2021 – 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 69-1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 желтоқсанда № 7958 болып тіркелді.
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 799 343,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 513 940 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 535 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 264 368,2 мың теңге;
2) шығындар – 11 331 973 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 140 949,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 306 285 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 165 335,1 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -673 579,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 673 579,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 632 205 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 172 511,1 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 215 318,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 09.06.2021 № 6-1 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттің кірістерінің құрамында бөлу нормативтері келесі көлемдерде белгіленгені ескерілсін:
1) “Төлем көзiнен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы” және “Төлем көзiнен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы” – 50 пайыз;
2) “Әлеуметтік салық” – 50 пайыз.
3. 2021 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен қаралған ағымдағы нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2021 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен қаралған ағымдағы нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2021 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен қаралған нысаналы даму трансферттері 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2021 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесі 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

О районном бюджете на 2021-2023 годы
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2020 года № 69-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 декабря 2020 года № 7958.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан” и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2021–2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 799 343,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 513 940 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 535 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 17 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 264 368,2 тысяч тенге;
2) затраты – 11 331 973 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 140 949,9 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 306 285 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 165 335,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -673 579,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –673 579,7 тысяч тенге;
поступление займов- 632 205 тысяч тенге;
погашение займов - 172 511,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 215 318,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 09.06.2021 № 6-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в составе доходов районного бюджета на 2021 год нормативы распределения установлены в следующих объемах:
1) “Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты” и “Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты” - 50 процентов;
2) “Социальный налог” - 50 процентов.
3. Утвердить целевые текущие трансферты, предусмотренные из областного бюджета в районный бюджет на 2021 год согласно приложению 4.
4. Утвердить целевые текущие трансферты предусмотренные из республиканского бюджета в районный бюджет на 2021 год согласно приложению 5.
5. Утвердить целевые трансферты на развитие предусмотренные из республиканского бюджета в районный бюджет на 2021 год согласно приложению 6.
6. Утвердить перечень бюджетных инвестиционных проектов на 2021 год согласно приложению 7.

7. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемінің тізбесі 8-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Ауданның жергiлiктi атқарушы органының 2021 жылға арналған резервi 30 700 мың теңге көлемінде бекітілсін.
9. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жалағаш аудандық мәслихатының
69-сессиясының төрағасы
К. Сулейменов
Жалағаш аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Еспанов
Жалағаш аудандық мәслихатының

7. Утвердить перечень обьемов субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты поселка, сельских округов на 2021 год согласно приложению 8.
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в сумме 30 700 тысяч тенге.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель 69 сессии Жалагашского
районного маслихата
К. Сулейменов
Секретарь Жалагашского
районного маслихата
М. Еспанов
Приложение 1 к решению
Жалагашского районного маслихата

13 564
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
13564
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
419
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
13145
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4 911,1
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
4911,1
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
2724,1
066
Қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік обьектілерін салу
2724,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2187
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
2187
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 212 622,1
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
401 028
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
401028
010
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
401028
2
Әлеуметтік көмек
775369,1
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
775369,1
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
516548,1
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
27159
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
5027
008
1999 жылдың 26 шілдесінде “Отан”, “Данқ” ордендерiмен марапатталған, “Халык Қаһарманы” атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
134
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4324
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
41020
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
7724
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
97169
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
76264
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
36 225
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
96

13 564
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13564
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
419
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
13145
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно исполнительная деятельность
4 911,1
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
4 911,1
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
2724,1
066
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
2724,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2187
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2187
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 212 622,1
1
Социальное обеспечение
401 028
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
401028
010
Государственная адресная социальная помощь
401028
2
Социальная помощь
775 369,1
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
775369,1
004
Программа занятости
516548,1
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
27159
007
Оказание жилищной помощи
5027
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
134
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4324
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
41020
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7724
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
97169
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
76264
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
36 225
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
96

56544
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54891
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1006
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
647
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
40551
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40551
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
35664
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35664
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
44769
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44769
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
26172
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26172
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
61516
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61516
02
Қорғаныс
24 419
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7371
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7371
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
17048
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
436
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
16612
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 275
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2275
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
2275
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
159 580
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

56544
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
54891
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1006
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватиза-ционная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
647
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
40551
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных закупок на местном уровне
40551
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
35664
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления
35664
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
44769
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
44769
493
Отдел предпринимательства, промышленности, и туризма района (города областного значения)
26172
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
26172
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
61516
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
61516
02
Оборона
24 419
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7371
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7371
122
Аппарат акима района (города областного значения)
17048
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
436
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
16612
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно- исполнительная деятельность
2 275
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2275
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2275
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
159 580
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

158080
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
28245
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
5228
008
1999 жылдың 26 шілдесінде “Отан”, “Данқ” ордендерiмен марапатталған, “Халык Қаһарманы” атағын және республиканың құрметті атақтарын алған
азаматтарды әлеуметтiк қолдау
201
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4497
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
5104
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
4912
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
53347
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
56546
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтың хал актілерін тіркеу бөлімі
1500
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1500
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
172
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
172
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
172
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
606 791
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
240075
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
240075
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
151429
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14634
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
36654
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
975
007
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
99166
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
117562
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
116645
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
917
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
8273
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
8273
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі

158080
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
28245
007
Оказание жилищной помощи
5228
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
201
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4497
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
5104
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4912
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
53347
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
56546
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1500
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1500
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
172
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
172
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
172
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
606 791
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
240075
003
Поддержка культурно-досуговой работы
240075
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
151429
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
14634
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
36654
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
975
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
99166
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
117562
006
Функционирование районных (городских) библиотек
116645
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
917
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
8273
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
8273
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 09.06.2021 № 6-1 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
68 341
Еңбек нарығының қажеттіліктерін ескере отырып, техникалық және кәсіптік білімі бар кадрларды даярлау
18735
Жастар практикасы
10939
“Инватакси” қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3086
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнату
86
Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне және оларға теңестірілгендерге бір реттік әлеуметтік көмек төлеуге
17200
Өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсету
9044
Туберкулез ауруының қолдаушы фазасында емделіп жүрген науқастарға әлеуметтік көмек көрсету
8401
Гемобластоздар мен апластикалық анемияны қосқанда гематологиялық аурулармен ауырған диспансерлік есепте тұрған балаларға әлеуметтік көмек көрсету
266
Чернобыль АЭС-дағы апаттың зардабын жоюға қатысқан азаматтарға біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге
584
Жалағаш аудандық мәслихатының
2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 69-1
шешіміне 5-қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен қаралған ағымдағы нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 09.06.2021 № 6-1 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы
1 816 662
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
401028
үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
6401
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
25214
еңбек нарығын дамытуға
486874
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнату
10
мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге

Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 09.06.2021 № 6-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
68 341
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам
18735
На молодежную практику
10939
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
3086
Установка дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
86
На выплату единовременной социальной помощи ветеранам Великой Отечественной войны и отдельным категориям приравненных к ним лиц
17200
Оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям
9044
Оказание социальной помощи для больных туберкулезом, находящихся на поддерживающей фазе лечения
8401
На оказание социальной помощи детям, состоящим на диспансерном учете с гематологическими заболеваниями, включая гемобластозы и апластическую анемию
266
На оказание единовременной социальной помощи гражданам, участвовавшим в ликвидации аварии на Чернобыльской АЭС
584
Приложение 5 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 23 декабря 2020 года № 69-1
Целевые текущие трансферты предусмотренные из республиканского бюджета в районный бюджет на 2021 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 09.06.2021 № 6-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
1 816 662
на выплату государственной адресной социальной помощи
401028
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
6401
на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
25214
на развитие рынка труда
486874
установка дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
10
на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения

84578
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар
58301
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан
585244
Аз қамтылған көпбалалы отасыларға тұрғын жайын сатып алуға

84578
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
58301
целевые текущие трансферты на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских насленных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" из Национального фонда Республики Казахстан
585244
приобретение жилья коммунального жилищного фонда

168000
Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік ұйымдардың медицина қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан
1012
Жалағаш аудандық мәслихатының
2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 69-1
шешіміне 6-қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен қаралған нысаналы даму трансферттері
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 09.06.2021 № 6-1 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы

168000
на увеличение оплаты труда медицинских работников государственных организаций в сфере физической культуры и спорта из Национального фонда Республики Казахстан
1012
Приложение 6 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 23 декабря 2020 года № 69-1
Целевые трансферты на развитие предусмотренные из республиканского бюджета в районный бюджет на 2021 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 09.06.2021 № 6-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего

277 060
Жалағаш кентінде дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысына Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан
217331
Есет батыр елді мекеніне кіре беріс "Самара-Шымкент-Еңбек-Есет батыр-Жаңадария" аудандық маңызы бар жол учаскесінің ПК-146-70 автомобиль көпірін қайта жаңғыртуға Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан
59729
Жалағаш аудандық мәслихатының
2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 69-1
шешіміне 7-қосымша
2021 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесі
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 09.06.2021 № 6-1 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Барлығы

277 060
На строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в поселке Жалагаш из фонда Национального фонда Республики Казахстан
217331
На реконструкций автомобильного моста ПК-146-70 участка дороги районного значения "Самара-Шымкент-Енбек-Есет батыр-Жанадария" на вьезде в населенный пункт Есет батыр из Национального фонда Республики Казахстан
59729
Приложение 7 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 23 декабря 2020 года № 69-1
Перечень бюджетных инвестиционных проектов на 2021 год
Сноска. Приложение 7 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 09.06.2021 № 6-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
(мың теңге)
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Всего

2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 69-1
шешіміне 9-қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен қаралған нысаналы даму трансферттері
Ескерту. Шешім 9-қосымшамен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 09.06.2021 № 6-1 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы
13080,8
Қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салу
2724,1
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

от 23 декабря 2020 года № 69-1
Целевые трансферты на развитие предусмотренные из областного бюджета в районный бюджет на 2021 год
Сноска. Решение дополнено приложением 9 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 09.06.2021 № 6-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
13080,8
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
2724,1
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры