Денисов ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 97 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 9662 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Денисов ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 460 612,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 008 471,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 153,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 3 417,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 445 571,7 мың теңге;
2) шығындар –3 400 790,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 37 098,5 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 61 257,5 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу –24 159,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 75 075,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 75 075,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 52 351,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 52 351,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 03.12.2021 № 74 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берілетін субвенция көлемі 1 852 878,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемдері 171 299,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Архангельск ауылдық округі – 9 812,0 мың теңге;
Аршалы ауылдық округі – 16 164,0 мың теңге;
Әйет ауылдық округі – 11 265,0 мың теңге;
Денисов ауылдық округі – 49 647,0 мың теңге;
Глебовка ауылы – 11 199,0 мың теңге;
Қырым ауылдық округі – 9 246,0 мың теңге;
Красноармейск ауылдық округі – 9 992,0 мың теңге;
Перелески ауылы – 7 154,0 мың теңге;
Покров ауылдық округі – 9 682,0 мың теңге;
Приречен ауылдық округі – 12 230,0 мың теңге;
Свердлов ауылдық округі – 10 868,0 мың теңге;
Тельман ауылдық округі – 14 040,0 мың теңге.
4. Денисов ауданының жергілікті атқарушы органының 2021 жылға арналған резерві бекітілсін.

О бюджете Денисовского района на 2021-2023 годы
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 28 декабря 2020 года № 97. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 декабря 2020 года № 9662.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 460 612,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 008 471,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 153,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 417,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 445 571,7 тысяча тенге;
2) затраты – 3 400 790,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 37 098,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 61 257,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 24 159,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 75 075,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 75 075,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 52 351,4 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 52 351,4 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 03.12.2021 № 74 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в бюджет района в сумме 1 852 878,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сел и сельских округов в сумме 171 299,0 тысяч тенге, в том числе:
Архангельский сельский округ – 9 812,0 тысяч тенге;
Аршалинский сельский округ – 16 164,0 тысячи тенге;
Аятский сельский округ – 11 265,0 тысяч тенге;
Денисовский сельский округ – 49 647,0 тысяч тенге;
село Глебовка – 11 199,0 тысяч тенге;
Крымский сельский округ – 9 246,0 тысяч тенге;
Красноармейский сельский округ – 9 992,0 тысячи тенге;
село Перелески – 7 154,0 тысячи тенге;
Покровский сельский округ – 9 682,0 тысячи тенге;
Приреченский сельский округ – 12 230,0 тысяч тенге;
Свердловский сельский округ – 10 868,0 тысяч тенге;
Тельманский сельский округ – 14 040,0 тысяч тенге.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа Денисовского района на 2021 год.

4-1. Төмен тұрған бюджеттерге бөлінетін нысаналы ағымдағы трансферттер осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 25.02.2021 № 15 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
4-2. 2021 жылға арналған аудан бюджетінде нысаналы трансферттерді қайтару 9,9 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
республикалық бюджетке 7,2 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 2,7 мың теңге сомасында.

4-1. Утвердить целевые текущие трансферты, передаваемые нижестоящим бюджетам согласно приложению 4 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 25.02.2021 № 15 (вводится в действие с 01.01.2021).
4-2. Учесть, что в бюджете района на 2021 год предусмотрен возврат целевых трансфертов на сумму 9,9 тысяч тенге, в том числе:
в республиканский бюджет в сумме 7,2 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 2,7 тысячи тенге.

Ескерту. Шешім 4-2-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 25.02.2021 № 15 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті жиырмасыншы сессиясының төрағасы, Денисов аудандық мәслихаты хатшысының міндетін атқарушы С. Шерер
Денисов
аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 97 шешіміне
1-қосымша
2021 жылға арналған Денисов ауданының бюджеті

Сноска. Решение дополнено пунктом 4-2 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 25.02.2021 № 15 (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель очередной двадцатой сессии, исполняющий обязанности секретаря Денисовского районного маслихата С. Шерер
Приложение 1
к решению Денисовского
районного маслихата
от 28 декабря 2020 года
№ 97
Бюджет Денисовского района на 2021 год

2020 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 97 шешіміне
4-қосымша
Төмен тұрған бюджеттерге бөлінетін нысаналы ағымдағы трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 18.10.2021 № 64 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
"Денисов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

от 28 декабря 2020 года
№ 97
Целевые текущие трансферты, передаваемые нижестоящим бюджетам
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 18.10.2021 № 64 (вводится в действие с 01.01.2021).
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Государственное учреждение "Аппарат акима Денисовского сельского округа"