Сайлау учаскесі орналасқан жердің мекенжайы: Қостанай облысы, Қостанай ауданы, Тобыл қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 65/2 ғимарат, Қостанай ауданы әкімдігінің Дене шынықтыру және спорт бөлімі "Қостанай аудандық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
"№ 564 сайлау учаскесі
Тобыл қаласының шекараларында: Семина көшесінің жұп жағы 42, 44, 46, "Садоводческое товарищество "АВТОМОБИЛИСТ" Тұтыну кооперативі, "Мелиоратор" бау-бақша серіктестігі" тұтыну кооперативі.
Сайлау учаскесі орналасқан жердің мекенжайы: Қостанай облысы, Қостанай ауданы, Тобыл қаласы, Семина көшесі, 48/1.";
№ 569, № 582 сайлау учаскелері қазақ тілінде жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"№ 569 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рязановка ауылы.
Сайлау учаскесі орналасқан жердің мекенжайы: Қостанай облысы, Қостанай ауданы, Рязановка ауылы, Школьная көшесі, 22, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Рязанов бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
"№ 582 сайлау учаскесі
Шекараларында: Октябрское ауылы, Лиманное ауылы.
Сайлау учаскесі орналасқан жердің мекенжайы: Қостанай облысы, Қостанай ауданы, Октябрское ауылы, Ленинградская көшесі, 2 А, Қостанай ауданы әкімдігінің "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мәдени-демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Октябрь ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.";
№ 583, № 590 сайлау учаскелері жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 583 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рыбное ауылы.
Сайлау учаскесі орналасқан жердің мекенжайы: Қостанай облысы, Қостанай ауданы, Рыбное ауылы, Школьная көшесі, 1, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Рыбин бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
"№ 590 сайлау учаскесі
Шекараларында: Ульяновское ауылы.
Сайлау учаскесі орналасқан жердің мекенжайы: Қостанай облысы, Қостанай ауданы, Ульяновское ауылы, Ленин көшесі, 1, Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Ульянов негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.".
2. "Қостанай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Қостанай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Қостанай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай ауданының әкімі Ж. Таукенов

Адрес места нахождения избирательного участка: Костанайская область, Костанайский район, город Тобыл, улица Тәуелсіздік, здание 65/2, здание коммунального государственного учреждения "Костанайская районная детско-юношеская спортивная школа" Отдела физической культуры и спорта акимата Костанайского района.";
"Избирательный участок № 564
В границах города Тобыл: улица Семина четная сторона 42, 44, 46, потребительский кооператив "Садоводческое товарищество "АВТОМОБИЛИСТ", потребительский кооператив "Садоводческое товарищество "Мелиоратор".
Адрес места нахождения избирательного участка: Костанайская область, Костанайский район, город Тобыл, улица Семина, 48/1.";
избирательные участки № 569, № 582 на казахском языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
избирательные участки № 583, № 590 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 583
В границах: села Рыбное.
Адрес места нахождения избирательного участка: Костанайская область, Костанайский район, село Рыбное, улица Школьная, 1, здание государственного учреждения "Рыбинская начальная школа" отдела образования акимата Костанайского района.";
"Избирательный участок № 590
В границах: села Ульяновское.
Адрес места нахождения избирательного участка: Костанайская область, Костанайский район, село Ульяновское, улица Ленина, 1, здание государственного учреждения "Ульяновская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района.".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Костанайского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Костанайского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Костанайского района".
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайского района Ж. Таукенов