Әкімдіктің 2015 жылғы 20 қарашадағы № 229 "Сайлау алдындағы үгіт жүргізуге барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 15 сәуірдегі № 62 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 сәуірде № 9123 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 28-бабы 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Ұзынкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұзынкөл аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) Ұзынкөл ауданы әкімдігінің "Сайлау алдындағы үгіт жүргізуге барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" 2015 жылғы 20 қарашадағы № 229 қаулысына (2015 жылғы 24 желтоқсанда "Нұрлы жол" газеттінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6071 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ұзынкөл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Ұзынкөл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ұзынкөл ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл ауданы әкімі Т. Даиров
Әкімдіктің
2020 жылғы 15 сәуірдегі
№ 62 қаулысына
қосымша
Әкімдіктің
2015 жылғы 20 қарашадағы
№ 229 қаулысына
қосымша
Сайлау алдындағы үгіт жүргізуге барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Пресногорьковка ауылы
"Ұзынкөл ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Пресногорьков орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
2
Тайсойған ауылы
"Ұзынкөл ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ресей орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
3
Ряжское ауылы
"Ұзынкөл ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Арзамасс орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
4
Сатай ауылы
"Ұзынкөл ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Суворов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
5
Троебратское ауылы
"Ұзынкөл ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Троебратск орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
6
Федоров ауылы
"Ұзынкөл ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Федоров орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
7
Речное ауылы
"Ұзынкөл ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Чапай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
8
Ұзынкөл ауылы
"Ұзынкөл ауданы әкімдігінің "Ұзынкөл ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 1 Ұзынкөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
"Ұзынкөл ауданы әкімдігінің "Ұзынкөл ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 2 Ұзынкөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
9
Бауман ауылы
"Ұзынкөл ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бауман орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
10
Ершовка ауылы
"Ұзынкөл ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ершов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
11
Сокол ауылы
"Ұзынкөл ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Соколов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
12
Белоглинка ауылы
"Ұзынкөл ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Белоглин негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
13
Миролюбов ауылы
"Ұзынкөл ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Киев орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
14
Кировское ауылы
"Ұзынкөл ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Киров орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
15
Варваровка ауылы
"Ұзынкөл ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Куйбышев орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
16
Новопокров ауылы
"Ұзынкөл ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Новопокров орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд

О внесении изменения в постановление акимата от 20 ноября 2015 года № 229 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на проведение предвыборной агитации"
Постановление акимата Узункольского района Костанайской области от 15 апреля 2020 года № 62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 апреля 2020 года № 9123
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республики Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Узункольской районной избирательной комиссией (по согласованию) внести в постановление акимата Узункольского района "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на проведение предвыборной агитации" от 20 ноября 2015 года № 229 (опубликовано 24 декабря 2015 года в газете "Нұрлы жол", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6071) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Узункольского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Узункольского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Узункольского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Узункольского района Т. Даиров
Приложение
к постановлению акимата
от 15 апреля 2020 года
№ 62
Приложение
к постановлению акимата
от 20 ноября 2015 года
№ 229
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на проведение предвыборной агитации
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Пресногорьковка
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Пресногорьковская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Узункольского района"
2
село Тайсойған
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Российская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Узункольского района"
3
село Ряжское
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Арзамасская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Узункольского района"
4
село Сатай
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Суворовская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Узункольского района"
5
село Троебратское
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Троебратская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Узункольского района"
6
село Федоровка
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Федоровская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Узункольского района"
7
село Речное
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Чапаевская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования Узункольского района"
8
село Узунколь
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Узункольская средняя школа № 1" государственного учреждения "Отдел образования Узункольского района" акимата Узункольского района"; стенд у здания коммунального государственного учреждения "Узункольская средняя школа № 2" государственного учреждения "Отдел образования Узункольского района" акимата Узункольского района
9
село Бауманское
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Бауманская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Узункольского района"
10
село Ершовка
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Ершовская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Узункольского района"
11
село Сокол
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Соколовская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Узункольского района"
12
село Белоглинка
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Белоглинская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования Узункольского района"
13
село Миролюбовка
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Киевская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Узункольского района"
14
село Кировское
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Кировская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Узункольского района"
15
село Варваровка
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Куйбышевская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Узункольского района"
16
село Новопокровка
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Новопокровская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Узункольского района"