2020 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 24 қаңтардағы № 9 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 қаңтарда № 7223 болып тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 6) тармақшасына сәйкес Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2020 жылға мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгіленсін.

Об установления квоты рабочих мест для инвалидов на 2020 год
Постановление акимата Казалинского района Кызылординской области от 24 января 2020 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 января 2020 года № 7223
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов на 2020 год согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазалы ауданы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Ергешбаев
Аудан әкімі 2020 жылғы 24 қаңтары № 9 қаулысына қосымша
2020 жылға мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота (ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санынан)
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Жұмыскерлердің тізімдік санынан алғандағы квотаның көлемі (%)
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Қазалы ауданының білім бөлімінің Қ.Пірімов атындағы №103 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
74
2
2
2
"Қазалы ауданының білім бөлімінің №170 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
97
2
2
3
"Әйтеке би кенті әкімі аппаратының №11 "Балапан" бөбекжай – балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
72
2
2

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Казалинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района М. Ергешбаев
Приложение к постановлению Аким района от 24 января 2020 года № 9
Квота рабочих мест для инвалидов на 2020 год (от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда)
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты от списочной численности работников (%)
Количество рабочих мест для инвалидов (человек)
1
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №103 имени К.Примова отдела образования Казалинского района"
74
2
2
2
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №170 отдела образования Казалинского района"
97
2
2
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли - детский сад №11 "Балапан" аппарата акима поселка Айтеке би"
72
2
2