Әкімдіктің 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 220 "Сайлау алдындағы үгіт жүргізуге барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 77 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 сәуірде № 9103 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Қостанай облысының Таран ауданын қайта атау туралы" 2019 жылғы 24 маусымдағы № 29 Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығына сәйкес Бейімбет Майлин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің "Сайлау алдындағы үгіт жүргізуге барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 220 қаулысына (2015 жылғы 15 қазанда "Маяк" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5927 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының кіріспесінде және барлық мәтін бойынша "Таран ауданының", "Таран аудандық сайлау комиссиясымен" сөз тіркестері "Бейімбет Майлин ауданының", "Бейімбет Майлин ауданы сайлау комиссиясымен" деп ауыстырылсын;
көрсетілген қаулының қосымшасында:
реттік нөмірлері 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 11, 14, 16, 19, 24, 25, 30, 46-жолдар жаңа редакцияда жазылсын:
"
1.
Асенкритовка ауылы
"Кристалл" мәдениет үйі ғимаратының фойесіндегі стенд
2.
Асенкритовка ауылы
"Бейімбет Майлин ауданы әкімдігі білім бөлімінің Асенкритов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
3.
Баталы ауылы
Приозерная көшесіндегі стенд
4.
Варваринка ауылы
Центральная көшесіндегі стенд
5.
Қызылжар ауылы
Физкультурная көшесіндегі стенд
";
"
7.
Николаевка ауылы
Комсомольская көшесіндегі стенд
8.
Қайыңдыкөл ауылы
"Бейімбет Майлин ауданы әкімдігі білім бөлімінің Е. Омаров атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
";
"
11.
Евгеновка ауылы
Строительная көшесіндегі стенд
";
"
14.
Нагорное ауылы
Клуб ғимаратының жанындағы стенд
";
"
16.
Приозерное ауылы
Ленин көшесіндегі стенд
";
"
19.
Щербиновка ауылы
"Бейімбет Майлин ауданы әкімдігі білім бөлімінің Щербинов негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
";
"
24.
Елизаветинка ауылы
дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанындағы стенд
25.
Набережное ауылы
Жанғаскин көшесіндегі стенд
";
"
30.
Валерьяновка ауылы
Центральная көшесіндегі стенд
";
"
46.
Тобыл кенті
Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Тобыл" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
";
реттік нөмірі 41-жол алынып тасталсын:
"
41.
Әйет ауылы
"Таран ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
".

О внесении изменений в постановление акимата от 16 сентября 2015 года № 220 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на проведение предвыборной агитации"
Постановление акимата района Беимбета Майлина Костанайской области от 9 апреля 2020 года № 77. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 апреля 2020 года № 9103
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 24 июня 2019 года № 29 "О переименовании Тарановского района Костанайской области" акимат района Беимбета Майлина ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на проведение предвыборной агитации" от 16 сентября 2015 года № 220 (опубликовано 15 октября 2015 года в газете "Маяк", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5927) следующие изменения:
в преамбуле и по всему тексту указанного постановления словосочетания "Тарановского района", "Тарановской районной избирательной комиссией" заменить на "района Беимбета Майлина", "избирательной комиссией района Беимбета Майлина";
в приложении к указанному постановлению:
строки, порядковые номера 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 11, 14, 16, 19, 24, 25, 30, 46 изложить в новой редакции:
"
1.
село Асенкритовка
стенд в фойе здания дома культуры "Кристалл"
2.
село Асенкритовка
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Асенкритовская средняя школа отдела образования акимата района Беимбета Майлина"
3.
село Баталы
стенд на улице Приозерная
4.
село Варваринка
стенд на улице Центральная
5.
село Кызылжар
стенд на улице Физкультурная
";
"
7.
село Николаевка
стенд на улице Комсомольская
8.
село Кайындыколь
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная школа имени Е. Омарова отдела образования акимата района Беимбета Майлина"
";
"
11.
село Евгеновка
стенд на улице Строительная
";
"
14.
село Нагорное
стенд у здания клуба
";
"
16.
село Приозерное
стенд на улице Ленина
";
"
19.
село Щербиновка
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Щербиновская основная школа отдела образования акимата района Беимбета Майлина"
";
"
24.
село Елизаветинка
стенд у здания врачебной амбулатории
25.
село Набережное
стенд на улице Жангаскина
";
"
30.
село Валерьяновка
стенд на улице Центральная
";
"
46.
поселок Тобол
стенд у здания государственного коммунального предприятия "Тобол" на праве хозяйственного ведения акимата района Беимбета Майлина
";
строку, порядковый номер 41, исключить:
"
41.
село Әйет
стенд в здании государственного учреждения "Аппарат акима Тарановского района"
".

2. "Бейімбет Майлин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Испергенов

2. Государственному учреждению "Аппарат акима района Беимбета Майлина" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата района Беимбета Майлина после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Испергенов