2020 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесін және субсидиялар нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемдерін бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2020 жылғы 27 сәуірдегі № 88/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 сәуірде № 6810 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" № 107 бұйрығына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2020 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерiнің тізбесі және сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмм, литр) субсидиялар нормалары, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға 855 544 000 (сегіз жүз елу бес миллион бес жүз қырық төрт мың) теңге мөлшерінде бюджеттік қаражат көлемдері бекітілсін.
2. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А. Қ. Байхановқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі А. Скаков
Павлодар облысы әкімдігінің
2020 жылғы 27 сәуірдегі
№ 88/2 қаулысымен
бекітілді
2020 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің
тізбесі және сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың
1 тоннасына (килограмм, литр) субсидиялардың нормалары
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлерi
Тыңайтқыштағы пәрменді заттар құрамы, %
Өлшем бірлігі
Бір бірлікке арналған субсидиялардың нормалары, теңге
Азоттық тыңайтқыштар
1
Аммиак селитрасы
N-34,4
тонна
36 500
Б маркалы аммиакты селитра
N-34,4
Б маркалы аммиакты селитра (аммоний нитраты)
N-34,4
А маркалы, Б маркалы аммиакты селитра (жоғары сорт, бірінші сорт, екінші сорт)
N-34,4
А және Б маркалы аммиакты селитра
N-34,4
2
Аммоний сульфаты
N-21, S-24
тонна
35 000
Түйіршіктелген аммоний сульфаты
N-21, S-24
В маркалы түйіршіктелген аммоний сульфаты минералды тыңайтқышы
N-21, S-24
SiB маркалы аммоний сульфаты (түрлендірілген минералды тыңайтқыш)
N-21, S-24
Аммоний сульфаты 21 % N + 24 % S
N-21, S-24
DASH % 21 N

Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и норм субсидий, а также объемов бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2020 год
Постановление акимата Павлодарской области от 27 апреля 2020 года № 88/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 апреля 2020 года № 6810
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, а также объемы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2020 год размере 855 544 000 (восемьсот пятьдесят пять миллионов пятьсот сорок четыре тысячи) тенге.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Байханова А. К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Скаков
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 27 апреля 2020 года № 88/2
Перечень субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну
(килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2020 год
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ
в удобрении, %
Единица измерения
Нормы субсидий на одну единицу, тенге
Азотные удобрения
1
Аммиачная селитра
N-34,4
тонна
36 500
Селитра аммиачная, марки Б
N-34,4
Селитра аммиачная (нитрат аммония), марки Б
N-34,4
Селитра аммиачная, марки А, марки Б (высший сорт, первый сорт, второй сорт)
N-34,4
Селитра аммиачная, марки А и Б
N-34,4
2
Сульфат аммония
N-21, S-24
тонна
35 000
Сульфат аммония гранулированный
N-21, S-24
Минеральное удобрение сульфат аммония гранулированный, марки В
N-21, S-24
Сульфат аммония, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-21, S-24
Сульфат аммония 21 % N + 24 % S
N-21, S-24
DASH % 21 N

(17,5-44-0)
N-17,5, P2О5-44
тонна
234 500
18-44-0 (UP) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
N-18, P2О5-44
10
Аммофос
N-10, P-46
тонна
62 500
N-12, P-52
10-46 маркалы бірінші және жоғары сортты аммофос
N-10, P-46
N-10, P-46 маркалы аммофос
N-10, P-46
10-46 маркалы аммофос
N-10, P-46
N-12, P-52 маркалы аммофос
N-12, P-52
12:52 маркалы аммофос
N-12, P-52
12-52 маркалы аммофос
N-12, P-52
SiB маркалы аммофоc 12:52,
(түрлендірілген минералды тыңайтқыш)
Түйіршіктелген моноаммонийфосфат
Калийлі тыңайтқыштар
11
Хлорлы калий
K-60
тонна
50 000
Хлорлы калий
K2О-60
Электролитты хлорлы калий
K2О-48
SiB маркалы хлорлы калий (түрлендірілген минералды тыңайтқыш)
K2О-43
Хлорлы калий
K2О-45
Техникалық хлорлы калий
K2О-60
Solumop маркалы калий хлориды
K2О-60, KCl-95,8
0-0-61(KCI) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
K2О-61
12
Тазартылған күкірт қышқылды калий (калий сульфаты)
K2О-50, SO3-52
тонна
129 464,3
Калий сульфаты
K2О-50
Калий сульфаты
(күкірт қышқылды калий)
K2O-52, SO4-53
SiB маркалы күкірт қышқылды калий (түрлендірілген минералды тыңайтқыш)
K2О-50
Тазартылған күкірт қышқылды калий (калий сульфаты)
K2О-53, SO3-45
Калий сульфаты
(күкірт қышқылды калий)
K2О-51, SO3-46
Калий сульфаты агрохимикаты
K-53, S-18
Калий сульфаты (Krista SOP)
K2О-52, SO3-45
Калий сульфаты
(Yara Tera Krista SOP)
K2О-52, SO3-45
Калий сульфаты
K2О-51, SO3-45
Тазартылған күкірт қышқылды калий (калий сульфаты) минералды тыңайтқышы
K2О-53, S-18
Калий сульфаты
K2О-53, S-18
Тазартылған күкірт қышқылды калий (калий сульфаты)
(I сорт, II сорт)
K2О-53, S-18
0-0-51 (SOP) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
K2О-51, SO3-47
SOP 0.0.51 (47) тыңайтқышы
К-51+47SO3
Күкірт қышқылды калий
(калий сульфаты)
K2О-51
Hydroponica SOP
K2О-51
Күрделі тыңайтқыштар
13
15:15:15 маркалы
азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15
тонна
57 500
15-15-15 маркалы
азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15
15:15:15 маркалы нитроаммофоска
N-15, P-15, K-15
NPK 15:15:15 маркалы нитроаммофоска
N-15, P-15, K-15
NPK 15-15-15 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-15, P-15, K-15
15-15-15 маркалы
азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15
NPK-тыңайтқыш,
азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш - нитроаммофоска (азофоска)
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлі кешенді минералды тыңайтқыш
(NPK-тыңайтқыш)
N-15, P-15, K-15
15:15:15 маркалы
азотты-фосфорлы-калийлі кешенді минералды тыңайтқыш
(NPK-тыңайтқыш)
N-15, P-15, K-15
15:15:15 маркалы
азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска)
N-15, P-15, K-15
SiB маркалы нитроаммофоска 15:15:15 (түрлендірілген минералды тыңайтқыш)
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш - нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
NPK-тыңайтқыш,
азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш - нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
16:16:16 маркалы
азотты-фосфорлы-калийлі кешенді минералды тыңайтқыш
(NPK-тыңайтқыш)
N-16, P-16, K-16
NPK 16:16:16 маркалы нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16
NPK 16-16-16 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
SiB маркалы нитроаммофоска 16:16:16 (түрлендірілген минералды тыңайтқыш)
N-16, P-16, K-16
Жақсартылған түйіршік құрамды нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16
NPK 16-16-8 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-8
Диаммофоска 10-26-26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-10, P-26, K-26
10:26:26 маркалы
азотты-фосфорлы-калийлі кешенді минералды тыңайтқыш
(NPK-тыңайтқыш)
N-10, P-26, K-26
10-26-26 маркалы
азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-10, P-26, K-26
10:26:26 маркалы
азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26
NPK-тыңайтқыш,
азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш - нитроаммофоска (азофоска)
N-10, P-26, K-26
NPK-тыңайтқыш,
азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш - нитроаммофоска (азофоска)

Hafa UP, фосфат мочевины (17,5-44-0)
N-17,5, P2О5-44
тонна
234 500
Комплексное удобрение Growfert, марки 18-44-0 (UP)
N-18, P2О5-44
10
Аммофос
N-10, P-46
тонна
62 500
N-12, P-52
Аммофос высшего и первого сортов, марки 10-46
N-10, P-46
Аммофос, марки N-10, P-46
N-10, P-46
Аммофос, марки 10-46
N-10, P-46
Аммофос, марки N-12, P-52
N-12, P-52
Аммофос, марки 12:52
N-12, P-52
Аммофос, марки 12-52
N-12, P-52
Аммофоc 12:52, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
Моноаммонийфосфат гранулированный
Калийные удобрения
11
Калий хлористый
K-60
тонна
50 000
Калий хлористый
K2О-60
Калий хлористый электролитный
K2О-48
Хлористый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2О-43
Калий хлористый
K2О-45
Калий хлористый технический
K2О-60
Хлорид калия, марки Solumop
K2О-60, KCl-95,8
Комплексное удобрение Growfert, марки 0-0-61 (KCl)
K2О-61
12
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2О-50, SO3-52
тонна
129 464,3
Сульфат калия
K2О-50
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-52, SO4-53
Сернокислый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2О-50
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2О-53, SO3-45
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2О-51, SO3-46
Агрохимикат сульфат калия
K-53, S-18
Сульфат калия (Krista SOP)
K2О-52, SO3-45
Сульфат калия
(Yara Tera Krista SOP)
K2О-52, SO3-45
Сульфат калия
K2О-51, SO3-45
Минеральное удобрение калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2О-53, S-18
Сульфат калия
K2О-53, S-18
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный (I сорт, II сорт)
K2О-53, S-18
Комплексное удобрение Growfert, марки 0-0-51 (SOP)
K2О-51, SO3-47
Удобрение SOP 0.0.51 (47)
К-51+47SO3
Калий сернокислый (сульфат калия)
K2О-51
Hydroponica SOP
K2О-51
Сложные удобрения
13
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
тонна
57 500
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска, марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска, марки NPK 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное -нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N-15, P-15, K-15
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK- удобрение)
N-15, P-15, K-15
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK- удобрение), марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска 15:15:15, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное - нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное - нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N-16, P-16, K-16
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK- удобрение), марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска, марки NPK 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 16-16-16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 16-16-8
N-16, P-16, K-8
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска 10-26-26
N-10, P-26, K-26
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK- удобрение), марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10-26-26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное - нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное - нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение

N-13, P-19, K-19
NPK-1 (диаммофоска) маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-8, P-20, K-30
5:14:14 маркалы
азотты-фосфорлы-калийлі кешенді минералды тыңайтқыш
(NPK-тыңайтқыш)
N-5, P2O-14, K2O-14
NPK-тыңайтқыш,
азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш - нитроаммофоска (азофоска)
N-5, P2O-14, K2O-14
NPK-тыңайтқыш,
азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш - нитроаммофоска (азофоска)
N-6, P2O-14, K2O-14
6:14:14 маркалы
азотты-фосфорлы-калийлі кешенді минералды тыңайтқыш
(NPK-тыңайтқыш)
N-6, P2O-14, K2O-14
NPK-тыңайтқыш,
азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш - нитроаммофоска (азофоска)
N-13, P-13, K-24
NPK 13-13-24 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-13, P-13, K-24
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23
20:20:10 маркалы
азотты-фосфорлы-калийлі кешенді минералды тыңайтқыш
(NPK-тыңайтқыш)
N-20, P-20, K-10
NPK-тыңайтқыш,
азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш - нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P-20, K-10
NPK 18-9-18 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-18, P-9, K-18
Кешенді
азотты-фосфорлы-калийлі минералды тыңайтқыш
(NPK тыңайтқыш қоспалары)
N-16, P-16, K-16
N-13, P-19 K-19
N-20, P-14, K-20
NPK (S) 8-20-30 (2) маркалы күкірт құрамды
азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-8, P-20, K-30, S-2
NPK-тыңайтқыш,
азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш - нитроаммофоска (азофоска)
N-15, P-15, K-15, S-12
NPK-тыңайтқыш,
азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш - нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16, S-12
NPK 20:10:10+S маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10,
S-4
14
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
тонна
78 500
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8, S-1,
Ca-0,5, Mg-0,4
Нитроаммофоска. 23:13:8 маркалы кешенді азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-23, P-13, K-8, S-1,
Ca-0,5, Mg-0,4
10:26:26 маркалы
азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26, S-1,
Ca-0,8, Mg-0,8
10:26:26 маркалы нитроаммофоска
Жақсартылған түйіршік құрамды нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2,
Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. 16:16:16 маркалы кешенді
азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-16, P-16, K-16, S-2,
Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. 8:24:24 маркалы кешенді азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-8, P-24, K-24, S-2,
Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. 17:0,1:28 маркалы кешенді
азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
15
NP+S=20:20+14 маркалы
азот-фосфор-күкірт құрамды тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
тонна
64 732,5
NP+S=20:20+14 маркалы
азот-фосфор-күкірт құрамды тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
20:20:14 маркалы
азот-фосфор-күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш
(NP+S-тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-14
20:20 маркалы азот-фосфор-күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
20:20 маркалы азот-фосфор-күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш

N-13, P-19, K-19
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1 (диаммофоска)
N-8, P-20, K-30
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK удобрение), марки 5:14:14
N-5, P2O-14, K2O-14
Удобрение азотно-фосфорно-калийное - нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N-5, P2O-14, K2O-14
Удобрение азотно-фосфорно-калийное - нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N-6, P2O-14, K2O-14
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK удобрение), марки 6:14:14
N-6, P2O-14, K2O-14
Удобрение азотно-фосфорно-калийное -нитроаммофоска (азофоска), NPK удобрение
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 13-13-24
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK- удобрение), марки 20:20:10
N-20, P-20, K-10
Удобрение азотно-фосфорно-калийное - нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N-20, P-20, K-10
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 18-9-18
N-18, P-9, K-18
Комплексное азотно-фосфорно-калийное минеральное удобрение (тукосмеси NPK)
N-16, P-16, K-16
N-13, P-19 K-19
N-20, P-14, K-20
Удобрение
азотно-фосфорно-калийное серосодержащее,
марки NPK (S) 8-20-30 (2)
N-8, P-20, K-30, S-2
Удобрение
азотно-фосфорно-калийное - нитроаммофоска (азофоска),
NPK удобрение
N-15, P-15, K-15, S-12
Удобрение
азотно-фосфорно-калийное - нитроаммофоска (азофоска),
NPK удобрение
N-16, P-16, K-16, S-12
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S
N-20, P2O5-10, K2O-10,
S-4
14
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
тонна
78 500
Нитроаммофоска, марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1,
Ca-0,5, Mg-0,4
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение, марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1,
Ca-0,5, Mg-0,4
Удобрение
азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1,
Ca-0,8, Mg-0,8
Нитроаммофоска, марки 10:26:26
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16, S-2,
Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение, марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2,
Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение, марки 8:24:24
N-8, P-24, K-24, S-2,
Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение, марки 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
15
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
тонна
64 732,5
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное
азотно-фосфорное серосодержащее
(NP+S-удобрение), марки 20:20:14
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное
азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное
азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20

N-20, P-20, S-8-14
SiB маркалы азот-фосфор-күкірт құрамды тыңайтқыш
(түрлендірілген минералды тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-14
20:20 (13,5) маркалы
азот-фосфор-күкірт құрамды тыңайтқыш
N-20, P-20, S-13,5
20:20:12 маркалы
азот-фосфор-күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш
(NP+S-тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-12
20:20:10 маркалы
азот-фосфор-күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш
(NP+S-тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-10
20:20:8 маркалы
азот-фосфор-күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш
(NP+S-тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-8
17:22:14 маркалы
азот-фосфор-күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш
(NP+S-тыңайтқыш)
N-17, P-22, S-14
16:20 (14) маркалы
азот-фосфор-күкірт құрамды тыңайтқыш
N-16, P-20, S-14
NP+S=16:20+12 маркалы
азот-фосфор-күкірт құрамды тыңайтқыш
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос агрохимикаты
N-16, P-20, S-12
15:25 (12) маркалы
азот-фосфор-күкірт құрамды тыңайтқыш
N-15, P-25, S-12
14:34 (13,5) маркалы
азот-фосфор-күкірт құрамды тыңайтқыш
N-14, P-34, S-13,5
16
Құрамында
азот-фосфор-калий-күкірті бар тыңайтқыш (NPKS-тыңайтқыш)
N-4,0 кем емес, Р2О5-9,6 кем емес, К2О-8,0 кем емес, SO3-12,0 кем емес, СаО-10,2 кем емес,
MgO-0,5 кем емес
тонна
46 301
Г маркалы құрамында
азот-фосфор-калий-күкірті бар тыңайтқыш (NPKS-тыңайтқыш)
аммонийлік азот-4,8,
Р2О5-9,6, К2О-8,0,
SO3-14,0, СаО-11,2,0, MgO-0,6
17
Құрамында азот-фосфор-күкірті бар тыңайтқыш (А, Б, В маркалы)
аммонийлік азот-6,0 кем емес, Р2О5-11,0, SO3-15,0, СаО-14,0, MgO-0,25
тонна
43 750
А маркалы құрамында
азот-фосфор-күкірті бар тыңайтқыш (NPS-тыңайтқыш)
аммонийлік азот-6,0,
Р2О5-12,0, SO3-15,0,
СаО-14,0, MgO-0,25
18
Құрамында фосфор-калий бар тыңайтқыш (PK-тыңайтқыш)
Р2О5-14 кем емес,
К2О-8,0 дейін, СаО-13,2 кем емес, MgO-0,45 кем емес
тонна
31 144
А маркалы құрамында
фосфор-калий бар тыңайтқыш
(PK-тыңайтқыш)
Р2О5-14,8, К2О-8,0,
СаО-13,8, MgO-0,48
19
Құрамында фосфор-калий-күкірті бар тыңайтқыш (PKS-тыңайтқыш)
Р2О5-13,1 кем емес,
К2О- 7,0 дейін, SО3-7,0 дейін, СаО- 13,3 кем емес, MgО-0,4 кем емес
тонна
31 379
А маркалы құрамында
фосфор-калий-күкірті бар тыңайтқыш (PKS-тыңайтқыш)
Р2О5-13,1, К2О-11,0,
S-11,0 дейін, СаО-13,3, MgО-0,4
20
Құрамында фосфор-күкірті бар тыңайтқыш (PS-тыңайтқыш)
Р2О5-11,0 кем емес,
SO3- 10,0 дейін,
СаО-13,5 кем емес,
MgO- 0,45 кем емес
тонна
25 951
В маркалы құрамында
фосфор-күкірті бар тыңайтқыш (PS-тыңайтқыш)
Р2О5-16,5,S-10,0,
СаО-15,5, MgO-0,54
21
А маркалы Бурофос-Р
органо-минералды тыңайтқышы
Р2О5-12, СаО-16,
MgO-1,6, органикалық көміртегі-14,0, гумин қышқылдары-16,0
тонна
32 180
А маркалы Бурофос-РК
органо-минералды тыңайтқышы
Р2О5-10, К2О-10, СаО-9,5, MgO-1,1, органикалық көміртегі-14,0, гумин қышқылдары-10,0
22
А маркалы суда еритін арнайы моноаммонийфосфат

N-20, P-20, S-8-14
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модицированное минеральное удобрение)
N-20, P-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее,
марки 20:20 (13,5)
N-20, P-20, S-13,5
Удобрение сложное
азотно-фосфорное серосодержащее
(NP+S-удобрение), марки 20:20:12
N-20, P-20, S-12
Удобрение сложное
азотно-фосфорное серосодержащее
(NP+S-удобрение), марки 20:20:10
N-20, P-20, S-10
Удобрение сложное
азотно-фосфорное серосодержащее
(NP+S-удобрение), марки 20:20:8
N-20, P-20, S-8
Удобрение сложное
азотно-фосфорное серосодержащее
(NP+S-удобрение), марки 17:22:14
N-17, P-22, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки 16:20 (14)
N-16, P-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Агрохимикат сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки 15:25 (12)
N-15, P-25, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки
14:34 (13,5)
N-14, P-34, S-13,5
16
Азот-фосфор-калий-сера содержащее удобрение
(NPКS-удобрение)
N-не менее 4,0, Р2О5-не менее 9,6, К2О-не менее 8,0, SO3-не менее 12,0, СаО-не менее 10,2,
MgO-не менее 0,5
тонна
46 301
Азот-фосфор-калий-сера содержащее удобрение
(NPКS-удобрение), марки Г
азот аммонийный-4,8, Р2О5-9,6, К2О-8,0,
SO3-14,0, СаО-11,2,0, MgO-0,6
17
Азот-фосфор-сера содержащее удобрение (марки А, Б, В)
азот аммонийный-не менее 6,0, Р2О5-11,0,
SO3-15,0, СаО-14,0, MgO-0,25
тонна
43 750
Азот-фосфор-сера содержащее удобрение (NPS-удобрение),
марки А
азот аммонийный-6,0, Р2О5-12,0, SO3-15,0,
СаО-14,0, MgO-0,25
18
Фосфор-калий содержащее удобрение (РК-удобрение)
Р2О5-не менее 14,
К2О-до 8,0, СаО-не менее 13,2, MgO-не менее 0,45
тонна
31 144
Фосфор-калий содержащее удобрение (РК-удобрение),
марки А
Р2О5-14,8, К2О-8,0,
СаО-13,8, MgO-0,48
19
Фосфор-калий-сера содержащее удобрение (РКS-удобрение)
Р2О5- не менее 13,1,
К2О-до 7,0, SО3-до 7,0, СаО-не менее 13,3,
MgО-не менее 0,4
тонна
31 379
Фосфор-калий-сера содержащее удобрение (РКS-удобрение), марки А
Р2О5-13,1, К2О-11,0,
S-до 11,0, СаО-13,3, MgО-0,4
20
Фосфор-сера содержащее удобрение (РS-удобрение)
Р2О5-не менее 11,0,
SO3-до 10,0,
СаО-не менее 13,5,
MgO-не менее 0,45
тонна
25 951
Фосфор-сера содержащее удобрение (РS-удобрение),
марки В
Р2О5-16,5,S-10,0,
СаО-15,5, MgO-0,54
21
Органоминеральное удобрение -Бурофос-Р, марки А
Р2О5-12, СаО-16,
MgO-1,6, органический углерод-14,0, гуминовые кислоты-16,0
тонна
32 180
Органоминеральное удобрение - Бурофос-РК, марки А
Р2О5-10, К2О-10, СаО-9,5, MgO-1,1, органический углерод -14,0, гуминовые кислоты-10,0
22
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый, марки А

N-12, Р2О5-61
тонна
160 000
Жемшөптік моноаммонийфосфат
Моноаммонийфосфат (MAP)
А маркалы кристалды суда еритін моноаммонийфосфат
N-12, P-61
А маркалы тазартылған кристалды суда еритін арнайы моноаммонийфосфат
N-12, P-61
А, Б маркалы кристалды суда еритін моноаммонийфосфат
N-12, P-60, N-12, P-61
Б маркалы тазартылған кристалды суда еритін арнайы моноаммонийфосфат
N-12, P-60
Б маркалы кристалды суда еритін моноаммонийфосфат
N-12, P-60
Моноаммонийфосфат
Р2О5-61, N-12
Тазартылған моноаммонийфосфат
N-12, P2O5-61
Hydroponica MAP
N-12, P2O5-61
12-61-0 (MAP) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
N-12, Р2О5-61
23
Тыңайтатын диаммонийфосфат
N-18, P-46
тонна
115 000
24
Калий монофосфаты агрохимикаты
P-52, K-34
тонна
285 000
Монокалийфосфат агрохимикаты
P-52, K-34
Монокалийфосфат минералды тыңайтқышы
Р2О5-52, K2О-34
Krista MKP тыңайтқышы
(монокалий фосфат)
Р2О5-52, K2О-34
Монокалийфосфат
Р2О5-52, K2О-34
МКР тыңайтқыш
Р2О5-52, K2О-34
Калий монофосфаты Haifa
Р2О5-52, K2О-34
Hydroponica MKP
Р2О5-52, K2О-34
0-52-34 (MKP) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
Р2О5-52, K2О-34
25
А маркалы "НИТРОКАЛЬЦИЙФОСФАТ" НИТРОФОС
N-6, P-16, Са-11
тонна
50 000
Б маркалы "НИТРОКАЛЬЦИЙФОСФАТ" НИТРОФОС
N-9, P-12, Са-14
В маркалы "НИТРОКАЛЬЦИЙФОСФАТ" НИТРОФОС
N-7, P-19, Са-12
26
Фосфорлы-калийлі тыңайтқыштар
Р-27, К-4
тонна
25 750
27
С 12 маркалы күкіртпен карбамид агрохимикаты
N-33, S-12
тонна
83 800
С 7,5 маркалы күкіртпен карбамид агрохимикаты
N-35, S-7
С 4 маркалы күкіртпен карбамид агрохимикаты
N-40, S-4
28
11-37 маркалы кешенді сұйық тыңайтқыштар (КСТ)
N-11, Р-37
тонна
62 500
Кешенді сұйық тыңайтқыш (КСТ)
N-11, Р-37
10-34 маркалы кешенді сұйық тыңайтқыштар (КСТ)
N-10, Р-34
Микротыңайтқыштар
29
"МЭРС" микротыңайтқышы" құрамында микроэлементтері бар қоректендіретін ерітінділер
фитоқосылыс Fe-2,5, фитоқосылыс Mo-2,0, фитоқосылыс Cu-1,0, фитоқосылыс Zn-2,5, фитоқосылыс Mn- 1,0, фитоқосылыс Сo-0,5, фитоқосылыс B-0,5
литр
2 008,9
30
Yara Liva Calcinit тыңайтқышы (кальций нитраты)
N-15,5, NH4-1,1,
NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
80 000
А маркалы кальций нитраты (кальцийлы селитра)
N-14,9, CaO-27,0
Б маркалы кальций нитраты (кальцийлы селитра)
N-14,5, CaO-26,3, B-0,3
В маркалы кальций нитраты (кальцийлы селитра)
N-13,9, K2O-3,0, CaO-26,0
Г маркалы кальций нитраты (кальцийлы селитра)
N-12,0, CaO-23,8
А маркалы кальций нитраты (кальцийлы селитра)
N-14,9, CaO-27
Концентратты кальций нитраты
CaO-32, N-17
Концентратты кальций нитраты (Haifa-Cal Prime)
N-17, N-NО3-16,7,
CaO-33, Ca-23,5
Сұйық кальций нитраты
Са(NО3)2-51
Кальцийлы селитра Haifa
N-15,5, NH4-1,1,
NO3-14,4, CaO-26,5
Е маркалы түйіршіктелген кальцийлы селитра,
Yara Liva Calcinit

N-12, Р2О5-61
тонна
160 000
Моноаммонийфосфат кормовой
Моноаммонийфосфат (MAP)
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический, марки А
N-12, P-61
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый кристаллический очищенный, марки А
N-12, P-61
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический, марки А, Б
N-12, P-60, N-12, P-61
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый кристаллический очищенный, марки Б
N-12, P-60
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический, марки Б
N-12, P-60
Моноаммонийфосфат
Р2О5-61, N-12
Моноаммонийфосфат очищенный
N-12, P2O5-61
Hydroponica MAP
N-12, P2O5-61
Комплексное удобрение Growfert, марки 12-61-0 (MAP)
N-12, Р2О5-61
23
Диаммонийфосфат удобрительный
N-18, P-46
тонна
115 000
24
Агрохимикат монофосфат калия
P-52, K-34
тонна
285 000
Агрохимикат монокалийфосфат
P-52, K-34
Минеральное удобрение монокалийфосфат
Р2О5-52, K2О-34
Удобрение Krista MKP
(монокалий фосфат)
Р2О5-52, K2О-34
Монокалийфосфат
Р2О5-52, K2О-34
Удобрение МКР
Р2О5-52, K2О-34
Haifa монофосфат калия
Р2О5-52, K2О-34
Hydroponica MKP
Р2О5-52, K2О-34
Комплексное удобрение Growfert, марки 0-52-34 (MKP)
Р2О5-52, K2О-34
25
"НИТРОКАЛЬЦИЙФОСФАТ" НИТРОФОС, марки А
N-6, P-16, Са-11
тонна
50 000
"НИТРОКАЛЬЦИЙФОСФАТ" НИТРОФОС, марки Б
N-9, P-12, Са-14
"НИТРОКАЛЬЦИЙФОСФАТ" НИТРОФОС, марки В
N-7, P-19, Са-12
26
Фосфорно-калийные удобрения
Р-27, К-4
тонна
25 750
27
Агрохимикат карбамид с серой, марки С 12
N-33, S-12
тонна
83 800
Агрохимикат карбамид с серой, марки С 7,5
N-35, S-7
Агрохимикат карбамид с серой, марки С 4
N-40, S-4
28
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ), марки 11-37
N-11, Р-37
тонна
62 500
Жидкое комплексное удобрение (ЖКУ)
N-11, Р-37
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ), марки 10-34
N-10, Р-34
Микроудобрения
29
Растворы микроэлементсодержащие питательные "Микробиоудобрения "МЭРС"
фитосоедение Fe-2,5, фитосоедение Mo-2,0, фитосоедение Cu-1,0, фитосоедение Zn-2,5, фитосоедение Mn-1,0, фитосоедение Сo-0,5, фитоесоедение B-0,5
литр
2 008,9
30
Удобрение Yara Liva Calcinit (нитрат кальция)
N-15,5, NH4-1,1,
NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
80 000
Нитрат кальция
(кальциевая селитра), марки А
N-14,9, CaO-27,0
Нитрат кальция
(кальциевая селитра), марки Б
N-14,5, CaO-26,3, B-0,3
Нитрат кальция
(кальциевая селитра), марки В
N-13,9, K2O-3,0, CaO-26,0
Нитрат кальция
(кальциевая селитра), марки Г
N-12,0, CaO-23,8
Нитрат кальция
(кальциевая селитра), марки А
N-14,9, CaO-27
Нитрат кальция концентрированный
CaO-32, N-17
Нитрат кальция концентрированный
(Haifa-Cal Prime)
N-17, N-NО3-16,7,
CaO-33, Ca-23,5
Нитрат кальция жидкий
Са(NО3)2-51
Haifa Кальциевая селитра
N-15,5, NH4-1,1,
NO3-14,4, CaO-26,5
Селитра кальциевая гранулированная марки Е,
Yara Liva Calcinit

N-17, CaO-33
15-0-0+27 CaO (CN) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
N-15, CaO-27
31
Kristalon Special 18-18-18 минералды тыңайтқышы
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9,
N карбамидті-9,8,
P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04,
Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
416 500
Kristalon Red 12-12-36
минералды тыңайтқышы
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04,
Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13 минералды тыңайтқышы
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Cucumber 14-11-31
минералды тыңайтқышы
N-14, NO3-7,
N карбамидті -7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Yara Kristalon Brown 3-11-38 микроэлементтері бар суда еритін кешенді NPK тыңайтқыш
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004,
Zn-0,025
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалон қоңыр)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004,
Zn-0,025
32
Yara Vita Rexolin D 12 тыңайтқышы, DTPA темір хелаты
Fe-11,6
килограмм
1400,0
Yara Tera Rexolin D 12 тыңайтқышы, DTPA темір хелаты
Fe-11,6
Түйіршіктелген ДТПА Fe маркалы "Хелатэм" микротыңайтқышы
Fe-11
Yara Vita Rexolin Q 40 тыңайтқышы, EDDHA темір хелаты
Fe-6
Yara Tera Rexolin Q 40 тыңайтқышы, EDDHA темір хелаты
Fe-6
33
"Хелат Fe-13" маркалы Ультрамаг хелатты тыңайтқыштар кристалды микроэлементтер
Fe-13
литр

N-17, CaO-33
Комплексное удобрение Growfert, марки 15-0-0+27 CaO (CN)
N-15, CaO-27
31
Минеральное удобрение
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9,
N карбамидный-9,8,
P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04,
Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
416 500
Минеральное удобрение
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04,
Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение
Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение
Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7,
N карбамидный-7,
P2O5-11, K2O-31,
MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Комплексное водорастворимое NPK удобрение с микроэлементами
Yara Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004,
Zn-0,025
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалон коричневый)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004,
Zn-0,025
32
Удобрение Yara Vita Rexolin D 12, хелат железа DTPA
Fe-11,6
килограмм
1400,0
Удобрение Yara Tera Rexolin D 12, хелат железа DTPA
Fe-11,6
Микроудобрение "Хелатэм", марки ДТПА Fe гранулированный
Fe-11
Удобрение Yara Vita Rexolin Q 40, хелат железа EDDHA
Fe-6
Удобрение Yara Tera Rexolin Q 40, хелат железа EDDHA
Fe-6
33
Кристаллические микроэлементы хелатные удобрения Ультрамаг, марки "Хелат Fe-13"
Fe-13
литр

MgO-29,7, S-23,5
А маркалы күкірт қышқылды магний (магний сульфаты)
(I сорт, II сорт, III сорт)
MgO-29,8, S-23,8
Б маркалы күкірт қышқылды магний (магний сульфаты)
MgO-28,1, S-22,4
В маркалы күкірт қышқылды магний (магний сульфаты)
MgO-16,9, S-13,5
В маркалы күкірт қышқылды магний (магний сульфаты)
MgO-16,4, S-13,4
Магний сульфаты агрохимикаты, маркасы: ұсақ кристалды Эпсомит, түйіршіктелген Эпсомит, ұсақ кристалды Кизерит, түйіршіктелген Кизерит
Mg-16,7, S-13,3
"Magnesium Sulphate" маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
МgО-16, SO3-32
52
Кristа К Plus тыңайтқышы
(калий нитраты)
N-13,7, NO3-13,7,
K2O-46,3
тонна
175 000
Yara Tera Кristа К Plus тыңайтқышы (калий нитраты)
N-13,7, NO3-13,7,
K2O-46,3
Азотқышқылды калий минералды тыңайтқышы (калий нитраты)
N-13,6, K2O-46
Азотқышқылды калий
(калий нитраты)
N-13,6, K2O-46
Азотқышқылды калий
(калий нитраты)
N-13,7, K2O-46,3
Калий нитраты (Potassium nitrate)
N-13,7, K2O-46
Multi-K GG калийлы селитра
N-13,5, K2O-46,2
СХ маркалы техникалы калийлы селитра
N-13,7, K2O-46,3
13-0-46 (NOP) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
N-13, K2O-46
53
Кristа MАG тыңайтқышы
(магний нитраты)
N-3-11, NO3-11, MgO-15
тонна
90000
Yara Tera Кristа MАG тыңайтқышы (магний нитраты)
N-3-11, NO3-11, MgO-15
Магний нитраты
(магнийлы селитра)
N-11,1, MgO-15,5
6-сулы азот қышқылды магний (магнийлы селитра)
MgO-15,5, N-11,1
Магний нитраты
(магнийлы селитра)

MgO-29,7, S-23,5
Магний сернокислый
(сульфат магния), марки А
(I сорт, II сорт, III сорт)
MgO-29,8, S-23,8
Магний сернокислый
(сульфат магния), марки Б
MgO-28,1, S-22,4
Магний сернокислый
(сульфат магния), марки В
MgO-16,9, S-13,5
Магний сернокислый
(сульфат магния), марки В
MgO-16,4, S-13,4
Агрохимикат сульфат магния, марки: Эпсомит мелкокристаллический, Эпсомит гранулированный, Кизерит мелкокристаллический, Кизерит гранулированный
Mg-16,7, S-13,3
Комплексное удобрение Growfert, марки "Magnesium Sulphate"
МgО-16, SO3-32
52
Удобрение Krista K Plus
(нитрат калия)
N-13,7, NO3-13,7,
K2O-46,3
тонна
175 000
Удобрение Yara Tera Krista K Plus (нитрат калия)
N-13,7, NO3-13,7,
K2O-46,3
Минеральное удобрение калий азотнокислый (нитрат калия)
N-13,6, K2O-46
Калий азотнокислый
(нитрат калия)
N-13,6, K2O-46
Калий азотнокислый
(нитрат калия)
N-13,7, K2O-46,3
Нитрат калия (Potassium nitrate)
N-13,7, K2O-46
Калиевая селитра Multi-K GG
N-13,5, K2O-46,2
Селитра калиевая техническая, марки СХ
N-13,7, K2O-46,3
Комплексное удобрение Growfert, марки 13-0-46 (NOP)
N-13, K2O-46
53
Удобрение Krista MAG
(нитрат магния )
N-3-11, NO3-11, MgO-15
тонна
90000
Удобрение Yara Tera Krista MAG (нитрат магния )
N-3-11, NO3-11, MgO-15
Нитрат магния
(магниевая селитра)
N-11,1, MgO-15,5
Магний азотнокислый 6-водный (магниевая селитра)
MgO-15,5, N-11,1
Нитрат магния
(магниевая селитра)

N-3, P2O5-3, К2О-3,
теңіз балдырларының сығындысы
литр
4410
58
Yara Vita ТМ Azos 300 ТМ
S-22,8, N-15,2 + адьюванттар
литр
568
59
Yara Mila Complex 12-11-18 хлорсыз кешенді минералды тыңайтқышы
N-12, P2O5-11, К2О-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
тонна
219 000
Yara Mila NPK 16-27-7 тыңайтқышы
N-16, P2O5-27, К2О-7,
SO3-5, Zn-0,1
Yara Mila NPK 12-24-12 тыңайтқышы
N-12, P2O5-24, К2О-12, MgO-2, SO3-5, Fe-0,2,
Zn-0,007
Yara Mila NPK 9-12-25 тыңайтқышы
N-9, P2O5-12, К2О-25, MgO-2, SO3-6,5, В-0,02
60
"Бастапқы" маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
амин қышқылдары-5,5, полисахаридтер-7,0,
N-4,5, P2O5-5,0, К2О-2,5, MgO-1,0, Fe-0,2, Mn-0,2, Zn-0,2, Cu-0,1, B-0,1,
Mo-0,01
литр
3 425
61
"Әмбебап" маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
амин қышқылдары-10,0, N-6,0, К2О-3,0, SO3-5,0
литр
3 150
62
"Өсу" маркалы Биостим
органо-минералды тыңайтқышы
амин қышқылдары-4,0,
N-4,0, P2O5-10,0, SO3-1,0,
MgO-2,0, Fe-0,4, Mn-0,2, Zn-0,2, B-0,1
63
"Дәнді" маркалы Биостим
органо-минералды тыңайтқышы
амин қышқылдары-7,0,
N-5,5, P2O5-4,5, К2О-4,0, SO3-2,0, MgO-2,0, Fe-0,3, Mn-0,7, Zn-0,6, Cu-0,4,
B-0,2, Mo-0,02, Co-0,02
64
"Майлы" маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
амин қышқылдары-6,0,
N-1,2, SO3-8,0, MgO-3,0,
Fe-0,2, Mn-1,0, Zn-0,2,
Cu-0,1, B-0,7, Mo-0,04,
Co-0,02
65
"Қызылша" маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
амин қышқылдары-6,0,
N-3,5, SO3-2,0, MgO-2,5, Fe-0,03,Mn-1,2, Zn-0,5,
Cu-0,03, B-0,5, Mo-0,02
66
"Жүгері" маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
амин қышқылдары-6,0,
N-6, SO3-6,0, MgO-2,0,
Fe-0,3, Mn-0,2, Zn-0,9,
Cu-0,3, B-0,3, Mo-0,02,
Cо-0,2
67
"Жүгеріге арналған" маркалы Ультрамаг Комби минералды тыңайтқышы
N-15, SO3-4,2, MgO-2,0, Fe-0,7, Mn-0,7, Zn-1,1,
Cu-0,6, B-0,4, Mo-0,003, Ti-0,02
литр
2 380
68
"Майлы дақылдарға арналған" маркалы Ультрамаг Комби минералды тыңайтқышы
N-15, SO3-2,5, MgO-2,5, Fe-0,5, Mn-0,5, Zn-0,5,
Cu-0,1, B-0,5, Mo-0,005, Ti-0,03
литр
69
"Дәнді дақылдарға арналған" маркалы Ультрамаг Комби минералды тыңайтқышы
N-15, SO3-4,5, MgO-2,0, Fe-0,8, Mn-1,1, Zn-1,0,
Cu-0,9, Mo-0,005, Ti-0,02
литр
70
"Бұршақ дақылдарға арналған" маркалы Ультрамаг Комби минералды тыңайтқышы
N-15, SO3-1,0, MgO-2,0, Fe-0,3, Cо-0,002, Mn-0,4, Zn-0,5, Cu-0,2, B-0,5,
Mo-0,036, Ti-0,02
литр
71
"Картопке арналған" маркалы Ультрамаг Комби минералды тыңайтқышы
N-15, SO3-2,5, MgO-2,5, Fe-0,3, Cо-0,002, Mn-0,6, Zn-0,65, Cu-0,2, B-0,4,
Mo-0,005, Ti-0,03
литр
72
"Қызылшаға арналған" маркалы Ультрамаг Комби минералды тыңайтқышы
N-15, SO3-1,8, MgO-2,0, Fe-0,2, Mn-0,65, Zn-0,5, Cu-0,2, B-0,5, Mo-0,005, Ti-0,02, Na2O-3,0
литр
73
6:14:35+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-6, P-14, K-35, MgO-2,
В-0,02, Cu-0,005,

N-3, P2O5-3, К2О-3, экстракт морских водорослей
литр
4410
58
Yara Vita ТМ Azos 300 ТМ
S-22,8, N-15,2 + адьюванты
литр
568
59
Бесхлорное комплексное минеральное удобрение
Yara Mila Complex 12-11-18
N-12, P2O5-11, К2О-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
тонна
219 000
Удобрение Yara Mila NPK 16-27-7
N-16, P2O5-27, К2О-7, SO3-5, Zn-0,1
Удобрение
Yara Mila NPK 12-24-12
N-12, P2O5-24, К2О-12, MgO-2, SO3-5, Fe-0,2,
Zn-0,007
Удобрение Yara Mila NPK 9-12-25
N-9, P2O5-12, К2О-25, MgO-2, SO3-6,5, В-0,02
60
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Старт"
аминокислоты-5,5, полисахариды-7,0,
N-4,5, P2O5-5,0, К2О-2,5, MgO-1,0, Fe-0,2, Mn-0,2, Zn-0,2, Cu-0,1, B-0,1,
Mo-0,01
литр
3 425
61
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Универсал"
аминокислоты-10,0,
N-6,0, К2О-3,0, SO3-5,0
литр
3 150
62
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Рост"
аминокислоты-4,0,
N-4,0, P2O5-10,0, SO3-1,0,
MgO-2,0, Fe-0,4, Mn-0,2, Zn-0,2, B-0,1
63
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Зерновой"
аминокислоты-7,0,
N-5,5, P2O5-4,5, К2О-4,0, SO3-2,0, MgO-2,0, Fe-0,3, Mn-0,7, Zn-0,6, Cu-0,4,
B-0,2, Mo-0,02, Co-0,02
64
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Масличный"
аминокислоты-6,0, N-1,2, SO3-8,0, MgO-3,0,
Fe-0,2, Mn-1,0, Zn-0,2,
Cu-0,1, B-0,7, Mo-0,04,
Co-0,02
65
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Свекла"
аминокислоты-6,0, N-3,5, SO3-2,0, MgO-2,5,
Fe-0,03, Mn-1,2, Zn-0,5, Cu-0,03, B-0,5, Mo-0,02
66
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Кукуруза"
аминокислоты-6,0, N-6, SO3-6,0, MgO-2,0,
Fe-0,3, Mn-0,2, Zn-0,9,
Cu-0,3, B-0,3, Mo-0,02, Cо-0,2
67
Удобрение Ультрамаг Комби, марки "Для кукурузы"
N-15, SO3-4,2, MgO-2,0, Fe-0,7, Mn-0,7, Zn-1,1, Cu-0,6, B-0,4, Mo-0,003, Ti-0,02
литр
2 380
68
Удобрение Ультрамаг Комби, марки "Для масличных"
N-15, SO3-2,5, MgO-2,5, Fe-0,5, Mn-0,5, Zn-0,5, Cu-0,1, B-0,5, Mo-0,005, Ti-0,03
литр
69
Удобрение Ультрамаг Комби, марки "Для зерновых"
N-15, SO3-4,5, MgO-2,0, Fe-0,8, Mn-1,1, Zn-1,0, Cu-0,9, Mo-0,005, Ti-0,02
литр
70
Удобрение Ультрамаг Комби, марки "Для бобовых"
N-15, SO3-1,0, MgO-2,0, Fe-0,3, Cо-0,002, Mn-0,4, Zn-0,5, Cu-0,2, B-0,5,
Mo-0,036, Ti-0,02
литр
71
Удобрение Ультрамаг Комби, марки "Для картофеля"
N-15, SO3-2,5, MgO-2,5, Fe-0,3, Cо-0,002, Mn-0,6, Zn-0,65, Cu-0,2, B-0,4, Mo-0,005, Ti-0,03
литр
72
Удобрение Ультрамаг Комби, марки "Для свеклы"
N-15, SO3-1,8, MgO-2,0, Fe-0,2, Mn-0,65, Zn-0,5, Cu-0,2, B-0,5, Mo-0,005, Ti-0,02, Na2O-3,0
литр
73
Водорастворимое NPK удобрение, марки 6:14:35+2MgO+MЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005,

Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
437 000
74
12:8:31+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-12, P-8, K-31, MgO-2,
В-0,02, Cu-0,005,
Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
75
13:40:13+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05,
Zn-0,01, Fe-0,07,
Mo-0,004
76
15:15:30+1,5MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-15, P-15, K-30,
MgO-1,5, В-0,02,
Cu-0,005, Mn-0,05,
Zn-0,01, Fe-0,07,

Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
437 000
74
Водорастворимое NPK удобрение, марки 12:8:31+2MgO+MЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005,
Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
75
Водорастворимое NPK удобрение, марки 13:40:13+MЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05,
Zn-0,01, Fe-0,07,
Mo-0,004
76
Водорастворимое NPK удобрение, марки 15:15:30+1,5MgO+МЭ
N-15, P-15, K-30,
MgO-1,5, В-0,02,
Cu-0,005, Mn-0,05,
Zn-0,01, Fe-0,07,

205
16-8-24+2 MgO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-16, P2O5-8, К2О-24, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01,
Mo-0,005, Zn-0,01
килограмм
281,5
206
18-18-18+1 MgO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, К2О-18, MgO-1, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01,
Mo-0,005, Zn-0,01
килограмм
321,5
207
20-10-20 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-20, P2O5-10, К2О-20,
B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005,
Zn-0,01
килограмм

205
Комплексное удобрение Growfert+Micro, марки
16-8-24+2 MgO
N-16, P2O5-8, К2О-24, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01,
Mo-0,005, Zn-0,01
килограмм
281,5
206
Комплексное удобрение Growfert+Micro, марки
18-18-18+1 MgO
N-18, P2O5-18, К2О-18, MgO-1, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01,
Mo-0,005, Zn-0,01
килограмм
321,5
207
Комплексное удобрение Growfert+Micro, марки 20-10-20
N-20, P2O5-10, К2О-20,
B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005,
Zn-0,01
килограмм

240
"Белый жемчуг" сұйық гуминді тыңайтқышы
органикалық зат-46,5 грамм/литр, гумин қышқылдары-38,9 грамм/литр, фульво қышқылдары-7,6,
N-0,14 грамм/литр,
P2O-16,7 грамм/литр,
К2О-29,8 грамм/литр,
Fe-312 миллиграмм/литр,
CaO-5670 миллиграмм/литр,
MgO-671 миллиграмм/литр,
Co-0,051 миллиграмм/литр,
Zn-0,23 миллиграмм/литр,
Cu-0,30 миллиграмм/литр,
Mn-31,4 миллиграмм/литр,
Mo-0,10 миллиграмм/литр,
Si2O-631 миллиграмм/литр,
құрғақ қалдық-84 грамм/литр,
күл-5,58, pH-7,2 бірлік
литр
1 295,0
241
"Волски Моно-Сера" маркалы
"Волски Моноформы" сұйық микротыңайтқышы
N-2, SO3-72, MgO-2,3
литр
976,5
242
"Волски Моно-Бор" маркалы "Волски Моноформы"
сұйық микротыңайтқышы
B-10
литр
1 280,0
243
"Микромак" маркалы "Волски Микрокомплекс" кешенді сұйық минералды тыңайтқышы
Cu-0,61-3,55,
Zn-0,52-3,11, В-0,18-0,61, Mn-0,18-0,49,
Fe-0,19-0,49,
Mo-0,27-1,14,
Со-0,18-0,31,
Se-0,004-0,012,
Cr-0,031-0,194,
Ni-0,008-0,015,
Li-0,044-0,129,
V-0,034-0,158,
N-0,3-4,4, P2O5-0,2-0,6, К2О-0,84-5,9, SO3-1,0-5,0
MgО-0,34-2,08
литр
1 333,5
244
"Микроэл" маркалы "Волски Микрокомплекс" кешенді сұйық минералды тыңайтқышы
Cu-0,6, Zn-1,3, В-0,15,
Mn-0,31, Fe-0,3, Mo-0,2,
Со-0,08, Se-0,009,
Cr-0,001, Ni-0,006,
Li-0,04, N-0,4, К2О-0,03, SO3-5,7, MgО-1,32
литр
1 376,0
245
"Экомак" маркалы "Волски Микрокомплекс" кешенді сұйық минералды тыңайтқышы
Cu-0,97, Zn-0,98, B-0,35, Mn-0,58, Fe-0,35,
Mo-0,09, N-2,4, P2O5-0,61, К2О-1,77, SO3-4,9,
MgO-0,97, Co-0,18
литр
1 577,5
246
"Страда N" маркалы "Страда" кешенді сұйық минералды тыңайтқышы
Cu-0,06, Zn-0,13, В-0,016,
Mn-0,05, Fe-0,03,
Mo-0,05, Со-0,001,

240
Жидкое гуминовое удобрение "Белый жемчуг"
органическое вещество-46,5 грамм/литр, гуминовые кислоты-38,9 грамм/литр, фульво кислоты-7,6, N-0,14 грамм/литр, P2O-16,7 грамм/литр,
К2О-29,8 грамм/литр,
Fe-312 миллиграмм/литр,
CaO-5670 миллиграмм/литр,
MgO-671 миллиграмм/литр,
Co-0,051 миллиграмм/литр,
Zn-0,23 миллиграмм/литр,
Cu-0,30 миллиграмм/литр,
Mn-31,4 миллиграмм/литр,
Mo-0,10 миллиграмм/литр,
Si2O-631 миллиграмм/литр,
сухой остаток-84 грамм/литр,
зола-55,8, pH-7,2 единица
литр
1 295,0
241
Жидкое микроудобрение "Волски Моноформы" марки
"Волски Моно-Сера"
N-2, SO3-72, MgO-2,3
литр
976,5
242
Жидкое микроудобрение "Волски Моноформы", марки
"Волски Моно-Бор"
B-10
литр
1 280,0
243
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс", марки "Микромак"
Cu-0,61-3,55,
Zn-0,52-3,11, В-0,18-0,61, Mn-0,18-0,49,
Fe-0,19-0,49,
Mo-0,27-1,14,
Со-0,18-0,31,
Se-0,004-0,012,
Cr-0,031-0,194,
Ni-0,008-0,015,
Li-0,044-0,129,
V-0,034-0,158,
N-0,3-4,4, P2O5-0,2-0,6, К2О-0,84-5,9, SO3-1,0-5,0
MgО-0,34-2,08
литр
1 333,5
244
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микроэл"
Cu-0,6, Zn-1,3, В-0,15, Mn-0,31, Fe-0,3, Mo-0,2,
Со-0,08, Se-0,009,
Cr-0,001, Ni-0,006,
Li-0,04, N-0,4, К2О-0,03, SO3-5,7, MgО-1,32
литр
1 376,0
245
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Экомак"
Cu-0,97, Zn-0,98, B-0,35, Mn-0,58, Fe-0,35,
Mo-0,09, N-2,4, P2O5-0,61, К2О-1,77, SO3-4,9,
MgO-0,97, Co-0,18
литр
1 577,5
246
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда N"
Cu-0,06, Zn-0,13, В-0,016,
Mn-0,05, Fe-0,03,
Mo-0,05, Со-0,001,

Zn-7,67, N-5,41, SO3-3,61, амин қышқылдары-2,78, органикалық қышқылдар-8,35, моносахаридтер-0,00385, фитогормондар-0,00044
литр
1 145,0
264
Нановит Кальцийлі
N-8,86, MgO-0,71,
SO3-0,77, СаО-15,0 ,
Cu-0,02, В-0,04, Fe-0,21, Mn-0,11, Zn-0,02,
амин қышқылдары-0,78, органикалық қышқылдар-0,10, моносахаридтер-0,00347, фитогормондар-0,0004
литр
1 085,0
265
Нановит Фосфорлы
N-4,53, P2O5-30,00,
В-0,51, Zn-0,51, SO3-0,25, амин қышқылдары-0,08, органикалық қышқылдар-4,5, моносахаридтер-0,00365, фитогормондар-0,00042
литр
1 425,0
266
Нановит Молибденді
N-3,34, SO3-0,25, В-0,50, Мо-3,00 , Zn-0,50,
амин қышқылдары-4,26, органикалық қышқылдар-16,5, моносахаридтер-0,00417, фитогормондар-0,00048
литр
1 457,5

Zn-7,67, N-5,41, SO3-3,61, аминокислоты-2,78 , органические кислоты- 8,35, моносахариды- 0,00385, фитогормоны- 0,00044
литр
1 145,0
264
Нановит Кальциевый
N-8,86, MgO-0,71,
SO3-0,77, СаО-15,0 ,
Cu-0,02, В-0,04, Fe-0,21 , Mn-0,11, Zn-0,02, аминокислоты-0,78, органические кислоты- 0,10, моносахариды- 0,00347, фитогормоны- 0,0004
литр
1 085,0
265
Нановит Фосфорный
N-4,53, P2O5-30,00,
В-0,51, Zn-0,51, SO3-0,25, аминокислоты-0,08, органические кислоты-4,5, моносахариды-0,00365 , фитогормоны-0,00042
литр
1 425,0
266
Нановит Молибденовый
N-3,34, SO3-0,25, В-0,50, Мо-3,00 , Zn-0,50, аминокислоты-4,26, органические кислоты- 16,5, моносахариды-0,00417, фитогормоны- 0,00048
литр
1 457,5

267
НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7, MgO-0,1, SO3-0,08, Cu-0,015, В-0,01, Fe-0,01, Mn-0,02, Мо-0,006,
Zn-0,02, P2O5-1,0,
K2O-1,1, Si-0,004,
Co-0,004,
амин қышқылдары-35,0 , моносахаридтер-0,1, фитогормондар-0,012
литр
1 800,0
268
3:18:18 маркалы
НАНОВИТ ТЕРРА
N-3,0, P2O5-18,0,
K2O-18,0 , MgO-0,015, SO3-0,015, В-0,022,
Cu-0,038, Fe-0,07,
Mn-0,03, Мо-0,015,
Zn-0,015, Si-0,015,
Co-0,0015
литр
1 075,0
269
5:20:5 маркалы НАНОВИТ ТЕРРА
N-5,0, P2O5-20,0, K2O-5,0, MgO-0,01, SO3-0,01,
В-0,02, Cu-0,04, Fe-0,07, Mn-0,035, Мо-0,01,
Zn-0,01, Si-0,01, Co-0,001
литр

267
НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7, MgO-0,1, SO3-0,08, Cu-0,015, В-0,01, Fe-0,01, Mn-0,02, Мо-0,006,
Zn-0,02, P2O5-1,0,
K2O-1,1, Si-0,004,
Co-0,004,
аминокислоты-35,0, моносахариды-0,1, фитогормоны-0,012
литр
1 800,0
268
НАНОВИТ ТЕРРА, марки 3:18:18
N-3,0, P2O5-18,0,
K2O-18,0 , MgO-0,015, SO3-0,015, В-0,022,
Cu-0,038, Fe-0,07,
Mn-0,03, Мо-0,015,
Zn-0,015, Si-0,015,
Co-0,0015
литр
1 075,0
269
НАНОВИТ ТЕРРА, марки 5:20:5
N-5,0, P2O5-20,0, K2O-5,0, MgO-0,01, SO3-0,01,
В-0,02, Cu-0,04, Fe-0,07, Mn-0,035, Мо-0,01,
Zn-0,01, Si-0,01, Co-0,001
литр

1 142,5
270
9:18:9 маркалы НАНОВИТ ТЕРРА
N-9,0, P2O5-18,0, K2O-9,0, MgO-0,012, SO3-0,012,
В-0,018, Cu-0,04,
Fe-0,065, Mn-0,028,
Мо-0,012, Zn-0,012,
Si-0,012, Co-0,0012
литр
1 075,0
271
CROPMAX
минералды тыңайтқышы
N-0,2, P-0,4, K-0,02,
Fe-220, Mg-550, Zn-49, Cu-35, Mn-54, B, Ca, Mo, Co, Ni-10, амин қышқылдары-2
литр
4 465,0
272
"Sunny Mix бидай" тыңайтқышы
N-4, P2O5-40, K2O-5,48,
B-4,5, Zn-14,6, Mo-0,5, MgO-6,56, Mn-21,1,
Fe-14, S-7,95, Cu-7,6,
Cu-7,6, органикалық қышқылдар-25 грамм/литр, амин қышқылдары-25 грамм/литр, өсімдіктердің өсуі мен иммунитетінің стимуляторлары-10 грамм/литр
литр
1 628,0
273
"Sunny Mix B" тыңайтқышы
N-4,05 B-10,2
литр
274
"Sunny Mix әмбебап" тыңайтқышы
N-2,33, P2O5-20,3,
K2O-13,7, B-5,1, Zn-5,6, Mo-0,06, Co-0,01,
MgO-8,2, Mn-8,13,
Fe-1,0, Cu-1,6, органикалық қышқылдар-25 грамм/литр,
амин қышқылдары-25 грамм/литр, өсімдіктердің өсуі мен иммунитетінің стимуляторлары-10 грамм/литр
литр
275
"Sunny Mix Zn" тыңайтқышы
Zn-12,5, N-16,4, +
амин қышқылдары-85 грамм/литр, өсімдіктердің өсуі мен иммунитетінің стимуляторлары
литр
276
"Sunny Mix күнбағыс" тыңайтқышы
N-1,2, MgO-8,36, Mn-7,0, S-10,7, Mo-4,0, органикалық қышқылдар-25 грамм/литр,
амин қышқылдары-25 грамм/литр, өсімдіктердің өсуі мен иммунитетінің стимуляторлары-10 грамм/литр
литр
277
"Sunny Mix бұршақ тұқымдастар вегетациясы" тыңайтқышы
N-5,51, P2O5-20,2,
K2O-13,7, B-3,4, Zn-1,7,
S-6,8, Mo-0,2, Co-0,02, MgO-2,5, Mn-5,8,
CaO-1,75, Fe-2,0, Cu-7,6, органикалық қышқылдар-25 грамм/литр,
амин қышқылдары-25 грамм/литр, өсімдіктердің өсуі мен иммунитетінің стимуляторлары-10 грамм/литр
литр

1 142,5
270
НАНОВИТ ТЕРРА, марки 9:18:9
N-9,0, P2O5-18,0, K2O-9,0, MgO-0,012, SO3-0,012,
В-0,018, Cu-0,04,
Fe-0,065, Mn-0,028,
Мо-0,012, Zn-0,012,
Si-0,012, Co-0,0012
литр
1 075,0
271
Минеральное удобрение CROPMAX
N-0,2, P-0,4, K-0,02,
Fe-220, Mg-550, Zn-49, Cu-35, Mn-54, B, Ca, Mo, Co, Ni-10,
аминокислоты- 2
литр
4 465,0
272
Удобрение "Sunny Mix пшеница"
N-4, P2O5-40, K2O-5,48,
B-4,5, Zn-14,6, Mo-0,5, MgO-6,56, Mn-21,1,
Fe-14, S-7,95, Cu-7,6, органические кислоты-25 грамм/литр, аминокислоты-25 грамм/литр, стимуляторы роста и иммунитета растений-10 грамм/литр
литр
1 628,0
273
Удобрение "Sunny Mix B"
N-4,05, B-10,2
литр
274
Удобрение "Sunny Mix универсальный"
N-2,33, P2O5-20,3,
K2O-13,7, B-5,1, Zn-5,6, Mo-0,06, Co-0,01,
MgO-8,2, Mn-8,13, Fe-1,0, Cu-1,6, органические кислоты-25 грамм/литр, аминокислоты-25 грамм/литр, стимуляторы роста и иммунитета растений-10 грамм/литр
литр
275
Удобрение "Sunny Mix Zn"
Zn-12,5, N-16,4, + аминокислоты-85 грамм/литр, стимуляторы роста и иммунитета растений
литр
276
Удобрение "Sunny Mix подсолнечник"
N-1,2, MgO-8,36, Mn-7,0, S-10,7, Mo-4,0, органические кислоты-25 грамм/литр, аминокислоты-25 грамм/литр, стимуляторы роста и иммунитета растений-10 грамм/литр
литр
277
Удобрение "Sunny Mix бобовые вегетация"
N-5,51, P2O5-20,2,
K2O-13,7, B-3,4, Zn-1,7,
S-6,8, Mo-0,2, Co-0,02, MgO-2,5, Mn-5,8,
CaO-1,75, Fe-2,0, Cu-7,6, органические кислоты-25 грамм/литр, аминокислоты-25 грамм/литр, стимуляторы роста и иммунитета растений-10 грамм/литр
литр

NPK=0,08-0,05-0,8 органикалық заттар-5,5, оның ішінде гуматтар-4,3, фульваттар-1,04, кинетин, амин қышқылдары
литр
2 250
318
"VitaePro" органо-минералды тыңайтқышы
табиғи органикалық заттар мен минералды тыңайтқыштардың сулы қоспасы.
NPK=0,1-0,05-0,6 органикалық заттар-2,8, оның ішінде цитокинин, ауксин элиситорлары, В1, В2, С, РР витаминдері, амин қышқылдары
литр
4 500
319
"ПРК Белый жемчуг": "Коричневый", "Универсальный", "Желтый", "ТермоЩит", "АнтиФриз", "СтопКлоп"
бентонит балшығы,
SiO2-5,6, Fe2O3-0,4,
Al2O3-0,16, CaО-0,4, MgO-0,4, K2O-0,2,

водная смесь солей гуминовой кислоты и минеральных удобрений. NPK=0,08-0,05-0,8 органические вещества-5,5 в них гуматы-4,3, фульваты-1,04, кинетин, аминокислоты
литр
2 250
318
Органоминеральное удобрение "VitaePro"
водная смесь натурального органического вещества и минеральных удобрений. NPK=0,1-0,05-0,6, органические вещества-2,8, в них цитокинин, ауксин элиситоры, витамины В1, В2, С, РР, аминокислоты
литр
4 500
319
"ПРК Белый жемчуг": "Коричневый", "Универсальный", "Желтый", "ТермоЩит", "АнтиФриз", "СтопКлоп"
бентонитовая глина, SiO2-5,6, Fe2O3-0,4,
Al2O3-0,16, CaО-0,4, MgO-0,4, K2O-0,2,

861,5
349
23+05+09+4MgO+Te маркалы Granustar CRF (N+P+K+MgO+(Mn)/(Te)) тыңайтқышы
N-23, P2O5-5, K2O-9,
MgO-4, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
592,5
350
20+20+20+1MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-20, P2O5-20, K2O-20, MgO-1, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
961,0
351
20+10+20+2MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-20, P2O5-10, K2O-20, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
917,5
352
20+05+10+6MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-20, P2O5-5, K2O-10, MgO-6, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
782,0
353
20+00+20+2MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-20, K2O-20, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
807,5
354
27+15+12+1MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-27, P2O5-15, K2O-12, MgO-1, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
910,0
355
12+07+25+8CaO+2MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-12, P2O5-7, K2O-25, CaO-8, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
961,0
356
10+52+10+1MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-10, P2O5-52, K2O-10, MgO-1, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
1 079,0
357
18+06+26+3MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-18, P2O5-6, K2O-26, MgO-3, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
920,0
358
17+10+17+12CaO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-17, P2O5-10, K2O-17, CaO-12, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
948,5
359
10+10+30+6MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-10, P2O5-10, K2O-30, MgO-6, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
956,0
360
12+05+24+2MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-12, P2O5-5, K2O-24, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
782,0
361
21+10+10+8CaO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-21, P2O5-10, K2O-10, CaO-8, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм

861,5
349
Удобрение Granustar CRF (N+P+K+MgO+(Mn)/(Te)),
марки 23+05+09+4MgO+Te
N-23, P2O5-5, K2O-9, MgO-4, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
592,5
350
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te),
марки 20+20+20+1MgO+Te
N-20, P2O5-20, K2O-20, MgO-1, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
961,0
351
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te),
марки 20+10+20+2MgO+Te
N-20, P2O5-10, K2O-20, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
917,5
352
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te),
марки 20+05+10+6MgO+Te
N-20, P2O5-5, K2O-10, MgO-6, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
782,0
353
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te),
марки 20+00+20+2MgO+Te
N-20, K2O-20, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
807,5
354
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te),
марки 27+15+12+1MgO+Te
N-27, P2O5-15, K2O-12, MgO-1, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
910,0
355
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te),
марки 12+07+25+8CaO+2MgO+Te
N-12, P2O5-7, K2O-25, CaO-8, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
961,0
356
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te),
марки 10+52+10+1MgO+Te
N-10, P2O5-52, K2O-10, MgO-1, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 079,0
357
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te),
марки 18+06+26+3MgO+Te
N-18, P2O5-6, K2O-26, MgO-3, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
920,0
358
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te),
марки 17+10+17+12CaO+Te
N-17, P2O5-10, K2O-17, CaO-12, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA
килограмм
948,5
359
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te),
марки 10+10+30+6MgO+Te
N-10, P2O5-10, K2O-30, MgO-6, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
956,0
360
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te),
марки 12+05+24+2MgO+Te
N-12, P2O5-5, K2O-24, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
782,0
361
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te),
марки 21+10+10+8CaO+Te
N-21, P2O5-10, K2O-10, CaO-8, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм

N-13, P2O5-41, K2O-13
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-7, P2O5-11, K2O-30, MgO-4, S-3
N-14, P2O5-10, K2O-28, MgO-2,5, S-1,5
N-3, P2O5-11, K2O-35, MgO-4, S-9
N-6, P2O5-12, K2O-33, MgO-3, S-7
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-2, S-1,5
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-1,7, S-1,3
N-13, P2O5-5, K2O-25, MgO-2, S-8
N-19, P2O5-6, K2O-20, MgO-1,5, S-1,4
N-20, P2O5-8, K2O-8,
MgO-1,5, S-9,0
N-20, P2O5-5, K2O-10, MgO-1,5, S-8,4
N-18, P2O5-18, K2O-18
N-12, P2O5-12, K2O-35, MgO-1, S-0,7
N-13, P2O5-41, K2O-13
N-17, P2O5-6, K2O-18, MgO-1,5, S-7

N-13, P2O5-41, K2O-13
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-7, P2O5-11, K2O-30, MgO-4, S-3
N-14, P2O5-10, K2O-28, MgO-2,5, S-1,5
N-3, P2O5-11, K2O-35, MgO-4, S-9
N-6, P2O5-12, K2O-33, MgO-3, S-7
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-2, S-1,5
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-1,7, S-1,3
N-13, P2O5-5, K2O-25, MgO-2, S-8
N-19, P2O5-6, K2O-20, MgO-1,5, S-1,4
N-20, P2O5-8, K2O-8, MgO-1,5, S-9,0
N-20, P2O5-5, K2O-10, MgO-1,5, S-8,4
N-18, P2O5-18, K2O-18
N-12, P2O5-12, K2O-35, MgO-1, S-0,7
N-13, P2O5-41, K2O-13
N-17, P2O5-6, K2O-18, MgO-1,5, S-7

N-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-3, S-9
N-6, P2O5-12, K2O-36, MgO-2, S-4
440
"Салют Бор" тыңайтқышы
N-7,8, В-15
литр
1 053,5
441
"Контур" маркалы "Контур" агрохимикаты
Fe-0,04, Zn-0,015,
Mn-0,04, Cu-0,015,
MgO-0,5, Mo-0,001, гумин қышқылдары-7, фульвоқышқылдары-3
литр
969,0
442
"Контур Старт" маркалы "Контур" агрохимикаты
Fe-0,04, Zn-0,015,
Mn-0,04, Cu-0,015,
MgO-0,5, Mo-0,001, гумин қышқылдары-7, фульвоқышқылдары-3, янтар қышқылы-3, арахидон қышқылы-0,0001
литр
1 794,5
443
"Контур Рост" маркалы
"Контур" агрохимикаты
Fe-0,04, Zn-0,015,
Mn-0,04, Cu-0,015,
MgO-0,5, Mo-0,001, гумин қышқылдары-7, фульвоқышқылдары-3, янтарь қышқылы-4, амин қышқылдары-6,6
литр
1 656,5
444
"Контур Антистресс" маркалы "Контур" агрохимикаты
Fe-0,04, Zn-0,015,
Mn-0,04, Cu-0,015,
MgO-0,5, Mo-0,001, гумин қышқылдары-7, фульвоқышқылдары-3, арахидон қышқылы-0,0001, тритерпен қышқылдары-0,2, амин қышқылдары-4,5
литр

N-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-3, S-9
N-6, P2O5-12, K2O-36, MgO-2, S-4
440
Удобрение "Салют Бор"
N-7,8, В-15
литр
1 053,5
441
Агрохимикат "Контур",
марки "Контур"
Fe-0,04, Zn-0,015,
Mn-0,04, Cu-0,015,
MgO-0,5, Mo-0,001, гуминовые кислоты-7, фульвокислоты-3
литр
969,0
442
Агрохимикат "Контур",
марки "Контур Старт"
Fe-0,04, Zn-0,015,
Mn-0,04, Cu-0,015,
MgO-0,5, Mo-0,001, гуминовые кислоты-7, фульвокислоты-3, янтарная кислота-3, арахидоновая кислота-0,0001
литр
1 794,5
443
Агрохимикат "Контур",
марки "Контур Рост"
Fe-0,04, Zn-0,015,
Mn-0,04, Cu-0,015,
MgO-0,5, Mo-0,001, гуминовые кислоты-7, фульвокислоты-3, янтарная кислота-4, аминокислоты-6,6
литр
1 656,5
444
Агрохимикат "Контур",
марки "Контур Антистресс"
Fe-0,04, Zn-0,015,
Mn-0,04, Cu-0,015,
MgO-0,5, Mo-0,001, гуминовые кислоты-7, фульвокислоты-3, арахидоновая кислота-0,0001, тритерпеновые кислоты-0,2, аминокислоты-4,5
литр