Маңғыстау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 19 маусымдағы № 92 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2020-2021 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 25 тамыздағы № 135 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 қыркүйекте № 4282 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңына сәйкес Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 19 маусымдағы № 92 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2020-2021 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4239 болып тіркелген, 2020 жылғы 24 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2020 – 2021 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысында:
2 тармақ мынадай мазмұндағы 3 жолмен толықтырылсын:
"
3
1211000 Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу
121103 2 Тігінші
25
күндізгі
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
357,3
";
3 тармақтың 3 жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"
3
1304000 Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
130408 2 Сандық және электронды құрылғыларды, компьютерлік желілердің жөндеуші
25
күндізгі
9 сынып
орысша
2 жыл 10 ай
369,5
";
6 тармақтың 4 жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"
4
0902000 Электрмен қамтамасыз ету (салалар бойынша)
090203 3 Техник-электрик
50
күндізгі
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай

О внесении дополнений и изменений в постановление акимата Мангистауской области от 19 июня 2020 года № 92 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2020 – 2021 учебный год"
Постановление акимата Мангистауской области от 25 августа 2020 года № 135. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 8 сентября 2020 года № 4282
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 19 июня 2020 года № 92 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2020 – 2021 учебный год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4239, опубликовано 24 июня 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие дополнения и изменения:
в Государственном образовательном заказе на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2020 – 2021 учебный год, утвержденным указанным постановлением:
пункт 2 дополнить строкой 3 следующего содержания:
"
3
1211000 Швейное производство и моделирование одежды 121103 2 Швея
25
дневная
9 классов
казахский
2 года
10 месяцев
357,3
";
строку 3 пункта 3 изложить в новой редакции:
"
3
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
130408 2 Наладчик компьютерных сетей, цифровой и электронной аппаратуры
25
дневная
9 классов
русский
2 года 10 месяцев
369,5
";
строку 4 пункта 6 изложить в новой редакции:
"
4
0902000 Электроснабжение (по отраслям)
090203 3 Техник-электрик
50
дневная
9 классов
казахский
3 года
10 месяцев

325,1
";
7 тармақтың 8 жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"
8
1305000 Ақпараттық жүйелер (қолдану саласы бойынша)
130501 1 Дизайнер
130502 3 Техник- бағдарламашы
10
50
күндізгі
күндізгі
9 сынып
9 сынып
орысша
қазақша
орысша
1 жыл 10 ай
3 жыл
10 ай
369,5
325,1
";
14 тармақтың 2 жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"
2
0508000 Тамақтандыруды ұйымдастыру
050806 3 Технолог-менеджер
25
50
күндізгі
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл
10 ай
325,1
";
16 тармақтың 4 жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"
4
1211000 Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу
121108 3 Модельер-конструктор
25
күндізгі
9 сынып
қазақша
3 жыл
6 ай
369,5
";
17 тармақтың 3 жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"
3
1201000 Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету,
жөндеу және пайдалану
120112 3 Техник – механик
50
күндізгі
9 сынып
қазақша
3 жыл
10 ай
357,3
";
20 тармақтың 2 жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"
2
0105000 Бастауыш білім беру
010501 3 Бастауыш білім беру мұғалімі
50
күндізгі
9 сынып
қазақша
3 жыл
10 ай

325,1
";
строку 8 пункта 7 изложить в новой редакции:
"
8
1305000 Информационные системы (по областям применения)
130501 1 Дизайнер
130502 3 Техник-программист
10
50
дневная
дневная
9 классов
9 классов
русский
казахский
русский
1 год
10 месяцев
3 года
10 месяцев
369,5
325,1
";
строку 2 пункта 14 изложить в новой редакции:
"
2
0508000 Организация питания
050806 3 Технолог-менеджер
25
50
дневная
9 классов
казахский
русский
3 года
10 месяцев
325,1
";
строку 4 пункта 16 изложить в новой редакции:
"
4
1211000 Швейное производство и моделирование одежды
121108 3 Модельер-конструктор
25
дневная
9
классов
казахский
3 года
6 месяцев
369,5
";
строку 3 пункта 17 изложить в новой редакции:
"
3
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта
120112 3 Техник – механик
50
дневная
9 классов
казахский
3 года
10 месяцев
357,3
";
строку 2 пункта 20 изложить в новой редакции:
"
2
0105000 Начальное образование
010501 3 Учитель начального образования
50
дневная
9 классов
казахский
3 года
10 месяцев

319,2
";
20 тармақ мынадай мазмұндағы 5 жолмен толықтырылсын:
"
5
0103000 Дене тәрбиесі және спорт
010302 3 Дене тәрбиесі пәнінің мұғалімі
25
күндізгі
9 сынып
қазақша
3 жыл
10 ай
319,2
";
мынадай мазмұндағы 23 тармақпен толықтырылсын:
"
23. "Ақтау қаласындағы медицина колледжі" мекемесі
1
0302000 Медбикелік іс
030204 3 Жалпы практикадағы медбике
25
25
күндізгі
9
сынып
қазақша
орысша
3 жыл 10 ай
673,0
"Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Барлығы:
50
".
2. "Маңғыстау облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі (А.Ә. Сейдалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары Ғ.М. Ниязовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі С. Трумов

319,2
";
пункт 20 дополнить строкой 5 следующего содержания:
"
5
0103000 Физическая культура и спорт
010302 3 Учитель физической культуры
25
дневная
9 классов
казахский
3 года
10 месяцев
319,2
";
дополнить пунктом 23 следующего содержания:
"
23. Учреждение "Медицинский колледж в городе Актау"
1
0302000 Сестринское дело
030204 3 Медицинская сестра общей практики
25
25
дневная
дневная
9 классов
казахский
русский
3 года 10 месяцев
673,0
Государственное учреждение "Управление здравоохранения Мангистауской области"
Итого:
50
".
2. Государственному учреждению "Управление образования Мангистауской области" (Сейдалиев А.А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мангистауской области Ниязова Г.М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области С. Трумов