Федоров ауданы әкімінің 2018 жылғы 21 мамырдағы № 2 "Федоров ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімінің 2020 жылғы 6 наурыздағы № 2 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 наурызда № 9015 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 23-бабына сәйкес, аудандық аумақтық сайлау комиссиясының келісімі бойынша Федоров ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудан әкімінің "Федоров ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 21 мамырдағы № 2 шешіміне (2018 жылғы 25 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7844 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Федоров ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Федоров ауданы әкімдігінің ресми интернет-ресурстарына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Исабаев
Аудан әкімінің
2020 жылғы 6 наурыздағы
№ 2 шешіміне
қосымша
Аудан әкімінің
2018 жылғы 21 мамырдағы
№ 2 шешіміне
1-қосымша
Федоров ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
Сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері
Учаскенің шекаралары
1
№ 791 сайлау учаскесі
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Федоров ауылы, Шевченко көшесі, 57, Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "№ 2 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Федоров ауылының шекараларында: Легкодухов көшесі, 2, 4А, 6, 10, 12, 14, 20, Камалидден Жиентаев көшесі, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34, Еңбек көшесі, 1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 31, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, Горький көшесі, 26, 28, 30, 32, 38, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, Достық көшесі, 53, 55, 57, 58, 59, 64, 67, 68, 69, 72, 76, 77, 79, 80, 81, 84, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, Коппаев көшесі, 17, 19, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 45, 48, 49, 52, 53, 54, 55, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, Шевченко көшесі, 53, 55, 56, 62, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 86, 88, 89, 90, 94, 96, 100, 102, 104, 106, 110, 114, 116, Чехов көшесі, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 33, 37А, 39, Ш. Уәлиханов көшесі, 47, 49, 51, 56, 57, 58, 61, 63, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 97, 99, 100, 101, 102, 110, 112, 114, 116, 122, 124, Чапаев көшесі, 19, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 52, 54, 56, 58, Абай көшесі, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 48, 52, 54, 58, 64, 68, Фрунзе көшесі, 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 8, 10, 12А, 13, 14, 15, 21, 21А, Мелехов көшесі, 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 38А, Кравцов көшесі, 5, 7, 8, 11, 13, 14, 15, 15А, 15Б, 16, 17, 19, Желтоқсан көшесі, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 20, 24, 26, 30, 32, 34, Пушкин көшесі, 1, 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 26, 27, 29, Северная көшесі, 3, 4, 6.
2
№ 792 сайлау учаскесі
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Федоров ауылы, Гоголь көшесі, 15, "Федоров ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Жастар" аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының ғимараты

О внесении изменения в решение акима Федоровского района от 21 мая 2018 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории Федоровского района"
Решение акима Федоровского района Костанайской области от 6 марта 2020 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 марта 2020 года № 9015
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" по согласованию с районной территориальной избирательной комиссией аким Федоровского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима района "Об образовании избирательных участков на территории Федоровского района" от 21 мая 2018 года № 2 (опубликовано 25 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7844) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Федоровского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Федоровского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Исабаев
Приложение
к решению акима района
от 6 марта 2020 года
№ 2
Приложение 1
к решению акима района
от 21 мая 2018 года
№ 2
Избирательные участки на территории Федоровского района
Избирательный участок
Местонахождениe участка
Границы участка
1
Избирательный участок № 791
Костанайская область, Федоровский район, село Федоровка, улица Шевченко, 57, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 2" отдела образования акимата Федоровского района
В границах: села Федоровка, улица Легкодухова, 2, 4А, 6, 10, 12, 14, 20, улица Камалидден Жиентаев, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34, улица Еңбек, 1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 31, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, улица Горького, 26, 28, 30, 32, 38, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, улица Достық, 53, 55, 57, 58, 59, 64, 67, 68, 69, 72, 76, 77, 79, 80, 81, 84, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, улица Куппаева, 17, 19, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 45, 48, 49, 52, 53, 54, 55, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, улица Шевченко, 53, 55, 56, 62, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 86, 88, 89, 90, 94, 96, 100, 102, 104, 106, 110, 114, 116, улица Чехова, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 33, 37А, 39, улица Ч. Валиханова, 47, 49, 51, 56, 57, 58, 61, 63, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 97, 99, 100, 101, 102, 110, 112, 114, 116, 122, 124, улица Чапаева, 19, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 52, 54, 56, 58, улица Абая, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 48, 52, 54, 58 64, 68, улица Фрунзе, 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 8, 10, 12А, 13, 14, 15, 21, 21А, улица Мелехова, 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 38А, улица Кравцова, 5, 7, 8, 11, 13, 14, 15, 15А, 15Б, 16, 17, 19, улица Желтоқсан, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 20, 24, 26, 30, 32, 34, улица Пушкина, 1, 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 26, 27, 29, улица Северная, 3, 4, 6.
2
Избирательный участок № 792
Костанайская область, Федоровский район, село Федоровка, улица Гоголя, 15, здание государственного коммунального предприятия "Районный дом культуры "Жастар" отдела культуры и развития языков акимата Федоровского района"

Федоров ауылының шекараларында: Набережная көшесі, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 96, Первомай көшесі, 26, 30, 32, 34, 36, 42, 43, 44, 46, 51, 53, 55, 57, 59, Карл Либкнехт көшесі, 23, 35, 37, 39, 39А, 41, 42, 43, 46, 47, 49, 52, 54, Гагарин көшесі, 45, 49, 53, 54, 55, 56, 60, 61, 62, 66, 67, 70, 72, 74, 76, 82, 84, 86, Легкодухов көшесі, 36, 38, 39, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48А, 49, 50, 53А, 55, 57А, 59А, Фрунзе көшесі, 18А, 19, 20, 22, 23, 23А, 23Б, 24, 27, 31, 33, Мелехов көшесі, 17, 21, 37, 42, 45, 46, 47, 50, 51, 53, 54, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, Кравцов көшесі, 24, 26, 32, 37, 38, 41, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 59, 60, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 89, 93, 95, 97, 99, 101, Абай көшесі, 1, 3, 9, 11, 23, 25, 27, 33, 45, Юнацкий көшесі, 1, 3, 5, 7, 9, 12, 14, 16, 19, 20, 22, 23, 25, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 39, 41, 41А, 45, 47, 53, Гоголь көшесі, 5, 7, 15, 18, 20, 22, 30, 34, 36, 42, 44, Красноармейская көшесі, 1, 2, 8, 10, 12, 13, 14, 21, 22, 26, 28, 34, 36, 40, 43, 45, Жастар көшесі, 1, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 24, 26, 27А, 28, 29, 34, Б. Климов көшесі, 1, 2, 4, 6, 8, 10, 13, 16, 18, 20, 24, 28, 29, 37, 41, 43, 46, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 70, Павлов көшесі, 2, 4, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 26, 36, 38, 38А, 42, 46, 50, 52, 54, 56.
3
№ 793 сайлау учаскесі
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Федоров ауылы, Пушкин көшесі, 56, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Федоров аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Федоров ауылының шекараларында: Пушкин көшесі, 28, 28А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 41, 42, 43, 46, 51, 53, 55, 57, 58, 59, 62, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 75, 79, 83, 94, 96, 110, 118, 126, 128, 132, 140, 142, 144, 146, 150, 152, 154, Северная көшесі, 7, 8, 9А, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 39, Вокзальная көшесі, 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 14, 209, Абай көшесі, 51, 53, 57, 63, 65, 67, 71, 73, 75, Юнацкий көшесі, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 61, 63, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 76, 79, 81, 85, Красноармейская көшесі, 60, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86, Б. Климов көшесі, 71, 73, 74, 75, 76, 79, 81, 83, 84, 85, 86, 90, 92, 94, 96, Ломоносов көшесі, 1, 2, 3, 5, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 20, 21, 22, 24, Павлов көшесі, 66, 68, 69, 70, 72, 73, 75, 79, 81, 83, Желтоқсан көшесі, 19, 21, 23, 25, 31, 33, 35, 37, 40, 41, 43, 47, 49, 51, 52, 53, 58, 60, 64, 64А, 64Б, 66, 70, 72, Водопроводный көшесі, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, Чернышевский көшесі, 30, 32, 34, 36, 38, 44, 51, 53, 55, 57, 59, Құдайқұл Ордабаев көшесі, 94, 99, 100, 102, Береке көшесі, 4, 5А, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 26, 28, 30, 32, Толстой көшесі, 3, 4, 5, Победы көшесі, 1, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 29, 30, 31, Жастар көшесі, 48, 52, 53А, 56, 57, Военный Городок көшесі, 3, 4, 8, 14.
4
№ 794 сайлау учаскесі

В границах: села Федоровка, улица Набережная, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 96, улица Первомайская, 26, 30, 32, 34, 36, 42, 43, 44, 46, 51, 53, 55, 57, 59, улица Карла Либкнехта, 23, 35, 37, 39, 39А, 41, 42, 43, 46, 47, 49, 52, 54, улица Гагарина, 45, 49, 53, 54, 55, 56, 60, 61, 62, 66, 67, 70, 72, 74, 76, 82, 84, 86, улица Легкодухова, 36, 38, 39, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48А, 49, 50, 53А, 55, 57А, 59А, улица Фрунзе, 18А, 19, 20, 22, 23, 23А, 23Б, 24, 27, 31, 33, улица Мелехова, 17, 21, 37, 42, 45, 46, 47, 50, 51, 53, 54, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, улица Кравцова, 24, 26, 32, 37, 38, 41, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 59, 60, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 89, 93, 95, 97, 99, 101, улица Абая, 1, 3, 9, 11, 23, 25, 27, 33, 45, улица Юнацкого, 1, 3, 5, 7, 9, 12, 14, 16, 19, 20, 22, 23, 25, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 39, 41, 41А, 45, 47, 53, улица Гоголя, 5, 7, 15, 18, 20, 22, 30, 34, 36, 42, 44, улица Красноармейская, 1, 2, 8, 10, 12, 13, 14, 21, 22, 26, 28, 34, 36, 40, 43, 45, улица Жастар, 1, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 24, 26, 27А, 28, 29, 34, улица Б. Климов, 1, 2, 4, 6, 8, 10, 13, 16, 18, 20, 24, 28, 29, 37, 41, 43, 46, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 70, улица Павлова, 2, 4, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 26, 36, 38, 38А, 42, 46, 50, 52, 54, 56.
3
Избирательный участок № 793
Костанайская область, Федоровский район, село Федоровка, улица Пушкина, 56, здание государственного учреждения "Федоровская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"
В границах: села Федоровка, улица Пушкина, 28, 28А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 41, 42, 43, 46, 51, 53, 55, 57, 58, 59, 62, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 75, 79, 83, 94, 96, 110, 118, 126, 128, 132, 140, 142, 144, 146, 150, 152, 154, улица Северная, 7, 8, 9А, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 39, улица Вокзальная, 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 14, 209, улица Абая, 51, 53, 57, 63, 65, 67, 71, 73, 75, улица Юнацкого, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 61, 63, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 76, 79, 81, 85, улица Красноармейская, 60, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86, улица Б. Климов, 71, 73, 74, 75, 76, 79, 81, 83, 84, 85, 86, 90, 92, 94, 96, улица Ломоносов, 1, 2, 3, 5, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 20, 21, 22, 24, улица Павлова, 66, 68, 69, 70, 72, 73, 75, 79, 81, 83, улица Желтоқсан, 19, 21, 23, 25, 31, 33, 35, 37, 40, 41, 43, 47, 49, 51, 52, 53, 58, 60, 64, 64А, 64Б, 66, 70, 72, улица Водопроводная, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, улица Чернышевского, 30, 32, 34, 36, 38, 44, 51, 53, 55, 57, 59, улица Кудайкул Ордабаев, 94, 99, 100, 102, улица Береке, 4, 5А, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 26, 28, 30, 32, улица Толстого, 3, 4, 5, улица Победы, 1, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 29, 30, 31, улица Жастар, 48, 52, 53А, 56, 57, улица Военный Городок 3, 4, 8, 14.
4
Избирательный участок № 794

Қостанай облысы, Федоров ауданы, Федоров ауылы, Первомай көшесі, 59, Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "М. Мәметова атындағы № 4 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Приозерный ауылының, Федоров ауылының шекараларында: Павлов көшесі, 1, 3, 5, 13, 17, 19, 21, 27, 33, 37, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, Водопроводный көшесі, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 15, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 31, 39, 43, 44, 45, 46, 49, 52, 53, 58, 61, 65, 68, 69, 70, 72, Чернышевский көшесі, 3, 4, 5, 8, 31, 35, 39, Құдайқұл Ордабаев көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 32, 34, 36, 39, 43, 45, 50, 52, 53, 56, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 70, 77, 79, 81, 83, 84, 86, 87, 91, 92, 95, Мухтар Ауэзов көшесі, 1, 1А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, Набережная көшесі, 57, 59, 61, 63, 69, 71, 73, 73А, 75, 77, 79, 81, 89, 104, 108, 114, 116, 118, 120, 124, 126, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 180, 182, 184, 186, Первомай көшесі, 48, 50, 52, 54, 56, 61, 65, Восточная көшесі, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 17, 18, 22, Карл Либкнехт көшесі, 51, 53, 59, 62, 65, 72, 73, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 91, 92, 93, 96, 97, 98, 101, 106, 110, 112, 115, 118, 122, 126, 136, 138, 142, 150, 152, 156, 158, 160, Бірлік көшесі, 2, 11, 13, 14, 15, 19, 20, 21, 22, 25, 28, 29, 30, 34, 36, Гагарин көшесі, 69, 71, 77, 80, 80А, 83, 83А, 85, 85Б, 87А, 87Б, 88, 89, 89А, 90, 91, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, Легкодухов көшесі, 22, 60, 63, 64, 66, 68, 71, 73, 74, 74Б, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, Фрунзе көшесі, 35, 36, 37, 39, 41, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, Мелехов көшесі, 59, 63, 63А, 63Б, 63В, 67, 69, 71, 73, 84, 94, 96, 100, 102, 104, 108, 110, Тимирязев көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 63, 63А, 64, 65, 66.
5
№ 796 сайлау учаскесі
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Баннов ауылы, Гагарин көшесі, 10, Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Баннов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Чехов ауылының, Баннов ауылының шекараларында.
6
№ 797 сайлау учаскесі
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Қарақопа ауылы, Кобец атындағы көшесі, 4, пәтер 1, Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Қарақопа бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қарақопа ауылының шекараларында.
7
№ 798 сайлау учаскесі
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Цабелевка ауылы, Центральный көшесі, 36, Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Федоров аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты
Цабелевка ауылының шекараларында.
8
№ 799 сайлау учаскесі
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Придорожный ауылы, Целинников көшесі, 3, Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Воронеж орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Придорожный ауылының, Лысановка ауылының шекараларында.
9
№ 800 сайлау учаскесі
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Успенов ауылы, Атамекен көшесі, 1, Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Успенов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Успенов ауылының шекараларында.
10
№ 804 сайлау учаскесі
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Владыкинка ауылы, Школьный көшесі, 10, Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Владыкин негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Владыкинка ауылының, Андреевка ауылының шекараларында.
11
№ 805 сайлау учаскесі
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Александрополь ауылы, Школьный көшесі, 4, Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Александропольская бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Александрополь ауылының шекараларында.
12
№ 806 сайлау учаскесі
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Копыченка ауылы, Школьный көшесі, 18, Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Копычен негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Копыченка ауылының, Затышенка ауылының шекараларында.
13
№ 807 сайлау учаскесі
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Жаркөл ауылы, Школьная көшесі, 6, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауыл шаруашылығы колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты

Костанайская область, Федоровский район, село Федоровка, улица Первомайская, 59, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 4 имени М. Маметовой" отдела образования акимата Федоровского района
В границах: села Приозерное, села Федоровка, улица Павлова, 1, 3, 5, 13, 17, 19, 21, 27, 33, 37, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, улица Водопроводная, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 15, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 31, 39, 43, 44, 45, 46, 49, 52, 53, 58, 61, 65, 68, 69, 70, 72, улица Чернышевского, 3, 4, 5, 8, 31, 35, 39, улица Кудайкул Ордабаев, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 32, 34, 36, 39, 43, 45, 50, 52, 53, 56, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 70, 77, 79, 81, 83, 84, 86, 87, 91, 92, 95, улица Мухтара Ауэзова, 1, 1А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, улица Набережная, 57, 59, 61, 63, 69, 71, 73, 73А, 75, 77, 79, 81, 89, 104, 108, 114, 116, 118, 120, 124, 126, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 180, 182, 184, 186, улица Первомайская, 48, 50, 52, 54, 56, 61, 65, улица Восточная, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 17, 18, 22, улица Карла Либкнехта, 51, 53, 59, 62, 65, 72, 73, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 91, 92, 93, 96, 97, 98, 101, 106, 110, 112, 115, 118, 122, 126, 136, 138, 142, 150, 152, 156, 158, 160, улица Бірлік, 2, 11, 13, 14, 15, 19, 20, 21, 22, 25, 28, 29, 30, 34, 36, улица Гагарина, 69, 71, 77, 80, 80А, 83, 83А, 85, 85Б, 87А, 87Б, 88, 89, 89А, 90, 91, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, улица Легкодухова, 22, 60, 63, 64, 66, 68, 71, 73, 74, 74Б, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, улица Фрунзе, 35, 36, 37, 39, 41, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, улица Мелехова, 59, 63, 63А, 63Б, 63В, 67, 69, 71, 73, 84, 94, 96, 100, 102, 104, 108, 110, улица Тимирязева, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 63, 63А, 64, 65, 66.
5
Избирательный участок № 796
Костанайская область, Федоровский район, село Банновка, улица Гагарина, 10, здание коммунального государственного учреждения "Банновская средняя школа" отдела образования акимата Федоровского района
В границах: села Чеховка, села Банновка.
6
Избирательный участок № 797
Костанайская область, Федоровский район, село Каракопа, улица имени Кобец, 4, квартира 1, здание коммунального государственного учреждения "Каракопинская начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района
В границах: села Каракопа.
7
Избирательный участок № 798
Костанайская область, Федоровский район, село Цабелевка, улица Центральная, 36, здание коммунального государственного предприятия "Федоровская районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
В границах: села Цабелевка.
8
Избирательный участок № 799
Костанайская область, Федоровский район, село Придорожное, улица Целинников, 3, здание коммунального государственного учреждения "Воронежская средняя школа" отдела образования акимата Федоровского района
В границах: села Придорожное,села Лысановка.
9
Избирательный участок № 800
Костанайская область, Федоровский район, село Успеновка, улица Атамекен, 1, здание коммунального государственного учреждения "Успеновская средняя школа" отдела образования акимата Федоровского района
В границах: села Успеновка.
10
Избирательный участок № 804
Костанайская область, Федоровский район, село Владыкинка, улица Школьная, 10, здание коммунального государственного учреждения "Владыкинская основная школа" отдела образования акимата Федоровского района
В границах: села Владыкинка, села Андреевка.
11
Избирательный участок № 805
Костанайская область, Федоровский район, село Александрополь, улица Школьная, 4, здание коммунального государственного учреждения "Александропольская начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района
В границах: села Александрополь.
12
Избирательный участок № 806
Костанайская область, Федоровский район, село Копыченка, улица Школьная, 18, здание коммунального государственного учреждения "Копыченкская основная школа" отдела образования акимата Федоровского района
В границах: села Копыченка, села Затышенка.
13
Избирательный участок № 807
Костанайская область, Федоровский район, село Жарколь, улица Школьная, 6, здание коммунального государственного казенного предприятие "Федоровский сельскохозяйственный колледж" Управления образования акимата Костанайской области

Жаркөл ауылының шекараларында: Победы көшесі 2, 2А, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 31, Есенин көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 28, Карбышев көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 14, 16, Школьная көшесі, 3, 4, 5, 5А, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, Мира көшесі, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, Щорс көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, Новый көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Луговая көшесі, 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 47, А. Тулба көшесі, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 34, 36, Маяковский көшесі, 5, 7, 9, 11, 17, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 34, 36, 38, 39, 41, Космонавтов көшесі, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, Соснина көшесі, 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 14.
14
№ 810 сайлау учаскесі
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Пешков ауылы, Новоселов көшесі, 95, "Большанское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты
Полтавка ауылының, Пешков ауылының шекараларында: Казарма 187 км көшесі, 1, 2, 3, 5, Пушкин көшесі, 100, 102, 106, 108, 109, 112, 116, 117, 121, 122, 123, 124, 127, 128, 132, 134, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 150, 151, 152, 155, 157, 163, 165, 166, 168, 169, 170, 171, 172, 190, 191, 193, Железнодорожная көшесі, 1, 1А, 3, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 33/2, 34, 35, 36, 37/1, Новоселов көшесі, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 79, 80А, 80Б, 81, 82, 83А, 84, 85, 85А, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 142, 146, 148, 150, 152, 154, Багриенко көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 13, 14, Ленин көшесі, 97, 99, 103, 105, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 122, 123, 124, 125, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 138, 139, 143, 143Б, 144, 148, 152, 155, 156, 157, 158, 159, 162, 163, 165, 167, 174, 176, Садовая көшесі, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60А, 62, 63, 64, 66, 70, 76, 78, Киров көшесі, 4, 75, 79, 81, 89, 91, 95, 97, 99, 105, 109, 111, 124, 126, 127, 134, 136, 140, 142, 144, 146, 148, 152, 158, 162, 166, 168, 172, 180, 182, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, Октябрьская көшесі, 15, 19, 27, 31, 31А, 33, 35А, 44, 46, 48, 50, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, Чкалов көшесі, 68, 80, 86, 88, 101, Комсомольская көшесі, 10Б, Горький көшесі, 1, 1А, 2, 3, 4, 6, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 16А, 18, 19, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 50, 51, 52, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 74, 78, А. Байтурсынов көшесі, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, М. Маметова көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, Полевой көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 22, 26, Аль Фараби көшесі, 2, 4, 6, 8, 16, Зеленый көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12.
15
№ 811 сайлау учаскесі
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Пешков ауылы, Ленин көшесі, 104А, "Алтын - Инвест" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі клубының ғимараты
Пешков ауылының шекараларында: Пушкин көшесі, 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 11А, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 41, 42, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 58, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 75А, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 90, 93, 94, 95, 96, 98, 101, 103, 105, 105А, 105Б, Новоселов көшесі, 2, 3, 4, 4А, 6, 8, 8А, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 43Б, 44, 46, 50, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78А, 78Б, Багриенко көшесі, 6, 7, 8, 9, 10, 11, Ленин көшесі, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 29, 32, 35, 36, 37, 38, 41, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 61, 64, 67, 68, 69, 73, 75, 76, 78, 80, 84, 86, 87, 88, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 104, Садовая көшесі, 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5/2, 5А, 5Б, 6, 6А, 6Б, 7, 7А, 7Б, 8, 9А, 10, 10А, 10Б, 10В, 12, 12А, 13, 16, 18, 18А, 18Б, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32/1, 32/2, 32А, 32Б, 32В, 34А, 34Б, 34В, Киров көшесі, 1, 2, 3, 7, 8, 10, 11, 17, 18, 20, 21, 27, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 43, 45, 47, 51, 52, 54, 63, 65, 67, 69, 72, 106, 108, 110, 112, 114, 116, Октябрьская көшесі, 1, 2, 2А, 2Б, 2Г, 3, 4, 5А, 5Б, 6Б, 7, 7А, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 45, Чкалов көшесі, 3, 4, 7, 11, 13, 15, 16, 18, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 34А, 34Б, 35, 36А, 37, 38, 40, 42, 44, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 64, 67, 71, 75, Комсомольская көшесі, 1, 3, 6, 7, 8, 9А, 10, 10А, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 17А, 17Г, Алтынсарин көшесі, 1, 3, 3А, 5, 6, 6А, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 23.
16
№ 812 сайлау учаскесі
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Калиновка ауылы, Центральный көшесі, 14, Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Калинов бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Калиновка ауылының шекараларында.
17
№ 813 сайлау учаскесі
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Большой ауылы, Ленин көшесі, 21, Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Большая бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Большой ауылының шекараларында.
18
№ 814 сайлау учаскесі
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Кравцов ауылы, Шокан Валиханов көшесі, 2А, Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Кравцов бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Кравцов ауылының шекараларында.
19
№ 816 сайлау учаскесі
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Первомай ауылы, Дальневосточный көшесі, 52, "Федоров ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Жастар" аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны клубының ғимараты
Первомай ауылының шекараларында.
20
№ 817 сайлау учаскесі
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Трактовый ауылы, Школьная көшесі, 14, Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Трактов бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Трактовый ауылының шекараларында.
21
№ 818 сайлау учаскесі
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Лесной ауылы, Г. Кравченко көшесі, 10, Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Қоржынкөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Лесной ауылының, Березовка ауылының шекараларында.
22
№ 820 сайлау учаскесі
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Малоросийка ауылы, Школьный көшесі,1, "Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің мектеп ғимараты
Малоросийка ауылының, Дубравка ауылының шекараларында.
23
№ 823 сайлау учаскесі
Қостанай облысы Федоров ауданы, Федоров ауылы, Набережная көшесі, 65, "Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты

В границах: села Жарколь, улица Победы, 2, 2А, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 31, улица Есенина, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 28, улица Карбышева, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 14, 16, улица Школьная, 3, 4, 5, 5А, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, улица Мира, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, улица Щорса, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, улица Новая, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, улица Луговая, 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 47, улица А. Тулба, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 34, 36, улица Маяковского, 5, 7, 9, 11, 17, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 34, 36, 38, 39, 41, улица Космонавтов, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, улица Сосниной 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 14.
14
Избирательный участок № 810
Костанайская область, Федоровский район, село Пешковка, улица Новоселов, 95, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Большанское"
В границах: села Полтавка, села Пешковка, улица Казарма 187 км, 1, 2, 3, 5, улица Пушкина, 100, 102, 106, 108, 109, 112, 116, 117, 121, 122, 123, 124, 127, 128, 132, 134, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 150, 151, 152, 155, 157, 163, 165, 166, 168, 169, 170, 171, 172, 190, 191, 193, улица Железнодорожная, 1, 1А, 3, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 33/2, 34, 35, 36, 37/1, улица Новоселов, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 79, 80А, 80Б, 81, 82, 83А, 84, 85, 85А, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 142, 146, 148, 150, 152, 154, улица Багриенко, 1, 2, 3, 4, 5, 13, 14, улица Ленина, 97, 99, 103, 105, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 122, 123, 124, 125, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 138, 139, 143, 143Б, 144, 148, 152, 155, 156, 157, 158, 159, 162, 163, 165, 167, 174, 176, улица Садовая, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60А, 62, 63, 64, 66, 70, 76, 78, улица Кирова, 4, 75, 79, 81, 89, 91, 95, 97, 99, 105, 109, 111, 124, 126, 127, 134, 136, 140, 142, 144, 146, 148, 152, 158, 162, 166, 168, 172, 180, 182, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, улица Октябрьская, 15, 19, 27, 31, 31А, 33, 35А, 44, 46, 48, 50, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, улица Чкалова, 68, 80, 86, 88, 101, улица Комсомольская, 10Б, улица Горького, 1, 1А, 2, 3, 4, 6, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 16А, 18, 19, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 50, 51, 52, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 74, 78, улица А. Байтурсынова, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, улица М. Маметовой, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, улица Полевая, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 22, 26, улица Аль Фараби, 2, 4, 6, 8, 16, улица Зеленая, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12.
15
Избирательный участок № 811
Костанайская область, Федоровский район, село Пешковка, улица Ленина, 104 А, здание клуба товарищества с ограниченной ответственностью "Алтын - Инвест"
В границах: села Пешковка, улица Пушкина, 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 11А, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 41, 42, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 58, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 75А, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 90, 93, 94, 95, 96, 98, 101, 103, 105, 105А, 105Б, улица Новоселов, 2, 3, 4, 4А, 6, 8, 8А, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 43Б, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78А, 78Б, улица Багриенко, 6, 7, 8, 9, 10, 11, улица Ленина, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 29, 32, 35, 36, 37, 38, 41, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 61, 64, 67, 68, 69, 73, 75, 76, 78, 80, 84, 86, 87, 88, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 104, улица Садовая, 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5/2, 5А, 5Б, 6, 6А, 6Б, 7, 7А, 7Б, 8, 9А, 10, 10А, 10Б, 10В, 12, 12А, 13, 16, 18, 18А, 18Б, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32А, 32Б, 32В, 34А, 34Б, 34В, улица Кирова, 1, 2, 3, 7, 8, 10, 11, 17, 18, 20, 21, 27, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 43, 45, 47, 51, 52, 54, 63, 65, 67, 69, 72, 106, 108, 110, 112, 114, 116, улица Октябрьская, 1, 2, 2А, 2Б, 2Г, 3, 4, 5А, 5Б, 6Б, 7, 7А, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 45, улица Чкалова, 3, 4, 7, 11, 13, 15, 16, 18, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 34А, 34Б, 35, 36А, 37, 38, 40, 42, 44, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 64, 67, 71, 75, улица Комсомольская, 1, 3, 6, 7, 8, 9А, 10, 10А, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 17А, 17Г, улица Алтынсарина, 1, 3, 3А, 5, 6А, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 23.
16
Избирательный участок № 812
Костанайская область Федоровский район, село Калиновка, улица Центральная, 14, здание коммунального государственного учреждения "Калиновская начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района
В границах: села Калиновка.
17
Избирательный участок № 813
Костанайская область Федоровский район, село Большое, улица Ленина, 21, здание коммунального государственного учреждения "Большая начальная школа" отдела образования акимата Федоров ского района
В границах: села Большое.
18
Избирательный участок № 814
Костанайская область, Федоровский район, село Кравцово, улица Чокан Валиханов, 2А, здание коммунального государственного учреждения "Кравцовская начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района
В границах: села Кравцово.
19
Избирательный участок № 816
Костанайская область, село Первомайское, улица Дальневосточная, 52, здание клуба государственного коммунального предприятия "Районный дом культуры "Жастар" отдела культуры и развития языков акимата Федоровского района"
В границах: села Первомайское.
20
Избирательный участок № 817
Костанайская область, Федоровский район, село Трактовое, улица Школьная, 14, здание коммунального государственного учреждения "Трактовая начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района
В границах: села Трактовое.
21
Избирательный участок № 818
Костанайская область, Федоровский район, село Лесное, улица Г. Кравченко, 10, здание коммунального государственного учреждения "Коржинкольская средняя школа" отдела образования акимата Федоровского района
В границах: села Лесное, села Березовка.
22
Избирательный участок № 820
Костанайская область, Федоровский район, село Малороссийка, улица, Школьная, 1, здание школы государственного учреждения "Отдела образования акимата Федоровского района"
В границах: села Малороссийка, села Дубравка.
23
Избирательный участок № 823
Костанайская область, Федоровский район, село Федоровка, улица Набережная, 65, здание государственного учреждения "Отдел образования акимата Федоровского района"

Федоров ауылының шекараларында: Набережная көшесі, 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21А, 23, 25, 27, 29, 49, 51, 53, Островский көшесі, 1, 1Б, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 43, 45, Воинов Жетписпаевых көшесі, 1, 1А, 3, 5, 7, 9, 13, 18, 20, 24, 25, 27, 29, 30, 32, 33, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 50, 52, 56, 57, 58, 62, 63, Лермонтов көшесі, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 23, Пионерская көшесі, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 16, 19, 20, 21, 22, 26, 28, 32, 36, 40, 48, 54, 60, Горький көшесі, 2, 3, 5, Достық көшесі, 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20, Шевченко көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 16, 17, 20, Ш. Уәлиханов көшесі 3, 5, 5А, 8, 10, 22.
24
№ 824 сайлау учаскесі
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Белояровка ауылы, Школьный көшесі, 27, Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Белояров негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Белояровка ауылының, Уйский ауылының шекараларында.
25
№ 826 сайлау учаскесі
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Вишневый ауылы, Достық көшесі, 3, "Федоров ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Жастар" аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны клубының ғимараты
Вишневый ауылының, Балықты ауылының, Усаковка ауылының шекараларында.
26
№ 828 сайлау учаскесі
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Ленин ауылы, Пришкольный көшесі, 1, Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Ленин орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ленин ауылының, Заозерный ауылының, Байкаин ауылының шекараларында.
27
№ 829 сайлау учаскесі
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Жаңақой ауылы, Центральная көшесі, 15, "Федоров ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Жастар" аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны клубының ғимараты
Жаңақой ауылының шекараларында.
28
№ 832 сайлау учаскесі
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Мирный ауылы, Школьный көшесі, 14, Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Шаңдақ негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Мирный ауылының, Крамской ауылының, Дорожный ауылының шекараларында.
29
№ 834 сайлау учаскесі
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Курск ауылы, Степной көшесі, 6, Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Курск бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Курск ауылының шекараларында.
30
№ 836 сайлау учаскесі
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Чистый Чандақ ауылы, Пионерский көшесі, 3, "Федоров ауданы Камышин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Чистый Чандақ ауылының, Камышный Чандак ауылының шекараларында.
31
№ 837 сайлау учаскесі
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Алаботалы ауылы, Центральный көшесі, 7, Федоров ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Жастар" аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны клубының ғимараты
Алаботалы ауылының, Северный ауылының шекараларында.
32
№ 841 сайлау учаскесі
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Жыланды ауылы, Оспанов Мұсабек көшесі, 14, "Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мектеп ғимараты
Жыланды ауылының шекараларында.
33
№ 842 сайлау учаскесі
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Кеңарал ауылы, Гагарин көшесі, 11, Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Кеңарал орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Кеңарал ауылының шекараларында.
34
№ 843 сайлау учаскесі
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Запасный ауылы, Набережный көшесі, 1, Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Запасный бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Запасный ауылының шекараларында.
35
№ 844 сайлау учаскесі
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Новошумный ауылы, Ө. Оспанов көшесі, 21, Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Новошумный орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Новошумный ауылының шекараларында.
36
№ 846 сайлау учаскесі

В границах: села Федоровка, улица Набережная, 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21А, 23, 25, 27, 29, 49, 51, 53, улица Островского, 1, 1Б, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14,15, 16, 17, 19, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 43, 45, улица Воинов Жетписпаевых, 1, 1А, 3, 5, 7, 9, 13, 18, 20, 24, 25, 27, 29, 30, 32, 33, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 50, 52, 56, 57, 58, 62, 63, улица Лермонтова, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 23, улица Пионерская, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 16, 19, 20, 21, 22, 26, 28, 32, 36, 40, 48, 54, 60, улица Горького 2, 3, 5, улица Достық 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20, улица Шевченко 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 16, 17, 20, улица Ч. Валиханова 3, 5, 5А, 8, 10, 22.
24
Избирательный участок № 824
Костанайская область, Федоровский район, село Белояровка, улица Школьная, 27, здание коммунального государственного учреждения "Белояровская основная школа" отдела образования акимата Федоровского района
В границах: села Белояровка, села Уйское.
25
Избирательный участок № 826
Костанайская область, Федоровский район, село Вишневое, улица Достык, 3, здание клуба государственного коммунального предприятия "Районный дом культуры "Жастар" отдела культуры и развития языков акимата Федоровского района"
В границах: села Вишневое, села Балыкты, села Усаковка.
26
Избирательный участок № 828
Костанайская область, Федоровский район, село Ленино, улица Пришкольная, 1, здание коммунального государственного учреждения "Ленинская средняя школа" отдела образования акимата Федоровского района
В границах: села Ленино, села Заозерное, села Байкаин.
27
Избирательный участок № 829
Костанайская область, Федоровский район, село Жанакой, улица Центральная, 15, здание клуба государственного коммунального предприятия "Районный дом культуры "Жастар" отдела культуры и развития языков акимата Федоровского района"
В границах: села Жанакой.
28
Избирательный участок № 832
Костанайская область, Федоровский район, село Мирное, улица Школьная, 14, здание коммунального государственного учреждения "Чандакская основная школа" отдела образования акимата Федоровского района
В границах: села Мирное, села Крамское, села Дорожное.
29
Избирательный участок № 834
Костанайская область, Федоровский район, село Курское, улица Степная, 6, здание коммунального государственного учреждения "Курская начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района
В границах: села Курское.
30
Избирательный участок № 836
Костанайская область, Федоровский район, село Чистый Чандак, улица Пионерская, 3, здание государственного учреждения "Аппарат акима Камышинского сельского округа Федоровского района"
В границах: села Чистый Чандак, села Камышный Чандак.
31
Избирательный участок № 837
Костанайская область, Федоровский район село Алабутала, улица Центральная, 7, здание клуба государственного коммунального предприятия "Районный дом культуры "Жастар" отдела культуры и развития языков акимата Федоровского района"
В границах: села Алабутала, села Северное.
32
Избирательный участок № 841
Костанайская область, Федоровский район, село Жыланды, улица Оспанова Мусабека, 14, здание школы государственного учреждения "Отдела образования акимата Федоровского района"
В границах: села Жыланды.
33
Избирательный участок № 842
Костанайская область, Федоровский район, село Кенарал, улица Гагарина, 11, здание коммунального государственного учреждения "Кенаральская средняя школа" отдела образования акимата Федоровского района
В границах: села Кенарал.
34
Избирательный участок № 843
Костанайская область, Федоровский район, село Запасное, улица Набережная, 1, здание коммунального государственного учреждения "Запасная начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района
В границах: села Запасное.
35
Избирательный участок № 844
Костанайская область, Федоровский район, село Новошумное, улица О. Оспанов, 21, здание коммунального государственного учреждения "Новошумная средняя школа" отдела образования акимата Федоровского района
В границах: села Новошумное.
36
Избирательный участок № 846

Қостанай облысы, Федоров ауданы, Федоров ауылы, Фрунзе көшесі, 17, Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Димитров атындағы № 1 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Федоров ауылының шекараларында: Набережная көшесі, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 36, 40, 44, 46, 48, Первомай көшесі, 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 22, 23, 25, 33, Карл Либкнехт көшесі, 1, 1А, 1В, 1Г, 1Е, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2Е, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 30, 36, 38, Гагарин көшесі, 1, 2, 4, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 25, 27, 28, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 50, Легкодухов көшесі, 1, 7А, 11, 13, 15, 19, 23, 29, Камалидден Жиентаев көшесі, 4, 6, 7, Горький көшесі, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, Достық көшесі, 19, 21, 23, 24, 25, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 38, 39, 40, 41, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, Коппаев көшесі, 9, 13, 15, 20А, 20Б, 22, 26, 28, Шевченко көшесі, 23, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 40, 42, 43, 48, Чехов көшесі, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 11, 20, Ш. Уәлиханов көшесі, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 40, 42, 43, 44, 50, 52, 54, Чапаев көшесі, 1, 2, 3, 3Б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, Абай көшесі, 10А.
37
№ 847 сайлау учаскесі
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Костряков ауылы, Абай көшесі, 31, Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Костряков орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Костряков ауылының, Волковка ауылының шекараларында.

Костанайская область, Федоровский район, село Федоровка, улица Фрунзе, 17, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 1 имени Димитрова" отдела образования акимата Федоровского района
В границах: села Федоровка, улица Набережная, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 36, 40, 44, 46, 48, улица Первомайская, 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 22, 23, 25, 33, улица Карла Либкнехта, 1, 1А, 1В, 1Г, 1Е, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2Е, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 30, 36, 38, улица Гагарина, 1, 2, 4, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 25, 27, 28, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 50, улица Легкодухова, 1, 7А, 11, 13, 15, 19, 23, 29, улица Камалидден Жиентаев, 4, 6, 7, улица Горького, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, улица Достық, 19, 21, 23, 24, 25, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 38, 39, 40, 41, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, улица, Куппаева, 9, 13, 15, 20А, 20Б, 22, 26, 28, улица Шевченко, 23, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 40, 42, 43, 48, улица, Чехова, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 11, 20, улица Ч. Валиханова, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 40, 42, 43, 44, 50, 52, 54, улица Чапаева, 1, 2, 3, 3Б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, улица Абая, 10А.
37
Избирательный участок № 847
Костанайская область, Федоровский район, село Костряковка, улица Абая, 31, здание коммунального государственного учреждения "Костряковская средняя школа" отдела образования акимата Федоровского района
В границах: села Костряковка, села Волковка.