Ұлытау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы XXXIX сессиясының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 342 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 қарашадағы № 399 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 желтоқсанда № 6112 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы ХXXIX сессиясының №342 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5674 болып тіркелген, 2020 жылғы 11 қаңтардағы "Ұлытау" №2-3 (6233) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылдың 20 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 103 074 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 570 535 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 231 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 422 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 516 886 мың теңге;
2) шығындар – 9 543 658 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 412 339 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 442 722 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30 383 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 1 852 923 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 852 923 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 796 256 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 30 384 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 87 051 мың теңге.";
6 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"6. Ұлытау ауданы әкімдігінің 2020 жылға арналған резерві 121 214 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Актаев
Мәслихат хатшысы Т. Сейтжанов
Ұлытау аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение XXXIX сессии Улытауского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 342 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 27 ноября 2020 года № 399. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 декабря 2020 года № 6112. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХXIX сессии Улытауского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №342 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5674, опубликовано в газете "Ұлытау" от 11 января 2020 года №2-3 (6233), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 20 января 2020 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 103 074 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 570 535 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 231 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 422 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 516 886 тысяч тенге;
2) затраты – 9 543 658 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 412 339 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 442 722 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30 383 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1 852 923 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 852 923 тысяч тенге:
поступление займов – 1 796 256 тысяч тенге;
погашение займов – 30 384 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 87 051 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить резерв акимата Улытауского района на 2020 год в сумме 121 214 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Н. Актаев
Секретарь маслихата Т. Сейтжанов
Приложение 1 к решению
Улытауского районного
маслихата

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
30384
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
30383
022
Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
1
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
87051
Ұлытау аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 27
қарашасы
№ 399
шешіміне 2 қосымша
Ұлытау аудандық
мәслихатының XXXIX
сессиясының 2019 жылғы 30
желтоқсандағы №342 шешіміне
4 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет құрамында нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
2901017
Ағымдағы нысаналы трансферттер
904761
Нысаналы даму трансферттері
200000
Бюджеттік кредиттер
1796256
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
904761
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
110055
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
26600
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
235942
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыруға
45826
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
2973
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
45143
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
47357
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
7296
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге
26430
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
30384
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
30383
022
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета
1
Категория
Класс
Подгруппа
Наименование
1
2
3
4
Используемые остатки бюджетных средств
87051
Приложение 2 к решению
Улытауского районного
маслихата
от 27 ноября 2020 года
№ 399
Приложение 4
к решению XXXIX сессии
Улытауского районного
маслихата от 30 декабря 2019 года
№342
Целевые трансферты и бюджетные кредиты в составе районного бюджета на 2020 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
2901017
Целевые текущие трансферты
904761
Целевые трансферты на развитие
200000
Бюджетные кредиты
1796256
в том числе:
Целевые текущие трансферты
904761
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
110055
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
26600
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
235942
На реализацию мероприятий, направленых на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек"
45826
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
2973
На выплату государственной адресной социальной помощи
45143
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
47357
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
7296
На возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
26430
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"