2020 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 28 ақпандағы № 587 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 наурызда № 7269 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 6) тармақшасына сәйкес Шиелі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2020 год
Постановление акимата Шиелийского района Кызылординской области от 28 февраля 2020 года № 587. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 марта 2020 года № 7269. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Шиелийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2020 жылға мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Шиелі ауданы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
Т. Жағыпбаров
Шиелі ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 28 ақпаны № 587 қаулысына қосымша
2020 жылға мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота (ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санынан)
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Жұмыскерлердің тізімдік санынан алғандағы квотаның көлемі (%)
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны (адам)
1
Шиелі аудандық білім бөлімінің "№158 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов на 2020 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Шиелийского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Шиелийского района
Т. Жағыпбаров
Приложение к постановлению акимата Шиелийского района от 28 февраля 2020 года № 587
Квота рабочих мест для инвалидов на 2020 год (от численности рабочих мест, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда)
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты от списочной численности работников (%)
Количество рабочих мест для инвалидов (человек)
1
Коммунальное государственное учреждение Шиелийского районного отдела образования "Средняя школа №158"