Әкімнің 2020 жылғы 27 наурыздағы № 2 "Әулиекөл ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімінің 2020 жылғы 12 қарашадағы № 4 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 қарашада № 9548 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімінің 2021 жылғы 13 мамырдағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімінің 13.05.2021 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 23-бабына сәйкес, Әулиекөл аудандық (аумақтық) сайлау комиссиясының келісімі бойынша Әулиекөл ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудан әкімінің "Әулиекөл ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2020 жылғы 27 наурыздағы № 2 шешіміне (2020 жылғы 30 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9057 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
""Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 23-бабына сәйкес, Әулиекөл аудандық (аумақтық) сайлау комиссиясының келісімі бойынша Әулиекөл ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасында:
№ 247, № 249, № 256, № 263, № 274, № 276, № 277, № 279, № 282, № 284, № 285 сайлау учаскелері жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 247 сайлау учаскесі
Москалев ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Москалев ауылы, Апрельский көшесі, 22 Б үй, "Әулиекөл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.";
"№ 249 сайлау учаскесі
Қ. Тұрғымбаев ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қ. Тұрғымбаев ауылы, Алтынсарин көшесі, 2-үй, "Әулиекөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Целинный бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
"№ 256 сайлау учаскесі
Сосновка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Сосновка ауылы, № 5 көше, 11-үй, "Әулиекөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Сосновка негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
"№ 263 сайлау учаскесі
Федосеевка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Федосеевка ауылы, Баймағамбетов көшесі, 111-үй, "Әулиекөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Федосеев негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
"№ 274 сайлау учаскесі

О внесении изменений в решение акима от 27 марта 2020 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории Аулиекольского района"
Решение акима Аулиекольского района Костанайской области от 12 ноября 2020 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 ноября 2020 года № 9548. Утратило силу решением акима Аулиекольского района Костанайской области от 13 мая 2021 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Аулиекольского района Костанайской области от 13.05.2021 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" по согласованию с Аулиекольской районной (территориальной) избирательной комиссией, аким Аулиекольского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима района "Об образовании избирательных участков на территории Аулиекольского района" от 27 марта 2020 года № 2 (опубликовано 30 марта 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9057) следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" по согласованию с Аулиекольской районной (территориальной) избирательной комиссией, аким Аулиекольского района РЕШИЛ:";
в приложении 1 к указанному решению:
Избирательные участки № 247, № 249, № 256, № 263, № 274, № 276, № 277, № 279, № 282, № 284, № 285 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 247
В границах села Москалевка.
Местонахождение участка: село Москалевка, улица Апрельская, дом 22 Б, здание государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры отдела культуры и развития языков акимата Аулиекольского района".";
"Избирательный участок № 249
В границах села К. Тургумбаева.
Местонахождение участка: село К. Тургумбаева, улица Алтынсарина, дом 2, здание государственного учреждения "Целинная начальная школа отдела образования акимата Аулиекольского района".";
"Избирательный участок № 256
В границах села Сосновка.
Местонахождение участка: село Сосновка, улица № 5, дом 11, здание государственного учреждения "Сосновская основная школа отдела образования акимата Аулиекольского района".";
"Избирательный участок № 263
В границах села Федосеевка.
Местонахождение участка: село Федосеевка, улица Баймагамбетова, дом 111, здание государственного учреждения "Федосеевская основная школа отдела образования акимата Аулиекольского района".";
"Избирательный участок № 274

Әулиекөл ауылының шекараларында: Алтынсарин, Уәлиханов, Гагарин, Байқұлақ батырдың атындағы, Западный, Сұлтан Еркімбаев атындағы, Мамедов, Омаров, Пушкин, Қуаныш Шамшиев, Южный, Байтұрсынов 1-56, 1 Май 1-36, Космонавтар көшелері.
Учаскенің орналасқан жері: Әулиекөл ауылы, Байтұрсынов көшесі, 1 Б үй, "Әулиекөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Шоқан Уәлиханов атындағы Әулиекөл орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
"№ 276 сайлау учаскесі
Әулиекөл ауылының шекараларында: Саржетім Қарабалуан батырдың атындағы, 1 Май 37-101, Мир, Молодежный, Набережный, Родниковый, Сьянов, Чкалов, Әуэзов, Озерный көшелері, Баймағамбетов көшесінің тақ жағы 1-71, жұп жағы 2-76, Қостанай көшесінің жұп жағы 30-160/2, тақ жағы 81-207.
Учаскенің орналасқан жері: Әулиекөл ауылы, Баймағамбетов көшесі, 27-үй, "Әулиекөл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.";
"№ 277 сайлау учаскесі
Әулиекөл ауылының шекараларында: 50 лет ВЛКСМ, Абай, Березовый, Салық Молдахметов, Восточный, Жамбыл, Дружба, Заводской, Медет Досымханов, Киров, Лермонтов, Новый, Песчанная, Пионерский, Прибрежный, Рабочий, Мұқаш Тойқожаұлының атындағы, Спортивный, Терешкова, Трудовой, Тұрғымбаев, Фаризов, Целинный, Шаяхметов, Энергетиктер көшелері, Баймағамбетов көшесінің тақ жағы 73-129 А, жұп жағы 78-96.
Учаскенің орналасқан жері: Әулиекөл ауылы, Тұрғымбаев көшесі, 21-үй, Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Әулиекөл аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.";
"№ 279 сайлау учаскесі
Аманқарағай ауылының шекараларында: Энтузиаст, Пацаев, Школьный, Пристанционный, Павлов, Герцен, Гвардейская, Суворов, Нефтяников, Кутузов, Чехова, Железнодорожный, Горький, Таран, № 1 көшелері, Қостанай көшесінің тақ жағы 1-39В, жұп жағы 2-46.
Учаскенің орналасқан жері: Аманқарағай ауылы, Комсомольский көшесі, 3-үй, "Тамаша" демалыс орталығының ғимараты.";
"№ 282 сайлау учаскесі
Құсмұрын кентінің шекараларында: Гастелло 13-62, Шахтерский, Баймағамбетов, Дзержинский, Зеленый, Луговой, Фадеев, Деповский, Вагонный, № 1, Путевой көшелері, Степной көшесінің жұп жағы 116-146, тақ жағы 153-193, Свиридов көшесінің жұп жағы 152-196, тақ жағы 169-221, Кутузов көшесінің жұп жағы 158-208, тақ жағы 181-239, Суворов көшесінің жұп жағы 160-214, тақ жағы 179-231, Горький көшесінің жұп жағы 124-174, тақ жағы 195-259, Ленин көшесінің тақ жағы 83-149, жұп жағы 120-184, К. Маркс көшесінің жұп жағы 50-94, тақ жағы 75А-171, Матросов, Фрунзе, Шевченко тұйық көшелері.
Учаскенің орналасқан жері: Құсмұрын кенті, К. Маркс көшесі, 54-үй, "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының "Қостанай магистральдық желі бөлімшесі" филиалы ғимараты.";
"№ 284 сайлау учаскесі

В границах cела Аулиеколь: улицы Алтынсарина, Валиханова, Гагарина, имени Байқұлақ батыра, Западная, имени Султана Еркимбаева, Мамедова, Омарова, Пушкина, Куаныша Шамшиева, Южная, Байтурсынова 1-56, 1 Мая 1-36, Космонавтов.
Местонахождение участка: село Аулиеколь, улица Байтурсынова, дом 1 Б, здание государственного учреждения "Аулиекольская средняя школа имени Шокана Уалиханова отдела образования акимата Аулиекольского района".";
"Избирательный участок № 276
В границах села Аулиеколь: улицы имени Саржетім Қарабалуан батыра, 1 Мая 37-101, Мира, Молодежная, Набережная, Родниковая, Сьянова, Чкалова, Ауэзова, Озерная, улица Баймагамбетова нечетная сторона 1-71, четная сторона 2-76, улица Кустанайская четная сторона 30-160/2, нечетная сторона 81-207.
Местонахождение участка: село Аулиеколь, улица Баймагамбетова, дом 27, здание государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры отдела культуры и развития языков акимата Аулиекольского района".";
"Избирательный участок № 277
В границах села Аулиеколь: улицы 50 лет ВЛКСМ, Абая, Березовая, Салыка Молдахметова, Восточная, Джамбула, Дружбы, Заводская, Медета Досымханова, Кирова, Лермонтова, Новая, Песчанная, Пионерская, Прибрежная, Рабочая, имени Мұқаш Тойқожаұлы, Спортивная, Терешковой, Трудовая, Тургумбаева, Фаризова, Целинная, Шаяхметова, Энергетиков, улица Баймагамбетова нечетная сторона 73-129 А, четная сторона 78-96;
Местонахождение участка: село Аулиеколь улица Тургумбаева, дом 21, здание коммунального государственного предприятия "Аулиекольская районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области.";
"Избирательный участок № 279
В границах села Аманкарагай: улицы Энтузиастов, Пацаева, Школьный, Пристанционная, Павлова, Герцена, Гвардейская, Суворова, Нефтяников, Кутузова, Чехова, Железнодорожная, Горького, Тарана, № 1, улица Кустанайская нечетная сторона 1-39В, четная сторона 2-46.
Местонахождение участка: село Аманкарагай, улица Комсомольская,дом 3, здание центра досуга "Тамаша".";
"Избирательный участок № 282
В границах поселка Кушмурун: улицы Гастелло 13-62, Шахтерская, Баймагамбетова, Дзержинского, Зеленая, Луговая, Фадеева, Деповская, Вагонная, № 1, Путевая, улица Степная четная сторона 116-146, нечетная сторона 153-193, улица Свиридова четная сторона 152-196, нечетная сторона 169-221, улица Кутузова четная сторона 158-208, нечетная сторона 181-239, улица Суворова четная сторона 160-214, нечетная сторона 179-231, улица Горького четная сторона 124-174, нечетная сторона 195-259, улица Ленина нечетная сторона 83-149, четная сторона 120-184, улица К. Маркса четная сторона 50-94, нечетная сторона 75А-171, переулки Матросов, Фрунзе, Шевченко.
Местонахождение участка: поселок Кушмурун, улица К. Маркса, дом 54, здание Филиала акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы"-"Костанайское отделение магистральной сети".";
"Избирательный участок № 284

Құсмұрын кентінің шекараларында: Спортивный, Омаров, Уалиханов, Буденный, Панфилов, Советский, Строительный, Щорс, Гоголь, Чкалов, Сенный, Пушкин, Караганский, Разведчиктер, Дорожников, Южный, Закарьерный көшелері, Калинин көшесінің тақ жағы 31-37.
Учаскенің орналасқан жері: Құсмұрын кенті, Ленин көшесі, 59-үй, "Әулиекөл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.";
"№ 285 сайлау учаскесі
Құсмұрын кентінің шекараларында: Абай 1-17, Пришкольный 1-17, Чапаев, Орджоникидзе, Комсомол, Жамбыл, Фурманов, Сериков көшелері, Калинин көшесінің тақ жағы 1-19А, жұп жағы 2-30, Степной көшесінің тақ жағы 1-69, жұп жағы 2-48, Кутузов көшесінің тақ жағы 1-103, жұп жағы 2-82, Суворов көшесінің тақ жағы 1-95, жұп жағы 2-82, Горький көшесінің тақ жағы 1-99, жұп жағы 2-76, Ленин көшесінің тақ жағы 1-53, жұп жағы 2-84, К. Маркс көшесінің тақ жағы 1-59, жұп жағы 2-16, Свиридов көшесінің тақ жағы 1-83, жұп жағы 2-78, Военный Городок, Киров тұйық көшелері.
Учаскенің орналасқан жері: Құсмұрын кенті, Ленин көшесі, 55-үй, "Әулиекөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің № 121 Құсмұрын орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
"№ 287 сайлау учаскесі" сөз тіркесі "№ 288 сайлау учаскесі" сөз тіркесіне өзгертілсін.
2. "Әулиекөл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Әулиекөл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Әулиекөл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Теменов

В границах поселка Кушмурун: улицы Спортивная, Омарова, Валиханова, Буденного, Панфилова, Советская, Строительная, Щорса, Гоголя, Чкалова, Сенная, Пушкина, Караганская, Разведчиков, Дорожников, Южная, Закарьерная, улица Калинина нечетная сторона 31-37.
Местонахождение участка: поселок Кушмурун, улица Ленина, дом 59, здание государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры отдела культуры и развития языков акимата Аулиекольского района".";
"Избирательный участок № 285
В границах поселка Кушмурун: улицы Абая 1-17, Пришкольная 1-17, Чапаева, Орджоникидзе, Комсомольская, Джамбула, Фурманова, Серикова, улица Калинина нечетная сторона 1-19А, четная сторона 2-30, улица Степная нечетная сторона 1-69, четная сторона 2-48, улица Кутузова нечетная сторона 1-103, четная сторона 2-82, улица Суворова нечетная сторона 1-95, четная сторона 2-82, улица Горького нечетная сторона 1-99, четная сторона 2-76, улица Ленина нечетная сторона 1-53, четная сторона 2-84, улица К. Маркса нечетная сторона 1-59, четная сторона 2-16, улица Свиридова нечетная сторона 1-83, четная сторона 2-78, переулки Военный Городок, Кирова.
Местонахождение участка: поселок Кушмурун улица Ленина, дом 55, здание государственного учреждения "Кушмурунская средняя школа № 121 отдела образования акимата Аулиекольского района".";
словосочетание "Избирательный участок № 287" изменить на словосочетание "Избирательный участок № 288".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Аулиекольского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Аулиекольского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Аулиекольского района".
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Теменов