Ақсу қаласы Қызылжар ауылдық округінің Сарышығанақ ауылының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы Қызылжар ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 16 наурыздағы № 1-04/02 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 наурызда № 6750 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, Қызылжар ауылдық округінің Сарышығанақ ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2019 жылғы 13 желтоқсандағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Қызылжар ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қаласы Қызылжар ауылдық округінің Сарышығанақ ауылындағы келесі көшелері:
"Восточная" көшесі "Қанай" көшесі болып;
"Луговая" көшесі "Тасқын" көшесі болып;
"Переулок-1" көшесі "Айбат" көшесі болып;
"Переулок-2" көшесі "Береке" көшесі болып;
"Строительная" көшесі "Тастенбек Қожаұлы" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылжар ауылдық округінің әкімі Ж. Әбікен

О переименовании некоторых улиц села Сарышыганак Кызылжарского сельского округа города Аксу
Решение акима Кызылжарского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 16 марта 2020 года № 1-04/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 марта 2020 года № 6750
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения жителей села Сарышыганак Кызылжарского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 13 декабря 2019 года, аким Кызылжарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Сарышыганак Кызылжарского сельского округа города Аксу:
улицу "Восточная" на улицу "Қанай";
улицу "Луговая" на улицу "Тасқын".
улицу "Переулок-1" на улицу "Айбат";
улицу "Переулок-2" на улицу "Береке";
улицу "Строительная" на улицу "Тастенбек Қожаұлы".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылжарского сельского округа Ж. Әбікен