Павлодар қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы "Үгіттеу жөніндегі материалдарын орналастыру орындарын және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды анықтау туралы" № 275/5 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласының әкімдігінің 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 2394/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 желтоқсанда № 7086 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабының 4, 6-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына сәйкес, Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы "Үгіттеу жөніндегі материалдарын орналастыру орындарын және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды анықтау туралы" № 275/5 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4363 болып тіркелген, 2015 жылғы 19 наурызда "Звезда Прииртышья", "Сарыарқа самалы" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1, 2-қосымшалары осы қаулының 1, 2-қосымшалырына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі Е. Иманслям
"КЕЛІСІЛДІ"
Павлодар қалалық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы А. Маржықбаев

О внесении изменений в постановление акимата города Павлодара от 10 марта 2015 года № 275/5 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями"
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 9 декабря 2020 года № 2394/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 декабря 2020 года № 7086
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Павлодара от 10 марта 2015 года № 275/5 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4363, опубликовано 19 марта 2015 года в газетах "Звезда Прииртышья", "Сарыарқа самалы") следующие изменения:
приложения 1, 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования
Аким города Павлодара Е. Иманслям
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Павлодарской городской
территориальной избирательной комиссии А. Маржикбаев

2020 жылғы "09" желтоқсан
Павлодар қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 9 желтоқсаны
№ 2394/7 қаулысына
1-қосымша
Павлодар қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 10 наурыздағы
№ 275/5 қаулысына
1-қосымша
Павлодар қаласында үгіттеу жөніндегі баспа
материалдарын орналастыру орындарының тізбесі
Р/с №
Орнату орындары
Дана саны
Павлодар қаласы
1
Ледовский көшесіндегі № 37 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Бассейн" автобус аялдамасында)
1
2
Айманов көшесіндегі № 29 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Прибрежная" автобус аялдамасында)
1
3
Айманов көшесіндегі № 44 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Мир" автобус аялдамасында)
1
4
Торайғыров көшесіндегі № 6 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Благовещенский собор" автобус аялдамасында)
1
5
Торайғыров көшесіндегі № 28 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Конституция алаңы" автобус аялдамасында)
1
6
Академик Сәтбаев көшесіндегі № 30 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Торайғыров" автобус аялдамасында)
1
7
Торайғыров көшесіндегі стенд ("Музыкалық колледж-дарынды балаларға арналған музыкалық мектеп-интернат" кешені" мемлекеттік мекемесінің жанында)
1
8
Торайғыров көшесіндегі № 54 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Барыс" сауда орталығына қарама қарсы)
1
9
Торайғыров көшесіндегі стенд ("Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы" автобус аялдамасында)
1
10
Теміржол вокзалы жанындағы стенд ("Вокзал" автобус аялдамасында)
1
11
Лермонтов көшесіндегі № 86 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Ғылыми-техникалық кітапхана" автобус аялдамасында)
1
12
Лермонтов көшесіндегі № 100/2 әкімшілік ғимаратың жанындағы стенд ("Лермонтов" автобус аялдамасында)
1
13
Лермонтов көшесіндегі № 120 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("№ 5 мектеп" автобус аялдамасында)
1
14
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылындағы стенд ("Ласточка" автобус аялдамасында)
1
15
Павлов көшесіндегі стенд ("Весна" кафесі" автобус аялдамасында)
1
16
Естай көшесіндегі № 101 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Жасыбай" автобус аялдамасында)
1
17
Малайсары батыр көшесіндегі стенд ("Восточный шағын ауданы" автобус аялдамасында)
1
18
Малайсары батыр көшесіндегі стенд ("Жиһаз фабрикасы" автобус аялдамасында)
1
19
Щедрин көшесіндегі Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ғ. Сұлтанов атындағы Павлодар облыстық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының жанындағы стенд ("Областная больница" автобус аялдамасында)
1
20
Сағадат Нұрмағамбетов көшесіндегі стенд ("Целинная" автобус аялдамасында)
1
21
Мәшһүр Жүсіп көшесіндегі № 26 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Қайырбаев" автобус аялдамасында)
1
22
Естай көшесіндегі № 40 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Қазақстан Халық банкі" акционерлік қоғамы Павлодар облыстық филиалы ғимаратының жанында)
1
23
Естай көшесіндегі стенд ("Диагностикалық орталығы" автобус аялдамасында)
1
24
Академик Сәтбаев көшесіндегі стенд ("Чехов" автобус аялдамасында)
1
25
Академик Сәтбаев көшесіндегі стенд ("М. Горький" автобус аялдамасында)
1
26
Естай көшесіндегі № 132 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Центральный рынок" автобус аялдамасында)
1
27
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылындағы стенд ("Кооператор" автобус аялдамасында)
1
28
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылындағы стенд ("Толстой" автобус аялдамасында)
1
29
Катаев көшесіндегі № 51 әкімшілік ғимаратының жанындағы стенд ("Восток" сауда үйі" автобус аялдамасында)
1
30
Катаев көшесі, 44, Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Естай атындағы Мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдык қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд ("Қ. Әбусейітов атындағы МДО" автобус аялдамасында)
1
31
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылындағы стендтер ("Гулливер" сауда үйі" автобус аялдамасында)
2
32
Академик Шөкин көшесіндегі стенд ("С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университеті" автобус аялдамасында)
1
33
Академик Шөкин көшесіндегі стенд ("Пионерская" автобус аялдамасында)
1
34
Академик Шөкин көшесіндегі стенд ("Академик Бектұров" автобус аялдамасында)
1
35
Академик Шөкин көшесіндегі стенд (өзен вокзалының аумағында)
1
36
Мәшһүр Жүсіп көшесіндегі № 288 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Асыл" дүкенінің жанында)
1
37
Ломов көшесіндегі стенд ("№ 1 Павлодар қалалық ауруханасы" автобус аялдамасында)
1
38
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылындағы стенд ("Айгүл дүкені" автобус аялдамасында)
1
39
Мәшһүр Жүсіп көшесіндегі Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "№ 4 арнайы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы стенд ("Затон базары" автобус аялдамасында)
1
40
Ткачев көшесіндегі "Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымының Павлодар қаласындағы "химия-биология бағытындағы" Назарбаев Зияткерлік мектебі" филиалының жанындағы стенд (автобус аялдамасында)
1
41
Майра көшесіндегі № 19 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Майра" автобус аялдамасында)
1
42

"09" декабря 2020 года
Приложение 1
к постановлению акимата
города Павлодара
от 9 декабря 2020 года
№ 2394/7
Приложение 1
к постановлению акимата
города Павлодара
от 10 марта 2015 года
№ 275/5
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов
в городе Павлодаре
№ п/п
Места установки
Количество штук
город Павлодар
1
стенд возле жилого дома № 37 по улице Ледовского (на автобусной остановке "Бассейн")
1
2
стенд возле жилого дома № 29 по улице Айманова (на автобусной остановке "Прибрежная")
1
3
стенд возле жилого дома № 44 по улице Айманова (на автобусной остановке "Мира")
1
4
стенд возле жилого дома № 6 по улице Торайгырова (на автобусной остановке "Благовещенский собор")
1
5
стенд возле жилого дома № 28 по улице Торайгырова (на автобусной остановке "Площадь Конституции")
1
6
стенд возле жилого дома № 30 по улице Академика Сатпаева (на автобусной остановке "Торайгырова")
1
7
стенд по улице Торайгырова (возле государственного учреждения "Комплекс "Музыкальный колледж-музыкальная школа-интернат для одаренных детей")
1
8
стенд возле жилого дома № 54 по улице Торайгырова (напротив торгового центра "Барыс")
1
9
стенд по улице Торайгырова (на автобусной остановке "проспект Нұрсұлтан Назарбаев")
1
10
стенд возле железнодорожного вокзала (на автобусной остановке "Вокзал")
1
11
стенд возле жилого дома № 86 по улице Лермонтова (на автобусной остановке "Научно-техническая библиотека")
1
12
стенд возле административного здания № 100/2 по улице Лермонтова (на автобусной остановке "Лермонтова")
1
13
стенд возле жилого дома № 120 по улице Лермонтова (на автобусной остановке "Школа № 5")
1
14
стенд по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев (на автобусной остановке "Ласточка")
1
15
стенд по улице Павлова (на автобусной остановке "Кафе "Весна")
1
16
стенд возле жилого дома № 101 по улице Естая (на автобусной остановке "Жасыбай")
1
17
стенд по улице Малайсары батыр (на автобусной остановке "Восточный микрорайон")
1
18
стенд по улице Малайсары батыр (на автобусной остановке "Мебельная фабрика")
1
19
стенд по улице Щедрина возле коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Павлодарская областная больница имени Г. Султанова" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области (на автобусной остановке "Областная больница")
1
20
стенд по улице Сағадат Нұрмағамбетов (на автобусной остановке "Целинная")
1
21
стенд возле жилого дома № 26 по улице Мәшһүр Жүсіп (на автобусной остановке "Каирбаева")
1
22
стенд возле жилого дома № 40 по улице Естая (возле здания Павлодарского областного филиала акционерного общества "Народный банк Казахстана")
1
23
стенд по улице Естая (на автобусной остановке "Диагностический центр")
1
24
стенд по улице Академика Сатпаева (на автобусной остановке "Чехова")
1
25
стенд по улице Академика Сатпаева (на автобусной остановке "М. Горького")
1
26
стенд возле жилого дома № 132 по улице Естая (на автобусной остановке "Центральный рынок")
1
27
стенд по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев (на автобусной остановке "Кооператор")
1
28
стенд по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев (на автобусной остановке "Толстого")
1
29
стенд возле административного здания № 51 по улице Катаева (на автобусной остановке "Торговый дом "Восток")
1
30
стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры имени Естая" отдела культуры и развития языков города Павлодара, акимата города Павлодара по улице Катаева, 44 (на автобусной остановке "КДЦ имени К. Абусеитова")
1
31
стенды по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев (на автобусной остановке "Торговый дом "Гулливер")
2
32
стенд по улице Академика Чокина (на автобусной остановке "Павлодарский государственный университет имени С. Торайгырова")
1
33
стенд по улице Академика Чокина (на автобусной остановке "Пионерская")
1
34
стенд по улице Академика Чокина (на автобусной остановке "Академика Бектурова")
1
35
стенд по улице Академика Чокина (на территории речного вокзала)
1
36
стенд возле жилого дома № 288 по улице Мәшһүр Жүсіп (возле магазина "Асыл")
1
37
стенд по улице Ломова (на автобусной остановке "Павлодарская городская больница № 1")
1
38
стенд по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев (на автобусной остановке "Магазин Айгуль")
1
39
стенд по улице Мәшһүр Жүсіп возле коммунального государственного учреждения "Специальная школа-интернат № 4" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области (на автобусной остановке "Затонский рынок")
1
40
стенд по улице Ткачева возле филиала "Назарбаев Интеллектуальная школа химико-биологического направления" города Павлодар автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы" (на автобусной остановке)
1
41
стенд возле жилого дома № 19 по улице Майры (на автобусной остановке "Майры")
1
42

Майра көшесі, 27/1 бойынша ғимаратының жанындағы стенд ("Қазпошта" акционерлік қоғамы Павлодар облыстық филиалы ғимаратының жанында)
1
43
Бекхожин көшесіндегі стенд ("Усолка шағын ауданы" трамвай аялдамасында)
1
44
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар облыстық балалар ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны жанындағы стенд ("Облыстық балалар ауруханасы" автобус аялдамасында)
1
45
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылындағы стенд ("Жаяу Мұса" автобус аялдамасында)
1
46
Қамзин-Ломов көшелерінің қиылысындағы стенд ("Қазақстан Халық банкі" акционерлік қоғамы Павлодар облыстық филиалы ғимаратының жанында)
1
47
Қамзин көшесіндегі № 168 тұрғын үйдің жанындағы стенд
1
48
Қамзин көшесіндегі стенд ("Диспетчерская" автобус аялдамасында)
1
49
Зеленстрой шағын ауданындағы стенд (Әлсейітов көшесі, 31 бойынша дүкеннің жанындағы автобус аялдамасында)
1
50
Ворушин көшесіндегі № 10 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Альянс" автобус аялдамасында)
1
51
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылындағы стенд ("Дачи-1" автобус аялдамасында)
1
52
Қамзин көшесіндегі № 364 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Ладожская" автобус аялдамасында)
1
53
Жаңаауыл шағын ауданындағы стенд (6 Жаңаауыл көшесі, 6/1, Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Естай атындағы Мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанында)
1
54
Теміржолшылар шағын ауданындағы стенд (Кленовая көшесі, 77/1, Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Естай атындағы мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанында)
1
Жетекші ауылы
55
М. Әуезов көшесіндегі стенд ("Жетекші ауылы әкімі аппаратының Мәдени ойын-сауық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанында)
1
56
Санияз би көшесіндегі стенд ("Конечная" автобус аялдамасында)
1
Кенжекөл ауылдық округі
57
Малайсары тархан көшесіндегі стенд ("Кенжекөл ауылдық округі әкімінің аппаратының Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанында)
1
58
Дружба көшесіндегі стенд ("Дружба" автобус аялдамасында)
1
Ленин кенті
59
Макаренко көшесіндегі стенд (Ленин кенті әкімі аппаратының "Ленин кентінің № 15 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанында)
1
60
Мақажанов көшесіндегі стенд ("Гастроном" дүкенінің жанында)
1
Мойылды ауылы
61
Абай көшесіндегі стенд ("Павлодар қаласының № 38 жалпы негізгі білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанында)
1
62
Ұлы Дала көшесіндегі стенд ("Конечная" автобус аялдамасында)
1
Павлодар ауылы
63
Советская көшесіндегі стенд ("Қазпошта" акционерлік қоғамы Павлодар облыстық филиалы ғимаратының жанында)
1
64
Железнодорожная көшесіндегі стенд ("Конечная" автобус аялдамасында)
1
Павлодар қаласы әкімдігінің

стенд возле здания по улице Майры, 27/1 (возле здания Павлодарского областного филиала акционерного общества "Казпочта")
1
43
стенд по улице Бекхожина (на трамвайной остановке "Микрорайон Усольский")
1
44
стенд возле коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Павлодарская областная детская больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области (на автобусной остановке "Областная детская больница")
1
45
стенд по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев (на автобусной остановке "Жаяу Мусы")
1
46
стенд на пересечении улиц Камзина-Ломова (возле здания Павлодарского областного филиала акционерного общества "Народный банк Казахстана")
1
47
стенд возле жилого дома № 168 по улице Камзина
1
48
стенд по улице Камзина (на автобусной остановке "Диспетчерская")
1
49
стенд в микрорайоне Зеленстрой (на автобусной остановке возле магазина по улице Алсеитова, 31)
1
50
стенд возле жилого дома № 10 по улице Ворушина (на автобусной остановке "Альянс")
1
51
стенд по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев (на автобусной остановке "Дачи-1")
1
52
стенд возле жилого дома № 364 по улице Камзина (на автобусной остановке "Ладожская")
1
53
стенд в микрорайоне Жанааул (возле государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры имени Естая" отдела культуры и развития языков города Павлодара, акимата города Павлодара по улице 6 Жанааульская, 6/1)
1
54
стенд в микрорайоне Железнодорожников (возле государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры имени Естая" отдела культуры и развития языков города Павлодара, акимата города Павлодара по улице Кленовая, 77/1)
1
село Жетекши
55
стенд по улице М. Ауезова (возле государственного коммунального казенного предприятия "Культурно-досуговый центр аппарата акима села Жетекши")
1
56
стенд по улице Санияз би (на автобусной остановке "Конечная")
1
Кенжекольский сельский округ
57
стенд по улице Малайсары тархан (возле государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры аппарата акима Кенжекольского сельского округа")
1
58
стенд по улице Дружбы (на автобусной остановке "Дружбы")
1
поселок Ленинский
59
стенд по улице Макаренко (возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Ясли-сад № 15 поселка Ленинский" аппарат акима поселка Ленинский)
1
60
стенд по улице Макажанова (возле магазина "Гастроном")
1
село Мойылды
61
стенд по улице Абая (возле государственного учреждения "Основная общеобразовательная школа № 38 города Павлодара")
1
62
стенд по улице Ұлы Дала (на автобусной остановке "Конечная")
1
село Павлодарское
63
стенд по улице Советская (возле здания Павлодарского областного филиала акционерного общества "Казпочта")
1
64
стенд по улице Железнодорожная (на автобусной остановке "Конечная")
1
Приложение 2
к постановлению акимата
города Павлодара

2020 жылғы "09"
желтоқсандағы
№ 2394/7 қаулысына
2-қосымша
Павлодар қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 10 наурыздағы
№ 275/5 қаулысына
2-қосымша
Сайлаушылармен кездесулерді өткізуге арналған
үй-жайлар тізбесі
Р/с №
Ұйымның атауы
Орналасқан мекенжайы
Павлодар қаласы
1
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Естай атындағы Мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (кіші зал)
Павлодар қаласы, Конституция алаңы, 1
2
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Павлодар қаласының орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

от "09" декабря 2020 года
№ 2394/7
Приложение 2
к постановлению акимата
города Павлодара
от 10 марта 2015 года
№ 275/5
Перечень помещений для проведения встреч с избирателями
№ п/п
Наименование организации
Адрес расположения
город Павлодар
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец культуры имени Естая" отдела культуры и развития языков города Павлодара, акимата города Павлодара (малый зал)
город Павлодар, площадь Конституции, 1
2
Коммунальное государственное учреждение "Централизованная библиотечная система города Павлодара" отдела культуры и развития языков города Павлодара, акимата города Павлодара

Павлодар қаласы, Торайғыров көшесі, 44/1
3
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының "Шаңырақ" облыстық халық шығармашылығы және мәдени-сауық қызметі орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
Павлодар қаласы, Торайғыров көшесі, 48
4
"Павлодар педагогикалық университеті" коммерциялық емес акционерліқ қоғамы (№ 5 оқу корпусы)
Павлодар қаласы, Торайғыров көшесі, 58
5
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының "Шаңырақ" облыстық халық шығармашылығы және мәдени-сауық қызметі орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Павлодар қаласы, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 1
6
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының "С. Торайғыров атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Павлодар қаласы, Академик Сәтбаев көшесі, 104
7
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "М. М. Катаев атындағы Оқушылар сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (кіші зал)
Павлодар қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 27
8
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Естай атындағы Мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты
Павлодар қаласы, Астана көшесі, 156
9
Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының "А. П. Чехов атындағы Павлодар облыстық драма театры" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (кіші зал)
Павлодар қаласы, Астана көшесі, 166
10
"Инновациялық Еуразия университеті" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

город Павлодар, улица Торайгырова, 44/1
3
Коммунальное государственное казенное предприятие "Областной центр народного творчества и культурно - досуговой деятельности "Шанырак" управления культуры, развития языков и архивного дела Павлодарской области, акимата Павлодарской области
город Павлодар, улица Торайгырова, 48
4
Некоммерческое акционерное общество "Павлодарский педагогический университет" (учебный корпус № 5)
город Павлодар, улица Торайгырова, 58
5
Коммунальное государственное казенное предприятие "Областной центр народного творчества и культурно - досуговой деятельности "Шанырак" управления культуры, развития языков и архивного дела Павлодарской области, акимата Павлодарской области
город Павлодар, проспект Нұрсұлтан Назарбаев, 1
6
Коммунальное государственное учреждение "Областная универсальная научная библиотека имени С. Торайгырова" управления культуры, развития языков и архивного дела Павлодарской области, акимата Павлодарской области
город Павлодар, улица Академика Сатпаева, 104
7
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дворец школьников имени М. М. Катаева" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области (малый зал)
город Павлодар, улица Мәшһүр Жүсіп, 27
8
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец культуры имени Естая" отдела культуры и развития языков города Павлодара, акимата города Павлодара
город Павлодар, улица Астана, 156
9
Коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский областной драматический театр имени А. П. Чехова" управления культуры, развития языков и архивного дела Павлодарской области, акимата Павлодарской области (малый зал)
город Павлодара, улица Астана, 166
10
Товарищество с ограниченной ответственностью "Инновационный Евразийский университет"

Павлодар қаласы, М. Горький көшесі, 102/4
11
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Естай атындағы Мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты
Павлодар қаласы, Катаев көшесі, 44
12
"Торайғыров университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бас корпусы)
Павлодар қаласы, Ломов көшесі, 64
13
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Естай атындағы Мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

город Павлодар, улица М. Горького, 102/4
11
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец культуры имени Естая" отдела культуры и развития языков города Павлодара, акимата города Павлодара
город Павлодар, улица Катаева, 44
12
Некоммерческое акционерное общество "Торайгыров университет" (главный корпус)
город Павлодар, улица Ломова, 64
13
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец культуры имени Естая" отдела культуры и развития языков города Павлодара, акимата города Павлодара

Павлодар қаласы, Жаңаауыл шағын ауданы, 6 Жаңаауыл көшесі, 6/1
14
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Естай атындағы мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Павлодар қаласы, Теміржолшылар шағын ауданы, Кленовая көшесі, 77/1
Жетекші ауылы
15
"Жетекші ауылы әкімі аппаратының Мәдени ойын-сауық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Жетекші ауылы, М. Әуезов көшесі, 15
Кенжекөл ауылдық округі
16
"Кенжекөл ауылдық округі әкімінің аппаратының Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Кенжекөл ауылы, Ата заң алаңы, 3/2
Ленин кенті
17
"Жаяу Мұса атындағы Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ленин кенті, Сарыарқа көшесі, 53/1
Мойылды ауылы
18
"Павлодар қаласының № 38 жалпы негізгі білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Мойылды ауылы, Абай көшесі, 1
Павлодар ауылы
19
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Спорттың балалар-жастар орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Павлодар ауылы, Заводская көшесі, 1

город Павлодар, микрорайон Жанааул, улица 6 Жанааульская, 6/1
14
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец культуры имени Естая" отдела культуры и развития языков города Павлодара, акимата города Павлодара
город Павлодар, микрорайон Железнодорожников, улица Кленовая, 77/1
село Жетекши
15
Государственное коммунальное казенное предприятие "Культурно-досуговый центр аппарата акима села Жетекши"
село Жетекши, улица М. Ауэзова, 15
Кенжекольский сельский округ
16
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры аппарата акима Кенжекольского сельского округа"
село Кенжеколь, площадь Ата заң, 3/2
поселок Ленинский
17
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры имени Жаяу Мусы"
поселок Ленинский, улица Сарыарқа, 53/1
село Мойылды
18
Государственное учреждение "Основная общеобразовательная школа № 38 города Павлодара"
село Мойылды, улица Абая, 1
село Павлодарское
19
Коммунальное государственное учреждение "Детско-молодежный центр спорта" отдела физической культуры и спорта города Павлодара, акимата города Павлодара
село Павлодарское, улица Заводская, 1