Мәслихаттың 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 2 "Денисов ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2020 жылғы 3 қарашадағы № 78 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 қарашада № 9536 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Денисов ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 2 шешіміне (2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8881 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Денисов ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 759 203,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 947 855,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 222,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 2 474,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 805 652,8 мың теңге;
2) шығындар – 5 894 332,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 43 707,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 63 624,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 19 917,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 178 836,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 178 836,0 мың теңге.";
5-тармақта:
11) тармақшасы алынып тасталсын;
мындай мазмұндағы 27)-34) тармақшалармен толықтырылсын:
"27) электрондық оқулықтарға жазылу бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге;
28) Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде "Алғашқы жұмыс орнына";
29) Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде "Ұрпақтар келісімшартына";
30) Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде аутсорсингке;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 10 января 2020 года № 2 "О бюджете Денисовского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 3 ноября 2020 года № 78. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 ноября 2020 года № 9536. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Денисовского района на 2020-2022 годы" от 10 января 2020 года № 2 (опубликовано 15 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8881) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 5 759 203,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 947 855,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 222,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 474,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 4 805 652,8 тысячи тенге;
2) затраты – 5 894 332,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 43 707,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 63 624,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19 917,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 178 836,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 178 836,0 тысяч тенге.";
в пункте 5:
подпункт 11) исключить;
дополнить подпунктами 27) - 34) следующего содержания:
"27) оплату услуг по подписке на электронные учебники;
28) "Первое рабочее место" в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек";
29) "Контракт поколений" в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек";
30) аутсорсинг в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек";

31) қашықтықтан оқытуды ұйымдастыруға;
32) санитайзерлер, аяқ киімге арналған дезинфекциялаушы кілемшелер және жанаспайтын термометрлер сатып алуға;
33) кезекші сынып мұғалімдеріне еңбекақы төлеуге;
34) әкімшілік ғимараттардың шатырын ағымдағы жөндеуге.";
көрсетілген шешімнің 10-тармағы мынадай мазмұндағы 7), 8), 9) тармақшалармен толықтырылсын:
"7) жолдарды қысқы күтіп ұстауға;
8) көше жарығын жөндеуге;
9) Қырым ауылының көшелерін жөндеуге техникалық құжаттаманы әзірлеуге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс сессиясының төрайымы К. Амантаева
Денисов аудандық мәслихатының хатшысы А. Мурзабаев
Денисов
аудандық мәслихатының

31) организацию дистанционного обучения;
32) приобретение санитайзеров, дезинфицирующих ковриков для обуви и бесконтактных термометров;
33) оплату труда учителям дежурных классов;
34) текущий ремонт кровли административных зданий.";
пункт 10 указанного решения дополнить подпунктами 7), 8), 9) следующего содержания:
"7) зимнее содержание дорог;
8) ремонт уличного освещения;
9) разработка технической документации на ремонт улиц села Крымское.";
приложения 1, 2, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель внеочередной сессии районного маслихата К. Амантаева
Секретарь Денисовcкого районного маслихата А. Мурзабаев
Приложение 1
к решению Денисовского
районного маслихата

12549,5
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
5754,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
5754,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
36570,5
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
16099,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13225,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2874,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
20471,5
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13843,5
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
6628,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
25124,8
1
Ауыл шаруашылығы
2418,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
2418,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2418,0
6
Жер қатынастары
12368,8
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12368,8
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12368,8
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
10338,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
10338,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
10338,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
26568,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
26568,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
26568,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
26568,0
12
Көлiк және коммуникация
494349,0
1
Автомобиль көлiгi
494349,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
494349,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
21000,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу

12549,5
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
5754,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
5754,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
36570,5
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
16099,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
13225,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2874,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
20471,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
13843,5
003
Реализация мероприятий в сфере молодҰжной политики
6628,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
25124,8
1
Сельское хозяйство
2418,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
2418,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
2418,0
6
Земельные отношения
12368,8
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12368,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12368,8
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
10338,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
10338,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10338,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
26568,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
26568,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
26568,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
26568,0
12
Транспорт и коммуникации
494349,0
1
Автомобильный транспорт
494349,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
494349,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
21000,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населҰнных пунктов