Ақтау қаласы әкімінің 2019 жылғы 27 ақпандағы № 1 "Ақтау қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімінің 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 4 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 желтоқсанда № 4394 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Ақтау қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "Ақтау қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" Ақтау қаласы әкімінің 2019 жылғы 27 ақпандағы №1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3827 болып тіркелген, 2019 жылдың 4 наурызында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
қосымшада:
№5 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№5 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 3 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№2 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 507442.
Шекарасы: 3 шағынауданының №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 18, 20, 20а, 20б, 21, 22, 24, 25, 48, 57, 58, 59, 61, 65, 151, 152, 153, 154а, 155, 156, 156а, 157, 158, 159 үйлері.";
№16 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№16 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 7 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№9 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 511968.
Шекарасы: 7 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлері, 7а шағынауданының №№ 20, 21, 22 үйлері.";
№26 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№26 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 12 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№13 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 435909.
Шекарасы: 12 шағынауданының №№ 34, 35, 37, 40, 42, 43, 44, 47, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60 үйлері, 16 шағынауданының №№ 11, 40, 41, 42, 44, 73 үйлері.";
№28 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№28 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 13 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№17 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 421298.
Шекарасы: 13 шағынауданының №№ 25б, 26, 27, 28а, 28б, 30, 31а, 31б, 35, 37, 38, 39, 40 үйлері және "Grand Hotel Victory" қонақ үйі, 17 шағынауданының №№ 26, 27, 29, 30, 44, 45, 46, 82, 83, 84, 85, 86 үйлері және Маңғыстау облысының білім басқармасының "Облыстық отбасылық үлгідегі балалар ауылы" мемлекеттік мекемесі.";
№34 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№34 сайлау учаскесі

О внесении изменений в решение акима города Актау от 27 февраля 2019 года № 1 "Об образовании избирательных участков в городе Актау"
Решение акима города Актау Мангистауской области от 21 декабря 2020 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 22 декабря 2020 года № 4394
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким города Актау РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Актау от 27 февраля 2019 года №1 "Об образовании избирательных участков в городе Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3827, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 4 марта 2019 года) следующие изменения:
в приложении:
избирательный участок №5 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №5
Город Актау, 3 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №2" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 507442.
Границы: дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 18, 20, 20а, 20б, 21, 22, 24, 25, 48, 57, 58, 59, 61, 65, 151, 152, 153, 154а, 155, 156, 156а, 157, 158, 159 микрорайона 3.";
избирательный участок №16 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №16
Город Актау, 7 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №9" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 511968.
Границы: дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 микрорайона 7, дома №№ 20, 21, 22 микрорайона 7а.";
избирательный участок №26 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №26
Город Актау, 12 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия №13" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 435909.
Границы: дома №№ 34, 35, 37, 40, 42, 43, 44, 47, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60 микрорайона 12, дома №№ 11, 40, 41, 42, 44, 73 микрорайона 16.";
избирательный участок №28 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №28
Город Актау, 13 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №17" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 421298.
Границы: дома №№ 25б, 26, 27, 28а, 28б, 30, 31а, 31б, 35, 37, 38, 39, 40 микрорайона 13 и гостиница "Grand Hotel Victory", дома №№ 26, 27, 29, 30, 44, 45, 46, 82, 83, 84, 85, 86 микрорайона 17 и государственное учреждение "Областная детская деревня семейного типа" управления образования Мангистауской области.";
избирательный участок №34 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №34

Ақтау қаласы, 15 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "IT мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 432805.
Шекарасы: 15 шағынауданының №№ 25, 26, 27, 28, 28а, 32, 34, 35, 37, 39, 41б, 41г, 42, 42а, 42б, 43, 45, 46, 47, 59 үйлері және 15 шағынауданының барлық жеке тұрғын үйлері.";
№47 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№47 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 27 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№16 Саламат Мұқашев атындағы жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 412338. Шекарасы: 16 шағынауданының №№ 18, 28, 28/1, 89, 90, 91 үйлері, 27 шағынауданының №№ 7, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлері.";
№52 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№52 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 29 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№28 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 401656.
Шекарасы: 29 шағынауданының №№ 7, 8, 9, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 22/1 үйлері.";
№54 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№54 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 29 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№61 "Сұлтан" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 305565.
Шекарасы: 29 шағынауданының №№ 3, 4, 5, 6, 201, 202, 203 үйлері, "Толқын", "Толқын-1", "Толқын-2" тұрғын үй массивтерінің үйлері және "Grand Nur Plaza Hotel" қонақ үйі, 31 шағынауданының №№ 1/3, 1/4, 4/1, 6, 11, 12, 13, 13/1 үйлері, 31а шағынауданының №№ 2, 3, 4, 12, 16, 17, 18, 19 үйлері.";
№55 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№55 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 32б шағынаудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының "Мүмкіндігі шектеулі балаларға арналған облыстық мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 609416.
Шекарасы: 32б шағынауданының №№ 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 11, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22 үйлері, 32в шағынауданының №№ 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13 үйлері.";
№66 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№66 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 17 шағынаудан, "Ақтау есептік-технологиялық колледжі" мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 436360.
Шекарасы: "Дукат" тұрғын үй кешенінің № 1 үйі, "Грин Парк" тұрғын үй кешенінің № 7 үйі, "Грин Плаза" тұрғын үй кешенінің №№ 6, 6/1, 8, 9, 10, 11 үйлері және 17 шағынауданының №№ 18, 19, 20, 21, 24, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77/1, 78, 79, 87, 90, 91, 92, 93, 94, 97, 99 үйлері.";
№70 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№70 сайлау учаскесі

Город Актау, 15 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "IT школа-лицей" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 432805.
Границы: дома №№ 25, 26, 27, 28, 28а, 32, 34, 35, 37, 39, 41б, 41г, 42, 42а, 42б, 43, 45, 46, 47, 59 микрорайона 15 и все частные жилые дома микрорайона 15.";
избирательный участок №47 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №47
Город Актау, 27 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №16 имени Саламата Мукашева" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 412338.
Границы: дома №№ 18, 28, 28/1, 89, 90, 91 микрорайона 16, дома №№ 7, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 микрорайона 27.";
избирательный участок №52 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №52
Город Актау, 29 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №28" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 401656.
Границы: дома №№ 7, 8, 9, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 22/1 микрорайона 29.";
избирательный участок №54 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №54
Город Актау, 29 микрорайон, здание государственного коммунального казенного предприятия "Детский сад №61 "Сұлтан" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 305565.
Границы: дома №№ 3, 4, 5, 6, 201, 202, 203 микрорайона 29, дома жилых массивов "Толкын", "Толкын-1", "Толкын-2" и гостиница "Grand Nur Plaza Hotel", дома №№ 1/3, 1/4, 4/1, 6, 11, 12, 13, 13/1 микрорайона 31, дома №№ 2, 3, 4, 12, 16, 17, 18, 19 микрорайона 31а.";
избирательный участок №55 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №55
Город Актау, 32б микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Областная школа-интернат для детей с ограниченными возможностями" Управления образования Мангистауской области, телефон/факс: 8 7292 (код) 609416.
Границы: дома №№ 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 11, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22 микрорайона 32б, дома №№ 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13 микрорайона 32в.";
избирательный участок №66 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №66
Город Актау, 17 микрорайон, здание учреждения "Актауский учетно-технологический колледж", телефон/факс: 8 7292 (код) 436360.
Границы: дом № 1 жилого комплекса "Дукат", дом № 7 жилого комплекса "Грин Парк", дома №№ 6, 6/1, 8, 9, 10, 11 жилого комплекса "Грин Плаза" и дома №№ 18, 19, 20, 21, 24, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77/1, 78, 79, 87, 90, 91, 92, 93, 94, 97, 99 микрорайона 17.";
избирательный участок №70 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №70

Ақтау қаласы, 28а шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№23 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 425510.
Шекарасы: 28а шағынауданының №№ 7, 8, 9, 10, 14, 20 үйлері.";
№240 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№240 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 32а шағынаудан, Ақтау қаласының әкімдігі Ақтау қалалық білім бөлімінің "Фариза Оңғарсынова атындағы №29 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 303124.
Шекарасы: 31а шағынауданының №№ 6, 8, 9, 13, 14, 20, 21, 22, 23 үйлері, 31б шағынауданының №№ 5, 6, 7, 11, 12, 13, 17, 19 үйлері, 32 шағынауданының "Ш.Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының ғимараты, 32а шағынауданының №№ 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері.";
№241 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№241 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 33 шағынаудан, Ақтау қалалық дене шынықтыру, спорт және туризм бөлімінің "Маңғыстау-Арена балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 301801.
Шекарасы: 33 шағынауданының №№ 3, 19, 20, 21, 22, 30, 31, 32 үйлері, 34 шағынауданының №№ 1, 1б, 1/1, 2, 5, 6, 8, 10, 11 үйлері.";
№246 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№246 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 32б шағынаудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының "Мүмкіндігі шектеулі балаларға арналған облыстық мектеп интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 609402.
Шекарасы: 31б шағынауданының №№ 14, 15, 16, 18, 24, 25, 28, 28/1, 30, 31, 32, 32/1, 32/2 үйлері, 32в шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлері.";
№247 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№247 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 17 шағынаудан, "Ақтау есептік-технологиялық колледжі" мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 436360.
Шекарасы: 16 шағынауданының №№ 33/7, 34, 38, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 49, 50, 55, 56, 57, 60, 61, 63, 63/1, 63/2, 64, 67, 68, 69, 92, 93 үйлері, 17 шағынауданының №№ 101, 102, 104 үйлері, "Каспий Самалы" тұрғын үй кешенінің №№ 3, 4, 5 үйлері және 17 шағынауданының барлық жеке тұрғын үйлері, 19 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 13, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 20, 36, 36/1, 38, 38/1, 43 үйлері және "Каспий өңірі бизнес институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жатақханасы, 19а шағынауданының №№ 12, 12/1, 21, 22 үйлері, 20 шағынауданның №№ 19, 24, 24/1, 31, 32, 33, 35, 36 үйлері.";
№249 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№249 сайлау учаскесі

Город Актау, 28а микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №23" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 425510.
Границы: дома №№ 7, 8, 9, 10, 14, 20 микрорайона 28а.";
избирательный участок №240 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №240
Город Актау, 32а микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №29 имени Фаризы Онгарсыновой" Актауского городского отдела образования акимата города Актау, телефон/факс: 8 7292 (код) 303124.
Границы: дома №№ 6, 8, 9, 13, 14, 20, 21, 22, 23 микрорайон 31а, дома №№ 5, 6, 7, 11, 12, 13, 17, 19 микрорайона 31б, здание некоммерческого акционерного общества "Каспийский университет технологий и инжиниринга имени Ш. Есенова" микрорайона 32, дома №№ 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 микрорайон 32а.";
избирательный участок №241 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №241
Город Актау, 33 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Детская и юношеская спортивная школа Мангистау-Арена" Актауского городского отдела физической культуры, спорта и туризма, телефон/факс: 8 7292 (код) 301801.
Границы: дома №№ 3, 19, 20, 21, 22, 30, 31, 32 микрорайона 33, дома №№ 1, 1б, 1/1, 2, 5, 6, 8, 10, 11 микрорайона 34.";
избирательный участок №246 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №246
Город Актау, 32б микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Областная школа-интернат для детей с ограниченными возможностями" Управления образования Мангистауской области, телефон/факс: 8 7292 (код) 609416.
Границы: дома №№ 14, 15, 16, 18, 24, 25, 28, 28/1, 30, 31, 32, 32/1, 32/2 микрорайона 31б, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 микрорайона 32в.";
избирательный участок №247 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №247
Город Актау, 17 микрорайон, здание учреждения "Актауский учетно-технологический колледж", телефон/факс: 8 7292 (код) 436360.
Границы: дома №№ 33/7, 34, 38, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 49, 50, 55, 56, 57, 60, 61, 63, 63/1, 63/2, 64, 67, 68, 69, 92, 93 микрорайона 16, дома №№ 101, 102, 104 микрорайона 17, дома №№ 3, 4, 5 жилого комплекса "Каспий Самалы" и все частные жилые дома микрорайона 17, дома №№ 1, 2, 3, 4, 13, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 20, 36, 36/1, 38, 38/1, 43 микрорайона 19 и общежитие товарищества с ограниченной ответственностью "Прикаспийский институт бизнеса", дома №№ 12, 12/1, 21, 22 микрорайона 19а, дома №№ 19, 24, 24/1, 31, 32, 33, 35, 36 микрорайона 20.";
избирательный участок №249 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №249

Ақтау қаласы, 33 шағынаудан, Ақтау қалалық дене шынықтыру, спорт және туризм бөлімінің "Маңғыстау-Арена балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 301801.
Шекарасы: 30 шағынауданының №№ 166, 167, 168, 169, 172, 181, 183, 183/1 үйлері және барлық жеке тұрғын үйлері, 34 шағынауданының №№ 14, 15, 16, 17, 18 үйлері, 35 шағынауданының №№ 1б, 2б, 5/1, 8, 8/4, 9, 17, 22, 23, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 үйлері және Ақтау қаласы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ақтау тұрғын үй" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.".
2. "Ақтау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А. Толегенова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және интернет-ресурста орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтау қаласы әкімінің орынбасары А.Байпақовқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қаласының әкімі Н. Қилыбай

Город Актау, 33 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Детская и юношеская спортивная школа Мангистау-Арена" Актауского городского отдела физической культуры, спорта и туризма, телефон/факс: 8 7292 (код) 301801.
Границы: дома №№ 166, 167, 168, 169, 172, 181, 183, 183/1 и все частные жилые дома микрорайона 30, дома №№ 14, 15, 16, 17, 18 микрорайона 34, дома №№ 1б, 2б, 5/1, 8, 8/4, 9, 17, 22, 23, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 микрорайона 35 и коммунальное государственное предприятие "Ақтау тұрғын үй" на праве хозяйственного ведения акимата города Актау.".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Актау" (руководитель аппарата А.Толегенова) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Актау А. Байпакова.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Актау Н. Қилыбай