Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін жалға алу төлемақысының мөлшерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 9 маусымдағы № 144 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 маусымда № 9260 болып тіркелді
"Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 97-бабы 1-тармағына, "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 Қазақстан Республикасы Құрылыс және Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7232 болып тіркелген) сәйкес Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тұрғын үйлерде мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін жалға алу төлемақысының мөлшері келесі мекенжайлар бойынша орналасқан:
Лисаков қаласы, 1-шағын аудан, 2-үй, 13-пәтер, бір шаршы метр үшін айына 5,4 (бес) теңге (төрт) тиын мөлшерінде;
Лисаков қаласы, 11-шағын аудан, 19-үй, 2-пәтер, бір шаршы метр үшін айына 60,1 (алпыс) теңге (бір) тиын мөлшерінде;
Лисаков қаласы, 12-шағын аудан, 11-үй, бір шаршы метр үшін айына 47,9 (қырық жеті) теңге (тоғыз) тиын мөлшерінде белгіленсін.
2. "Лисаков қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Лисаков қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау "Лисаков қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Лисаков қаласының әкімі А. Исмагулов

Об установлении размера арендной платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 9 июня 2020 года № 144. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 июня 2020 года № 9260
В соответствии с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7232), акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер арендной платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда в жилых домах, расположенных по следующим адресам:
город Лисаковск, микрорайон 1, дом 2, квартира 13, в размере 5,4 (пять) тенге (четыре) тиын за один квадратный метр в месяц;
город Лисаковск, микрорайон 11, дом 19, квартира 2, в размере 60,1 (шестьдесят) тенге (один) тиын за один квадратный метр в месяц;
город Лисаковск, микрорайон 12, дом 11, в размере 47,9 (сорок семь) тенге (девять) тиын за один квадратный метр в месяц.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Лисаковска" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Лисаковска после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарата акима города Лисаковска".
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных после дня его первого официального опубликования.
Аким города Лисаковска А. Исмагулов