Мәслихаттың 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 344 "Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2020 жылғы 14 шілдедегі № 395 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 шілдеде № 9327 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104, 109-1-баптарына сәйкес ауданның мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің, ауылдық округтерінің 2020–2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 344 шешіміне (2020 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8902 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Асенкритов ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 28 650,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 284,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 23 366,0 мың теңге;
2) шығындар – 28 803,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 153,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 153,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Калинин ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 81 228,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 324,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 77 904,0 мың теңге;
2) шығындар – 81 228,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 16 января 2020 года № 344 "О бюджетах сельских округов, поселка Тобол района Беимбета Майлина на 2020-2022 годы"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 14 июля 2020 года № 395. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 июля 2020 года № 9327. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, маслихат района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сельских округов, поселка Тобол района Беимбета Майлина на 2020-2022 годы" от 16 января 2020 года № 344 (опубликовано 23 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8902) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Асенкритовского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 650,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 284,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23 366,0 тысяч тенге;
2) затраты – 28 803,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 153,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 153,2 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Калининского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 228,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 324,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 77 904,0 тысяч тенге;
2) затраты – 81 228,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 13-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Новоильинов ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 065,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 547,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 23 518,0 мың теңге;
2) шығындар – 32 065,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 000,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 000,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 15-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"15. Павлов ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 776,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 977,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 22 799,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 776,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 17-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"17. Әйет ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 196 131,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 26 120,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 890,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 169 121,0 мың теңге;
2) шығындар – 328 933,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -132 802,4 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Новоильиновского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 065,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 547,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23 518,0 тысяч тенге;
2) затраты – 32 065,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 000,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 000,3 тысяч тенге.";
пункт 15 указанного решения изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет Павловского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 776,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 977,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22 799,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25 776,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 17 указанного решения изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет сельского округа Әйет на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 196 131,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 26 120,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 890,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 169 121,0 тысяч тенге;
2) затраты – 328 933,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -132 802,4 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 132 802,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 21-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"21. Тобыл кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 330 826,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 12 693,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 25,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 318 108,0 мың теңге;
2) шығындар – 332 346,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 520,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 520,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 24-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"24. 2020 жылға арналған Тобыл кентінің бюджетінде республикалық және облыстық бюджеттерден "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елдi мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 7, 16, 19, 22, 25 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Шекк
Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының хатшысы С. Сапабеков
Мәслихаттың

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 132 802,4 тысяч тенге.";
пункт 21 указанного решения изложить в новой редакции:
"21. Утвердить бюджет поселка Тобол на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 330 826,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12 693, 0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 25,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 318 108,0 тысяч тенге;
2) затраты – 332 346,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 520,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 520,3 тысяч тенге.";
пункт 24 указанного решения изложить в новой редакции:
"24. Учесть, что в бюджете поселка Тобол на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского и областного бюджетов на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі".";
приложения 1, 7, 16, 19, 22, 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии В. Шекк
Секретарь маслихата района Беимбета Майлина С. Сапабеков
Приложение 1
к решению маслихата