"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 48/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қарашадағы № 62/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 қарашада № 7801 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 48/4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7047 нөмірімен тіркелген, 2019 жылы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 25 710 263, 1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 223 894 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 18 775, 3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 34 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 23 433 593, 8 мың теңге;
2) шығындар - 25 893 554, 1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 246 668,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 360 755 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 114 086,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) -- 429 960 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 429 960 мың теңге;
қарыздар түсімі - 360 755 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 114 086, 5 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары -183 291 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 48/4 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 23 ноября 2020 года № 62/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 24 ноября 2020 года № 7801. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 48/4 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7047, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 30 декабря 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 25 710 263, 1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2 223 894 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 18 775, 3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 34 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 23 433 593, 8 тысяч тенге;
2) затраты - 25 893 554, 1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 246 668,5 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 360 755 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 114 086,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит бюджета (профицит) -- 429 960 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - 429 960 тысяч тенге;
поступление займов - 360 755 тысяч тенге;
погашение займов - 114 086, 5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 183 291 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

385
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10826
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
38584
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38584
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1280157,5
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25890
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1254267,5
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
195798
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
195798
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
16641
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16641
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
15296
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15296
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
85120
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76134
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
8986
02
Қорғаныс
9210
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9210
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3522
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
5688
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
17553
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
17553
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
17553
04
Бiлiм беру
16406581,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
16242122
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

385
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
10826
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
38584
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
38584
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1280157,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
25890
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1254267,5
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
195798
040
Развитие объектов государственных органов
195798
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
16641
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
16641
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
15296
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
15296
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
85120
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
76134
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
8986
02
Оборона
9210
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9210
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3522
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
5688
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
17553
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
17553
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
17553
04
Образование
16406581,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
16242122
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования