2021 жылға Жалағаш ауданы бойынша пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 20 желтоқсандағы № 185 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 желтоқсанда № 7935 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 26 тамыздағы № 158 қаулысымен

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации и лиц, освобожденных из мест лишения свободы по Жалагашскому району на 2021 год
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 20 декабря 2020 года № 185. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 декабря 2020 года № 7935. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 26 августа 2021 года № 158

Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 26.08.2021 № 158 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
“Халықты жұмыспен қамту туралы” Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабы 7), 8) тармақшаларына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес 2021 жылға Жалағаш ауданы бойынша пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгіленсін.

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 26.08.2021 № 158 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии c подпунктами 7), 8) статьи 9 Законa Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года “О занятости населения” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации и лиц, освобожденных из мест лишения свободы по Жалагашскому району на 2021 год согласно приложениям 1, 2 к настояшему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жалағаш ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі А. Шаменов
Жалағаш ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 20 желтоқсандағы № 185
қаулысына 1-қосымша
2021 жылға Жалағаш ауданы бойынша пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік
саны (адам)
Жұмыскерлердің тізімдік санынан квотаның көлемі (пайыз)
1
“Ақниет” сауда үйі
60

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жалагашского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким Жалагашского района А. Шаменов
Приложение 1 к постановлению
акимата Жалагашского района
от 20 декабря 2020 года № 185
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации по Жалагашскому району на 2021 год
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты
от списочной численности работников
(процент)
1
Торговый дом “Акниет”
60