Павлодар қаласы Кенжекөл ауылдық округінің Кенжекөл және Долгое ауылдарының көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы Кенжекөл ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 19 ақпандағы № 17-1-03/8 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 ақпанда № 6732 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, Кенжекөл ауылдық округінің Кенжекөл және Долгое ауылдарының тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2019 жылғы 13 желтоқсандағы облыстық ономастика комиссиясының корытындысы негізінде, Кенжекөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қаласы Кенжекөл ауылдық округінің Кенжекөл ауылында келесі көшелері:
"Дорожная" көшесін – "Баян батыр" көшесі;
"Кирпичная" көшесін – "Келісім" көшесі;
"Парковая" көшесін – "Малайсары тархан" көшесі;
"Пригородная" көшесін – "Сұлтанбет сұлтан" көшесі;
"С. Токин" көшесін – "Лашын" көшесі;
"Южная" көшесін – "Қапар Смағұлов" көшесі болып қайта аталсын.
2. Павлодар қаласы Кенжекөл ауылдық округінің Долгое ауылында келесі көшелері:
"Северная" көшесін – "Қимақ" көшесі;
"Центральная" көшесін – "Қазанғап би" көшесі болып қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кенжекөл ауылдық округінің әкімі С. Шуакбаев

О переименовании улиц сел Кенжеколь и Долгое Кенжекольского сельского округа города Павлодара
Решение акима Кенжекольского сельского округа города Павлодара Павлодарской области от 19 февраля 2020 года № 17-1-03/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 февраля 2020 года № 6732
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения жителей сел Кенжеколь и Долгое Кенжекольского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 13 декабря 2019 года, аким Кенжекольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы в селе Кенжеколь Кенжекольского сельского округа города Павлодара:
улицу "Дорожная" - на улицу "Баян батыр";
улицу "Кирпичная" - на улицу "Келісім";
улицу "Парковая" - на улицу "Малайсары тархан";
улицу "Пригородная" - на улицу "Сұлтанбет сұлтан";
улицу "С. Токина" - на улицу "Лашын";
улицу "Южная" - на улицу "Қапар Смағұлов".
2. Переименовать следующие улицы в селе Долгое Кенжекольского сельского округа города Павлодара:
улицу "Северная" - на улицу "Қимақ";
улицу "Центральная" - на улицу "Қазанғап би".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кенжекольского сельского округа С. Шуакбаев