Мәслихаттың 2016 жылғы 11 мамырдағы № 24 "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізуді қосымша реттеу туралы қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2020 жылғы 12 наурыздағы № 369 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 наурызда № 9041 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2020 жылғы 21 қыркүйектегі № 401 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 21.09.2020 № 401 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" 1995 жылғы 17 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабына сәйкес, Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Амангелді аудандық мәслихатының "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізуді қосымша реттеу туралы қағидаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 11 мамырдағы № 24 шешіміне (2016 жылғы 10 маусымда "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6400 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізуді қосымша реттеу туралы қағидаларында:
16-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"16. Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар егер:
1) өтiнiш берiлмеген болса;
2) оларды өткiзу кезінде "Қазақстан Республикасында бейбiт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткiзу тәртiбi туралы" 1995 жылғы 17 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 7, 8-баптарында көзделген тәртiп бұзылған жағдайда Амангелді ауданының әкімдігі өкілінің талап етуі бойынша тоқтатылады.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы З. Нурханова
Амангелді аудандық мәслихатының хатшысы К. Кеделбаев
Амангелді аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 12 наурыздағы
№ 369 шешіміне
1-қосымша
Жиналыстар, митингiлер,
шерулер, пикеттер және
демонстрациялар өткізуді
қосымша реттеу туралы
қағидаларына
1-қосымша
Жиналыстар мен митингiлерді өткізу орындары
Жиналыстар мен митингiлерді өткізу орындары
1
Наурыз алаңы
Амангелді аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 12 наурыздағы
№ 369 шешіміне
2-қосымша
Жиналыстар, митингiлер,
шерулер, пикеттер және
демонстрациялар өткізуді
қосымша реттеу туралы
қағидаларына
2-қосымша
Шерулер мен демонстрацияларды өткізу маршруттары
Шерулер мен демонстрацияларды өткізу маршруттары
1
Ахмет Байтұрсынов - Әубәкір Дүйсенбин көшелерінің қиылысы – Таңатқан Палуан көшесі – Наурыз алаңы

О внесении изменений в решение маслихата от 11 мая 2016 года № 24 "Об утверждении Правил о дополнительном регламентировании проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 12 марта 2020 года № 369. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 марта 2020 года № 9041. Утратило силу решением маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 21 сентября 2020 года № 401
Сноска. Утратило силу решением маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 21.09.2020 № 401 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Амангельдинского районного маслихата "Об утверждении Правил о дополнительном регламентировании проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" от 11 мая 2016 года № 24 (опубликовано 10 июня 2016 года в газете "Аманкелді арайы" зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6400) следующие изменения:
в Правилах о дополнительном регламентировании проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций, утвержденных указаным решением:
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Собрания, митинги, шествия, пикеты и демонстрации прекращаются по требованию представителя акимата Амангельдинского района в случаях когда:
1) не было подано заявление;
2) нарушен порядок их проведения, предусмотренный статьями 7, 8 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан".";
приложения 1, 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии З. Нурханова
Секретарь Амангельдинского районного маслихата К. Кеделбаев
Приложение 1
к решению Амангельдинского
районного маслихата
от 12 марта 2020 года
№ 369
Приложение 1
к Правилам о дополнительном
регламентировании проведения
собраний, митингов, шествий,
пикетов и демонстраций
Места проведения собраний и митингов
Места проведения собраний и митингов
1
Площадь Наурыз
Приложение 2
к решению Амангельдинского
районного маслихата
от 12 марта 2020 года
№ 369
Приложение 2
к Правилам о дополнительном
регламентировании проведения
собраний, митингов, шествий,
пикетов и демонстраций
Маршруты проведения шествий и демонстраций
Маршруты проведения шествий и демонстраций
1
пересечение улиц Ахмет Байтурсынова - Аубакир Дуйсенбина - улица Танаткан Палуан – площадь Наурыз