Ақсу қаласы Достық ауылдық округінің Пограничник ауылының "Ислам" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы Достық селолық округі әкімінің 2020 жылғы 11 тамыздағы № 1-03/05 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 тамызда № 6890 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы Достық ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 10 қарашадағы № 1-03/08 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы Достық ауылдық округі әкімінің 10.11.2020 № 1-03/08 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес және Ақсу қаласының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 20 шілдедегі № 2-19/405 ұсынысы негізінде, Достық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қаласы Достық ауылдық округінің Пограничник ауылының "Ислам" шаруа қожалығының аумағында ірі қара малдың құтыру ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Достық ауылдық округінің әкімі Ж. Каирханов

Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Ислам" села Пограничник Достыкского сельского округа города Аксу
Решение акима Достыкского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 11 августа 2020 года № 1-03/05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 августа 2020 года № 6890. Утратило силу решением акима Достыкского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 10 ноября 2020 года № 1-03/08 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Достыкского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 10.11.2020 № 1-03/08 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора города Аксу от 20 июля 2020 года № 2-19/405, аким Достыкского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни бешенства крупного рогатого скота установить ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Ислам" села Пограничник Достыкского сельского округа города Аксу.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Достыкского сельского округа Ж. Каирханов