Шет ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Шет ауданының әкімдігінің 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 15/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 сәуірде № 5781 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет ауданының әкімдігінің 2022 жылғы 15 ақпандағы № 10/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет ауданының әкімдігінің 15.02.2022 № 10/02 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізілсін).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Шет ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шет ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Шет ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 ақпандағы № 09/01 "Шет ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4634 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 16 наурызында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау аудан әкімінің орынбасары А.А. Әбілдинге жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізілсін.
Шет ауданы әкімі М. Мухтаров
Шет ауданы әкімдігі

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Шетскому району
Постановление акимата Шетского района Карагандинской области от 1 апреля 2020 года № 15/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 апреля 2020 года № 5781. Утратило силу постановлением акимата Шетского района Карагандинской области от 15 февраля 2022 года № 10/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шетского района Карагандинской области от 15.02.2022 № 10/02 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Шетского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Шетскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Шетского района "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Шетскому району" от 19 февраля 2018 года за № 09/01 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4634, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 марта 2018 года).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А. Абильдина.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
аким Шетского района М. Мухтаров
Приложение к
постановлению
Акимата Шетского
района

2020 жылғы 1 сәуірі
№ 15/01
қаулысына қосымша
Шет ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ананың төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының түрі
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы ата-аналардың бір айлық төлемақы мөлшері (теңге)
Бір тәрбиеленушіге бір айға жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
Мемлекеттік
Жеке меншік
Мемлекеттік
Жеке меншік
Мемлекеттік
Жеке меншік
1
Балабақша

от 1 апреля 2020 года
№ 15/01
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение по Шетскому району, размер родительской платы
Вид дошкольной организации образования
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Средняя стоимость затрат на одного воспитанника в месяц (тенге)
Государственных
Частные
Государственных
Частные
Государственных
Частные
1
Детский сад