Мәслихаттың 2016 жылғы 5 мамырдағы № 26 "Жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткiзуді қосымша реттеу туралы қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2020 жылғы 4 тамыздағы № 517 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 тамызда № 9372 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткiзуді қосымша реттеу туралы қағидаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 5 мамырдағы № 26 шешімінің (2016 жылғы 9 маусымда "Айна" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6392 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Гизатов
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Тюлюбаев

О признании утратившим силу решения маслихата от 5 мая 2016 года № 26 "Об утверждении Правил о дополнительном регламентировании проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 4 августа 2020 года № 517. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 августа 2020 года № 9372
В соответствии со статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "Об утверждении Правил о дополнительном регламентировании проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" от 5 мая 2016 года № 26 (опубликовано 9 июня 2016 года в газете "Айна", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6392).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии В. Гизатов
Cекретарь районного маслихата А. Тюлюбаев