Қарақия ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 27 наурыздағы № 72 "Қарақия ауданы бойынша 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 29 қыркүйектегі № 199 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 қазанда № 4300 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңдарына сәйкес, Қарақия ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарақия ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 27 наурыздағы № 72 "Қарақия ауданы бойынша 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4171 болып тіркелген, 2020 жылғы 6 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қарақия аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (К.Беккалина) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Тұяқовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарақия ауданының әкімі Қ.Беков
Қарақия ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 29 қыркүйегі
№ 199 қаулысына қосымша
Қарақия ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 27 наурыздағы
№ 72 қаулысына қосымша
Қарақия ауданы бойынша 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы топтар
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында бір тәрбиеленушіге бір айда жұмсалатын шығындардың орташа құны, (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында ата-ананың бір айдағы төлемақысының мөлшері, (теңге)
Балабақша (жеке/мемлекеттік)
Мектепке дейінгі шағын-орталық (мемлекеттік)
Балабақша (жеке/мемлекеттік)
Мектепке дейінгі шағын-орталық (мемлекеттік)
Балабақша (жеке/мемлекеттік)
Мектепке дейінгі шағын-орталық (мемлекеттік)
1

О внесении изменения в постановление акимата Каракиянского района от 27 марта 2020 года № 72 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год"
Постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 29 сентября 2020 года № 199. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 1 октября 2020 года № 4300
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Каракиянского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Каракиянского района от 27 марта 2020 года № 72 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год по Каракиянскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4171, опубликовано 6 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Каракиянский районный отдел образования" (Беккалина К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Туякова Б.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каракиянского района К. Беков
Приложение к постановлени
акимата Каракиянского района
от 29 сентября 2020 года № 199
Приложение к постановлению
акимата Каракиянского района
от 27 марта 2020 года № 72
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год по Каракиянскому району
Группы в организациях дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников в организациях дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц, (тенге)
Размер родительской платы в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц, (тенге)
Детский сад (частный/ государственный)
Дошкольный мини-центр (государственный)
Детский сад (частный/ государственный)
Дошкольный мини-центр (государственный)
Детский сад(частный/ государственный)
Дошкольный мини-центр (государственный)
1