезді кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 605 187 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 320 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 601 867 мың теңге;
2) шығындар – 659 844 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 54 657 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 54 657 мың теңге:
қарыздар түсімі – 53 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 657 мың теңге.";
3 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62 130 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 160 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 386 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение XL сессии Улытауского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 354 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 27 августа 2020 года № 385. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 сентября 2020 года № 6027. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XL сессии Улытауского районного маслихата от 31 декабря 2019 года №354 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5678, опубликовано в газете "Ұлытау" от 11 января 2020 года №2-3 (6232), от 18 января 2020 года №4-5 (6234), от 1 февраля 2020 года №6-7 (6236), от 8 февраля 2020 года №8-9 (6238), от 15 февраля 2020 года №10-11 (6240), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 22 января 2020 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жезды на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 605 187 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 320 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 601 867 тысяч тенге;
2) затраты – 659 844 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 54 657 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 54 657 тысяч тенге:
поступление займов – 53 000 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 657 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Актас на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 130 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 160 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 386 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

трансферттердің түсімдері – 61 584 мың теңге;
2) шығындар – 62 130 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
4 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Қарсақпай кентінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 112 714 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 995 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 218 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 110 501 мың теңге;
2) шығындар – 112 714 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
5 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Қаракеңгір ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 452 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 107 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 200 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 51 145 мың теңге;
2) шығындар – 52 452 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
6 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:

поступления трансфертов – 61 584 тысяч тенге;
2) затраты – 62 130 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет поселка Карсакпай на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 112 714 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 995 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 218 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 110 501 тысяч тенге;
2) затраты – 112 714 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет Каракенгирского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 452 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 107 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 51 145 тысяч тенге;
2) затраты – 52 452 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:

көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ш. Бекетов
Мәслихат хатшысы Т. Сейтжанов
Ұлытау аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 27 тамызы
№ 385
шешіміне 1 қосымша
Ұлытау аудандық мәслихатының

приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Ш. Бекетов
Секретарь маслихата Т. Сейтжанов
Приложение 1
к решению
Улытауского районного
маслихата
от 27 августа 2020 года
№ 385
Приложение 1
к решению XL сессии
Улытауского районного

21000
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
278776
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
7129
"Айгөлек" балабақшасына модульді қазандық орнатуға
7500
Жезді кенті мәдени-сауықтыру орталығын ұстап тұруға
69470
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
5062
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2780
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3520
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
3120
Ұлытау ауылдық округі бюджетінің құрамында
430771
Елді мекенді абаттандыруға
109585
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
294852
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
5173
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
5920
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3051
Мемлекеттік қызметшілерге факторлық-балдық шәкіл негізінде еңбекақы төлеу
10190
Әкім аппаратының ағымдағы шығындарына
2000
Ақтас кенті бюджетінің құрамында
19654
Мемлекеттік қызметшілерге факторлық-балдық шәкіл негізінде еңбекақы төлеу
6542
Әкім аппаратының ағымдағы шығындарына
3012
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
3100
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
7000
Қарсақпай кенті бюджетінің құрамында
22229
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
3919
"Балдәурен" балабақшасына модульді қазандық орнатуға
12000
Мемлекеттік қызметшілерге факторлық-балдық шәкіл негізінде еңбекақы төлеу
6310
Қаракеңгір ауылдық округі бюджетінің құрамында
28696
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
8781
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
9260
Мемлекеттік қызметшілерге факторлық-балдық шәкіл негізінде еңбекақы төлеу
8640
Әкім аппаратының ағымдағы шығындарына
2015
Аманкелді ауылдық округі бюджетінің құрамында
21894
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
12141
Мемлекеттік қызметшілерге факторлық-балдық шәкіл негізінде еңбекақы төлеу
6114
Әкім аппаратының ағымдағы шығындарына
3639
Шеңбер ауылдық округі бюджетінің құрамында
56883
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
30000
Әкім аппаратының ағымдағы шығындарына
3932
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
10792
Мемлекеттік қызметшілерге факторлық-балдық шәкіл негізінде еңбекақы төлеу
7741
Елді мекенді абаттандыруға

21000
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
278776
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
7129
На установку модульной котельной детского сада "Айгөлек"
7500
На содержание культурно-досугового центра поселка Жезды
69470
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
5062
На обеспечение функционирования автомобильных дорог
2780
Организация водоснабжения населенных пунктов
3520
Обеспечение санитарии населенных пунктов
3120
Бюджет Улытауского сельского округа
430771
На благоустройство населенного пункта
109585
На обеспечение функционирования автомобильных дорог
294852
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
5173
Обеспечение санитарии населенных пунктов
5920
Организация водоснабжения населенных пунктов
3051
Оплата труда государственных служащих по факторно-бальной шкале
10190
На текущие расходы аппарата акима
2000
Бюджет поселка Актас
19654
Оплата труда государственных служащих по факторно-бальной шкале
6542
На текущие расходы аппарата акима
3012
Освещение улиц населенных пунктов
3100
На обеспечение функционирования автомобильных дорог
7000
Бюджет поселка Карсакпай
22229
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
3919
На установку модульной котельной детского сада "Балдәурен"
12000
Оплата труда государственных служащих по факторно-бальной шкале
6310
Бюджет Каракенгирского сельского округа
28696
На обеспечение функционирования автомобильных дорог
8781
Организация водоснабжения населенных пунктов
9260
Оплата труда государственных служащих по факторно-бальной шкале
8640
На текущие расходы аппарата акима
2015
Бюджет Аманкельдинского сельского округа
21894
Организация водоснабжения населенных пунктов
12141
Оплата труда государственных служащих по факторно-бальной шкале
6114
На текущие расходы аппарата акима
3639
Бюджет Шенберского сельского округа
56883
На обеспечение функционирования автомобильных дорог
30000
На текущие расходы аппарата акима
3932
Организация водоснабжения населенных пунктов
10792
Оплата труда государственных служащих по факторно-бальной шкале
7741
На благоустройство населенного пункта