"Мемлекеттiк тұрғын үй қорынан тұрғын үйдi пайдаланғаны үшiн төлемақы мөлшерлерiн белгiлеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 16 наурыздағы №5067 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 18 наурыздағы № 15378 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 наурызда № 7303 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттiк тұрғын үй қорынан тұрғын үйдi пайдаланғаны үшiн төлемақы мөлшерлерiн белгiлеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 16 наурыздағы № 5067 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5472 нөмірімен тіркелген, "Ақмешіт ақшамы" газетінде 2016 жылғы 27 сәуірде № 35, "Кызылорда Таймс" газетінде 2016 жылғы 27 сәуірде №18, "Әділет ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 25 мамырда жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в постановление акимата города Кызылорды от 16 марта 2016 года №5067 "Об установлении размеров платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда"
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 18 марта 2020 года № 15378. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 марта 2020 года № 7303
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Кызылорды от 16 марта 2016 года № 5067 "Об установлении размеров платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5472, опубликовано в газете "Ақмешіт ақшамы" от 27 апреля 2016 года №35, "Кызылорда таймс" от 27 апреля 2016 года №18, информационно-правовой системе Әділет" от 25 мая 2016 года) следующее изменение:
приложение указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшiлiк ететiн Қызылорда қаласы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімдігі Н. Налибаев
"КЕЛIСIЛДI"
Қызылорда қаласы әкімдігінің
"Қызылорда қаласының тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылығы,
жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары
және тұрғын үй инспекциясы бөлімі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесімен

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кызылорды.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Акимат города Кызылорды Н. Налибаев
"СОГЛАСОВАНО"
коммунальным государственным
учреждением "Кызылординский
городской отдел жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского транспорта,
автомобильных дорог и жилищной инспекции"
акимата города Кызылорда
Приложение к постановлению
акимата города Кызылорда