Павлодар облысы әкімдігінің 2012 жылғы 15 маусымдағы № 4 және Павлодар облыстық мәслихатының 2012 жылғы 15 маусымдағы № 58/5 "Павлодар облысында меншікке немесе жер пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшерін белгілеу туралы" бірлескен қаулысы мен шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2020 жылғы 20 наурыздағы № 2 және Павлодар облыстық мәслихатының 2020 жылғы 20 наурыздағы № 3 бірлескен қаулысы мен шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 наурызда № 6780 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 50-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына және 27-бабы 1-тармағының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 4 тамыздағы "Павлодар облысының Качир, Лебяжі аудандарын қайта атау туралы" № 724 Жарлығына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2012 жылғы 15 маусымдағы № 4 және Павлодар облыстық мәслихатының 2012 жылғы 15 маусымдағы № 58/5 "Павлодар облысында меншікке немесе жер пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшерін белгілеу туралы" бірлескен қаулысы мен шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3212 болып тіркелген, 2012 жылы 26 шілдеде "Сарыарка Самалы", "Звезда Прииртышья" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бірлескен қаулы мен шешімнің қосымшасындағы "Качир" сөзі "Тереңкөл" сөзімен ауыстырылсын, "Лебяжі" сөзі "Аққулы" сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың аграрлық мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Павлодар облысының әкімі А. Скаков
Сессия төрағасы,
Павлодар облыстық
мәслихатының хатшысы Б. Бексеитова

О внесении изменений в совместные постановление акимата Павлодарской области от 15 июня 2012 года № 4 и решение Павлодарского областного маслихата от 15 июня 2012 года № 58/5 "Об установлении минимальных размеров земельных участков сельскохозяйственного назначения, предоставляемых в собственность или землепользование в Павлодарской области"
Совместное постановление акимата Павлодарской области от 20 марта 2020 года № 2 и решение маслихата Павлодарской области от 20 марта 2020 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 марта 2020 года № 6780
В соответствии с пунктом 5 статьи 50 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 и подпунктом 8) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 4 августа 2018 года № 724 "О переименовании Качирского, Лебяжинского районов Павлодарской области" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместные постановление акимата Павлодарской области от 15 июня 2012 года № 4 и решение Павлодарского областного маслихата от 15 июня 2012 года № 58/5 "Об установлении минимальных размеров земельных участков сельскохозяйственного назначения, предоставляемых в собственность или землепользование в Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3212, опубликовано 26 июля 2012 года в газетах "Сарыарка Самалы", "Звезда Прииртышья") следующие изменения:
в приложении к указанным совместным постановлению и решению слово "Качирский" заменить на слово "Тереңкөл", слово "Лебяжинский" заменить на слово "Аққулы".
2. Контроль за исполнением настоящих совместных постановления и решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по аграрным вопросам.
3. Настоящие совместные постановление и решение вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Скаков
Председатель сессии,
секретарь Павлодарского
областного маслихата Б. Бексеитова