Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 20 наурыздағы № 44 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 наурызда № 4156 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Маңғыстау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Маңғыстау облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі (А.А. Сейдалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары Қ.Б. Жұмашевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі С. Трумов
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2020 жылғы 20 наурызы
№ 44 қаулысына қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 шілдедегі № 211 "Діни қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2815 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 шілдедегі № 219 "Техникалық және кәсіптік білім беру саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2811 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 31 шілдедегі № 231 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2818 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 тамыздағы № 242 "Арнайы білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2827 болып тіркелген, 2015 жылғы 29 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Мангистауской области
Постановление акимата Мангистауской области от 20 марта 2020 года № 44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 26 марта 2020 года № 4156
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Мангистауской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования Мангистауской области" (Сейдалиев А.А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мангистауской области Жумашева К.Б.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области С. Трумов
Приложение
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 20 марта 2020 года № 44
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Мангистауской области
1. Постановление акимата Мангистауской области от 27 июля 2015 года № 211 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере религиозной деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2815, опубликовано 7 сентября 2015 года в информационно – правовой системе "Әділет").
2. Постановление акимата Мангистауской области от 29 июля 2015 года № 219 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере технического и профессионального образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2811, опубликовано 7 сентября 2015 года в информационно – правовой системе "Әділет").
3. Постановление акимата Мангистауской области от 31 июля 2015 года № 231 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере дошкольного воспитания и обучения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2818, опубликовано 16 сентября 2015 года в информационно – правовой системе "Әділет").
4. Постановление акимата Мангистауской области от 12 августа 2015 года № 242 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере специального образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2827, опубликовано 29 сентября 2015 года в информационно – правовой системе "Әділет").

5. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 тамыздағы № 258 "Діни қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2833 болып тіркелген, 2015 жылғы 9 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
6. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қазандағы № 332 "Отбасы және балалар саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2884 болып тіркелген, 2015 жылғы 22 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
7. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қазандағы № 333 "Үздік педагог" атағын беру және мемлекеттік орта білім беру мекемелерінің басшылары лауазымдарына орналасу конкурстарына қатысу үшін құжаттарды қабылдау бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2889 болып тіркелген, 2015 жылғы 8 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
8. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қазандағы № 334 "Балаларға қосымша білім беру және "Орта білім беретін үздік ұйым" грантын тағайындау конкурсын өткізу саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2890 болып тіркелген, 2015 жылғы 8 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
9. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 04 қарашадағы № 339 "Орта білім беру саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2899 болып тіркелген, 2015 жылғы 22 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
10. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 20 мамырдағы № 142 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қазандағы № 332 "Отбасы және балалар саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3068 болып тіркелген, 2016 жылғы 1 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
11. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 31 мамырдағы № 154 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлері мен оларға теңестірілген тұлғаларға біліктілік санаттарын беру (растау) үшін оларды аттестаттаудан өткізуге құжаттарды қабылдау бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3076 болып тіркелген, 2016 жылғы 8 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

5. Постановление акимата Мангистауской области от 20 августа 2015 года № 258 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере религиозной деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2833, опубликовано 9 октября 2015 года в информационно – правовой системе "Әділет").
6. Постановление акимата Мангистауской области от 28 октября 2015 года № 332 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере семьи и детей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2884, опубликовано 22 декабря 2015 года в информационно – правовой системе "Әділет").
7. Постановление акимата Мангистауской области от 28 октября 2015 года № 333 "Об утвержении регламентов государственных услуг по приему документов для участия в конкурсах на присуждение звания "Лучший педагог" и на замещение руководителей государственных учреждений среднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2889, опубликовано 8 декабря 2015 года в информационно – правовой системе "Әділет").
8. Постановление акимата Мангистауской области от 28 октября 2015 года № 334 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере предоставления дополнительного образования для детей и проведения конкурса на присуждение гранта "Лучшая организация среднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2890, опубликовано 8 декабря 2015 года в информационно – правовой системе "Әділет").
9. Постановление акимата Мангистауской области от 4 ноября 2015 года № 339 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере среднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2899, опубликовано 22 декабря 2015 года в информационно – правовой системе "Әділет");
10. Постановление акимата Мангистауской области от 20 мая 2016 года № 142 "О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 28 октября 2015 года № 332 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере семьи и детей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3068, опубликовано 1 июля 2016 года в информационно – правовой системе "Әділет").
11. Постановление акимата Мангистауской области от 31 мая 2016 года № 154 "Об утверждении регламента государственной услуги по приему документов для прохождения аттестации на присвоение (подтверждение) квалификационных категорий педагогическим работникам и приравненным к ним лицам организаций образования, реализующих программы дошкольного воспитания и обучения, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3076, опубликовано 8 июля 2016 года в информационно – правовой системе "Әділет").

12. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 22 маусымдағы № 182 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 31 шілдедегі № 231 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3084 болып тіркелген, 2016 жылғы 28 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
13. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 22 маусымдағы № 183 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қазандағы № 332 "Отбасы және балалар саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3086 болып тіркелген, 2016 жылғы 28 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
14. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 8 шілдедегі № 200 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 4 қарашадағы № 339 "Орта білім беру саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3133 болып тіркелген, 2016 жылғы 26 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
15. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 8 шілдедегі № 213 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 шілдедегі № 219 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3122 болып тіркелген, 2016 жылғы 15 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
16. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 15 шілдедегі № 223 "Техникалық және кәсіптік білім беру саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3113 болып тіркелген, 2016 жылғы 15 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
17. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 тамыздағы № 207 "Кемтар балаларға арнаулы түзеу ұйымдары мен басқа да ұйымдарға медициналық, арнаулы бiлiм және арнаулы әлеуметтiк қызметтердi алуы үшiн жолдама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3428 болып тіркелген, 2017 жылғы 20 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

12. Постановление акимата Мангистауской области от 22 июня 2016 года № 182 "О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 31 июля 2015 года № 231 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере дошкольного воспитания и обучения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3084, опубликовано 28 июля 2016 года в информационно – правовой системе "Әділет").
13. Постановление акимата Мангистауской области от 22 июня 2016 года № 183 "О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 28 октября 2015 года № 332 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере семьи и детей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3086, опубликовано 28 июля 2016 года в информационно – правовой системе "Әділет").
14. Постановление акимата Мангистауской области от 8 июля 2016 года № 200 "О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 4 ноября 2015 года № 339 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере среднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3133, опубликовано 26 августа 2016 года в информационно – правовой системе "Әділет").
15. Постановление акимата Мангистауской области от 8 июля 2016 года № 213 "О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 29 июля 2015 года № 219 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере технического и профессионального образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3122, опубликовано 15 августа 2016 года в информационно – правовой системе "Әділет").
16. Постановление акимата Мангистауской области от 15 июля 2016 года № 223 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере технического и профессионального, послесреднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3113, опубликовано 15 августа 2016 года в информационно – правовой системе "Әділет").
17. Постановление акимата Мангистауской области от 28 августа 2017 года № 207 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача направления детям с ограниченными возможностями в специальные коррекционные и другие организации для получения медицинских, специальных образовательных и специальных социальных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3428, опубликовано 20 сентября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

18. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 4 желтоқсандағы № 287 "Білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3493 болып тіркелген, 2018 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
19. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 67 "Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3597 болып тіркелген, 2018 жылғы 18 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
20. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 28 мамырдағы № 120 "Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3650 болып тіркелген, 2018 жылғы 22 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
21. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 28 мамырдағы № 121 "Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3649 болып тіркелген, 2018 жылғы 28 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
22. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 25 маусымдағы № 158 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 4 желтоқсандағы № 287 "Білім беру саласындағы көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3684 болып тіркелген, 2018 жылғы 23 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
23. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 308 "Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3790 болып тіркелген, 2019 жылғы 28 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
24. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 18 қаңтардағы № 8 "Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3792 болып тіркелген, 2019 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

18. Постановление акимата Мангистауской области от 4 декабря 2017 года № 287 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3493, опубликовано 8 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
19. Постановление акимата Мангистауской области от 16 апреля 2018 года № 67 "О внесении изменений и дополнений в некоторые постановления акимата Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3597, опубликовано 18 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
20. Постановление акимата Мангистауской области от 28 мая 2018 года № 120 "О внесении изменений в некоторые постановление акимата Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3650, опубликовано 22 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
21. Постановление акимата Мангистауской области от 28 мая 2018 года № 121 "О внесении изменений и дополнений в некоторые постановления акимата Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3649, опубликовано 28 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
22. Постановление акимата Мангистауской области от 25 июня 2018 года № 158 "О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 4 декабря 2017 года № 287 "Об утверждении регламента государственной услуги в сфере образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3684, опубликовано 23 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
23. Постановление акимата Мангистауской области от 6 декабря 2018 года № 308 "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3790, опубликовано 28 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
24. Постановление акимата Мангистауской области от 18 января 2019 года № 8 "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3792, опубликовано 24 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

25. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 5 шілдедегі № 133 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 тамыздағы № 242 "Арнайы білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгiзу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3946 болып тіркелген, 2019 жылғы 19 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
26. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 18 шілдедегі № 152 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қазандағы № 332 "Отбасы және балалар саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3953 болып тіркелген, 2019 жылғы 1 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
27. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 13 қарашадағы № 237 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 4 желтоқсандағы № 287 "Білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4042 болып тіркелген, 2019 жылғы 4 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

25. Постановление акимата Мангистауской области от 5 июля 2019 года № 133 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Мангистауской области от 12 августа 2015 года № 242 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере специального образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3946, опубликовано 19 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
26. Постановление акимата Мангистауской области от 18 июля 2019 года № 152 "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Мангистауской области от 28 октября 2015 года № 332 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере семьи и детей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3953, опубликовано 1 августа 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
27. Постановление акимата Мангистауской области от 13 ноября 2019 года № 237 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Мангистауской области от 4 декабря 2017 года № 287 "Об утверждении регламентов государственной услуги в сфере образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4042, опубликовано 4 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).