Әкімдіктің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 20 желтоқсандағы № 170 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 желтоқсанда № 9646 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Алтынсарин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың:
1) әкімдіктің "Мемлекеттік жалға берілетін үйдегі коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" 2012 жылғы 29 қазандағы № 285 қаулысының (2012 жылғы 15 қарашада "Таза бұлақ - Чистый родник" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3869 болып тіркелген);
2) әкімдіктің "Аудан әкімдігінің 2012 жылғы 29 қазандағы № 285 "Мемлекеттік жалға берілетін үйдегі коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2014 жылғы 30 маусымдағы № 146 қаулысының (2014 жылғы 27 тамызда "Таза бұлақ-Чистый родник" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4965 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Алтынсарин ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Алтынсарин ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алтынсарин ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Жаманов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата
Постановление акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 20 декабря 2020 года № 170. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 декабря 2020 года № 9646
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Алтынсаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата "Об установлении размера платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда в государственном арендном доме" от 29 октября 2012 года № 285 (опубликовано 15 ноября 2012 года в газете "Таза бұлақ – Чистый родник", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3869);
2) постановление акимата "О внесении изменения в постановление акимата района от 29 октября 2012 года № 285 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда в государственном арендном доме" от 30 июня 2014 года № 146 (опубликовано 27 августа 2014 года в газете "Таза бұлақ – Чистый родник", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4965).
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Алтынсаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет–ресурсе акимата Алтынсаринского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Алтынсаринского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Жаманов