"Бесарық ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 404 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қазандағы № 506 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 қазанда № 7745 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4-тармағына және " Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Бесарық ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 404 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7199 нөмерімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 21 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бесарық ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 158 835 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 552 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0;
трансферттердің түсімдері –156 271 мың теңге;
2) шығындар – 161 318,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;

О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 404 "О бюджете сельского округа Бесарык на 2020-2022 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 9 октября 2020 года № 506. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 октября 2020 года № 7745
В соответствии с пункта 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанакорганского районного маслихата РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаорганского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 404 "О бюджете сельского округа Бесарык на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7199, опубликовано в этолонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 21 января 2020 года) следующие изменения :
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Бесарык на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующем объеме:
1) доходы – 158 835 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 552 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 156 271 тысяч тенге;
2) затраты – 161 318,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 ;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;

7) бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 483,5 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған аудандық мәслихатының кезектен тыс LIІ сессиясының төрағасы С. Оразгелдиев
Жаңақорған аудандық мәслихат хатшысы Е. Ильясов
Жаңақорған аудандық маслихатының

7) используемые остатки бюджетных средств – 2 483,5 тысяч тенге.".
Приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LІI сессии Жанакорганского районного маслихата С. Оразгелдиев
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Е. Ильясов
Приложение к решению
Жанакорганского районного маслихата