Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 11 маусымдағы № 879 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 маусымда № 9265 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесіне инженерлік желілерді жүргізу мен пайдалану мақсатында келесі объектілер бойынша:
- "Киевская көшесі бойынша газбен жабдықтау желілерін салу" Қостанай қаласы, Киевская көшесі мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 0,6488 гектар жер учаскесіне;
- "Л. Чайкина көшесі бойынша газбен жабдықтау желілерін салу" Қостанай қаласы, Л. Чайкина көшесі, мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 0,2659 гектар жер учаскесіне;
- "Узкоколейная көшесі бойынша газбен жабдықтау желілерін салу" Қостанай қаласы, Узкоколейная көшесі мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 0,2566 гектар жер учаскесіне;
- "Пикетная, Мостовая, Линейная, Сарыбай көшелері бойынша газбен жабдықтау желілерін салу" Қостанай қаласы, Пикетная, Мостовая, Линейная, Сарыбай көшелері мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 1,1997 гектар жер учаскесіне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім К. Ахметов

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 11 июня 2020 года № 879. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 июня 2020 года № 9265
В соответствии со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная" публичный сервитут в целях прокладки и эксплуатации инженерных сетей по следующим объектам:
- "Строительство сетей газоснабжения по улице Киевская", расположенному по адресу: город Костанай, улица Киевская, на земельный участок, общей площадью 0,6488 гектар;
- "Строительство сетей газоснабжения по улице Л. Чайкиной", расположенному по адресу: город Костанай, улица Л. Чайкиной, на земельный участок, общей площадью 0,2659 гектар;
- "Строительство сетей газоснабжения по улице Узкоколейная", расположенному по адресу: город Костанай, улица Узкоколейная, на земельный участок, общей площадью 0,2566 гектар;
- "Строительство сетей газоснабжения по улицам Пикетная, Мостовая, Линейная, Сарыбая", расположенному по адресу: город Костанай, улицы Пикетная, Мостовая, Линейная, Сарыбая на земельный участок, общей площадью 1,1997 гектар.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) разместить настоящее постановление на интернет – ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким К. Ахметов