Қызылорда қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 26 қарашадағы № 16760 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қарашада № 7819 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігіҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызылорда қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Қалалық коммуналдық меншіктегі ұйымды мүліктік кешен ретінде жекешелендіру туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2016 жылы 29 қаңтардағы № 4861 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5371 нөмірімен тіркелген, "Қызылорда таймс" 2016 жылы 2 наурызда, "Ақмешіт ақшамы" газеттерінде 2016 жылы 5 наурызда, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылы 17 наурызда жарияланған);
2) "Қалалық коммуналдық меншіктегі ұйымды мүліктік кешен ретінде жекешелендіру туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2016 жылы29 қаңтардағы № 4861 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2017 жылы 11 сәуірдегі № 7597 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5801 нөмірімен тіркелген, "Ақмешіт ақшамы" және "Қызылорда таймс" газеттерінде 2017 жылы 26 сәуірде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылы 27 сәуірде жарияланған).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Налибаев

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Кызылорды
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 26 ноября 2020 года № 16760. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 ноября 2020 года № 7819
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Кызылорды:
1) постановление акимата города Кызылорды от 29 января 2016 года № 4861 "О приватизации организации городской коммунальной собственности как имущественный комплекс" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5371, опубликовано2 марта 2016 года в газетах "Қызылорда таймс" и 5 марта 2016 года "Ақмешіт ақшамы", 17 марта 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2) постановление акимата города Кызылорды от 11 апреля 2017 года № 7597 "О внесении изменения в постановление акимата города Кызылорды от 29 января 2016 года № 4861 "О приватизации организации городской коммунальной собственности как имущественный комплекс" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актовза номером 5801, опубликовано 26 апреля 2017 года в газетах "Ақмешіт ақшамы" и "Қызылорда таймс", 27 апреля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев