Қостанай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 21 мамырдағы № 311 "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жай беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 14 ақпандағы № 102 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 ақпанда № 8978 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай ауданы әкімдігінің "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жай беру туралы" 2019 жылғы 21 мамырдағы № 311 қаулысына (2019 жылғы 31 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8478 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасында реттік нөмірлері 17, 18, 19, 20, 21, 22, 38, 48 жолдар жаңа редакцияда жазылсын:
"
17
Тобыл қаласы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Тобыл қаласының № 1 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
18
Тобыл қаласы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Тобыл қаласының № 2 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
19
Тобыл қаласы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Тобыл қаласының мектеп-гимназиясы" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
20
Тобыл қаласы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мәдени-демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимаратында
21
Тобыл қаласы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай ауыл шаруашылығы колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимаратында
22
Тобыл қаласы
Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қостанай аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимаратында
";
"
38
Осинов ауылы
Школьная көшесі, 1 бойынша орналасқан ғимаратта
";
"
48
Сормовка ауылы
"Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Сормов бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
".
2. "Қостанай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.

О внесении изменений в постановление акимата Костанайского района от 21 мая 2019 года № 311 "О предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями"
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 14 февраля 2020 года № 102. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 февраля 2020 года № 8978
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайского района "О предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" от 21 мая 2019 года № 311 (опубликовано 31 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8478) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению строки, порядковые номера 17, 18, 19, 20, 21, 22, 38, 48, изложить в новой редакции:
"
17
город Тобыл
в здании государственного учреждения "Средняя школа № 1 города Тобыл" отдела образования акимата Костанайского района
18
город Тобыл
в здании государственного учреждения "Средняя школа № 2 города Тобыл" отдела образования акимата Костанайского района
19
город Тобыл
в здании государственного учреждения "Школа-гимназия города Тобыл" отдела образования акимата Костанайского района
20
город Тобыл
в здании коммунального государственного казенного предприятия "Культурно-досуговый центр" государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков" акимата Костанайского района
21
город Тобыл
в здании коммунального государственного казенного предприятия "Костанайский сельскохозяйственный колледж" Управления образования акимата Костанайской области"
22
город Тобыл
в здании коммунального государственного предприятия "Костанайская районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
";
"
38
село Осиновка
в здании, расположенном по улице Школьная, 1
";
"
48
село Сормовка
в здании государственного учреждения "Сормовская начальная школа" отдела образования акимата Костанайского района"
".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Костанайского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Костанайского района.

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай ауданының әкімі В. Радченко

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайского района В. Радченко