Даңғылға және көшеге атау беру туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы Рахат ауылы әкімінің 2020 жылғы 30 қаңтардағы № 6 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 қаңтарда № 4127 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Рахат ауылы халқының пікірін ескере отырып және Маңғыстау облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 18 қыркүйектегі және 2019 жылғы 1 қарашадағы қорытындыларының негізінде, Рахат ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Рахат ауылының Мерей шағын ауданы Шоғы батыр көшесі, № 5 кіреберістен 46 көшеге дейін, 46 көшеден "Құланды" тас жолына дейінгі аралығына "Абылхан Машани даңғылы" атауы берілсін.
2. Рахат ауылы Мерей шағын ауданының, 46 көшесінің № 7 кіреберісінен 78 көшесіне дейінгі аралығына "Өтежан Алшымбаев көшесі" атауы берілсін.
3. "Рахат ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (бас маман А.Турарова) осы шешімнің Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі О. Табынчаев

О присвоении наименования проспекту и улице
Решение акима села Рахат города Жанаозен Мангистауской области от 30 января 2020 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 31 января 2020 года № 4127
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Рахат и на основании заключений Мангистауской областной ономастической комиссии от 18 сентября 2019 года и от 1 ноября 2019 года, аким села Рахат РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование "проспект Абылхана Машани" от № 5 проезда улицы Шогы батыр микрорайона Мерей до проезда 46 улицы микрорайона Мерей села Рахат и с 46 улицы до трассы "Куланды".
2. Присвоить наименование "улица Өтежана Алшымбаева" в селе Рахат микрорайона Мерей от №7 проезда улицы 46 до 78 улицы.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима села Рахат" (главный специалист А.Турарова) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в департаменте юстиции Мангистауской области, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села О. Табынчаев