Әкімдіктің 2020 жылғы 29 сәуірдегі № 161 "2020 жылға арналған тыңайтқыштарға субсидиялардың (органикалық қоспағанда) тізбесі мен нормаларын, сондай-ақ субсидиялауға арналған бюджеттік қаражат көлемін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2020 жылғы 10 шілдедегі № 238 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 шілдеде № 9319 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің "2020 жылға арналған тыңайтқыштарға субсидиялардың (органикалық қоспағанда) тізбесі мен нормаларын, сондай-ақ субсидиялауға арналған бюджеттік қаражат көлемін бекіту туралы" 2020 жылғы 29 сәуірдегі № 161 қаулысына (2020 жылғы 30 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9153 болып тіркелген) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:
реттік нөмірі 10-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
10
Аммофос
N-10, P-46
тонна
62 500
N-12, P-52
Жоғарғы және бірінші аммофос сорттары, 10-46 маркалы
N-10, P-46
Аммофос N-10, P-46 маркалы
N-10, P-46
Аммофос 10-46 маркалы
N-10, P-46
Аммофос N-12, P-52 маркалы
N-12, P-52
Аммофос 12:52 маркалы
N-12, P-52
Аммофос 12-52 маркалы
N-12, P-52
Аммофоc 12:52, маркасы SiB (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-12, P-52
Түйіршіктелген моноаммонийфосфаты

О внесении изменения и дополнений в постановление акимата от 29 апреля 2020 года № 161 "Об утверждении перечня и норм субсидий на удобрения, а также объемов бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических), на 2020 год"
Постановление акимата Костанайской области от 10 июля 2020 года № 238. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 июля 2020 года № 9319. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20209) акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении перечня и норм субсидий на удобрения, а также объемов бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических), на 2020 год" от 29 апреля 2020 года № 161 (опубликовано 30 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9153) следующие изменение и дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 10, изложить в новой редакции:
"
10
Аммофос
N-10, P-46
тонн
62 500
N-12, P-52
Аммофос высшего и первого сортов, марки 10-46
N-10, P-46
Аммофос марки N-10, P-46
N-10, P-46
Аммофос марка 10-46
N-10, P-46
Аммофос марки N-12, P-52
N-12, P-52
Аммофос марки 12:52
N-12, P-52
Аммофос марка 12-52
N-12, P-52
Аммофоc 12:52, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-12, P-52
Моноаммонийфосфат гранулированный

10:46:0, 10:48:0 маркалы тыңайтқыш қоспалары (аммофос)
N-10, Р-46
";
мынадай мазмұндағы, реттік нөмірлері 495, 496, 497, 498, 499, 500, 501, 502-жолдармен толықтырылсын:
"
495
"Альфо-Гроу" BP минералды тыңайтқыштары: "Дәнді дақылдар" маркалы
N-4, MgO-5,0, SO3-1,0, B-0,07, Cu-2, Fe-0,5, Fe-0,002, Zn-1
литр
1000
496
"Альфо-Гроу" BP минералды тыңайтқыштары: "Майлы дақылдар" маркалы
N-10, MgO-3,5, SO3-5,5, B-0,5, Mo-0,005, Mn-0,5, Zn-0,6, Cu-0,1, Fe-0,2
литр

Тукосмеси марки: 10:46:0, 10:48:0 (аммофос)
N-10, Р-46
";
дополнить строками, порядковые номера 495, 496, 497, 498, 499, 500, 501, 502, следующего содержания:
"
495
Удобрения минеральные "Альфо-Гроу" ВР марки: "Зерновые"
N-4, MgO-5,0, SO3-1,0, B-0,07, Cu-2, Fe-0,5, Fe-0,002, Zn-1
литр
1000
496
Удобрения минеральные "Альфо-Гроу" ВР марки: "Масличные"
N-10, MgO-3,5, SO3-5,5, B-0,5, Mo-0,005, Mn-0,5, Zn-0,6, Cu-0,1, Fe-0,2
литр

502
НЕРТУС АЗОМИКС 36
N -36
литр
803,5
".
2. "Қостанай облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мухамбетов

502
НЕРТУС АЗОМИКС 36
N -36
литр
803,5
".
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и земельных отношений акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов