Баянауыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Баянауыл аудандық бюджеті туралы" № 300/53 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 сәуірдегі № 318/56 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 сәуірде № 6815 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Баянауыл аудандық бюджеті туралы" № 300/53 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6676 болып тіркелген, 2019 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Баянауыл аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12289917 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1396028 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26745 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10864144 мың теңге;
2) шығындар – 12295336 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 192436 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 238590 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 46154 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -197855 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 197855 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 3-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтері мен Майкайың кентінің бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттер келесі көлемдерде қарастырылғаны ескерілсін:
6828 мың теңге – мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі басқарушылық және негізгі персоналдың ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық жалақысына қосымша төлем белгілеу;
80000 мың теңге – елді мекендерді жарықтандыру жөнінде іс-шаралар жүргізуге;
22254 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдарының мұғалімдеріне еңбекақы ұлғайтуға;
13996 мың теңге – оқушыларды тасымалдау үшін мектеп автокөлік құралдарын сатып алу.
118805 мың теңге – жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілеріне еңбекақы төлеудің жаңа жүйесін факторлық-баллдық шкала бойынша енгізуге;
212087 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;

О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 300/53 "О Баянаульском районном бюджете на 2020 - 2022 годы"
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 29 апреля 2020 года № 318/56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 апреля 2020 года № 6815
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 300/53 "О Баянаульском районном бюджете на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6676, опубликованное 30 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 12289917 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1396028 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26745 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10864144 тысяч тенге;
2) затраты – 12295336 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 192436 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 238590 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 46154 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -197855 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 197855 тысяч тенге.";
2) пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов и поселка Майкаин в следующих размерах:
6828 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры и архивных учреждениях;
80000 тысяч тенге – на проведение мероприятий по освещению населенных пунктов;
22254 тысячи тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
13996 тысяч тенге – на приобретение школьных автотранспортных средств для подвоза учащихся;
118805 тысяч тенге – на внедрение новой системы оплаты труда государственным служащим местных исполнительных органов по факторно-бальной шкале;
212087 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";

452915 мың теңге – 2020 - 2021 жылдарға арналған Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде инфрақұрылымды және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамыту есебінен жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге;
61056 мың теңге – коммуналдық шаруашылық іс-шараларын өткізуге және автомобиль жолдарын ұстауға.";
3) көрсетілген шешімнің 5-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"5. Аудандық жергілікті атқарушы органының 2020 жылға арналған резерві 54707 мың теңге сомада бекітілсін.";
4) көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері, бюджетті жоспарлау және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Баянауыл аудандық
мәслихатының сессия төрағасы А. Маненов
Баянауыл аудандық
мәслихатының хатшысы Т. Қасен
Баянауыл аудандық
мәслихатының 2020 жылғы 29
сәуірдегі № 318/56 шешіміне
қосымша
Баянауыл аудандық
мәслихатының 2019
жылғы 23 желтоқсандағы
№ 300/53 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Баянауыл ауданының бюджеті
(өзгерiстермен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

452915 тысяч тенге – на обеспечение занятости за счет развития инфраструктуры и жилищно-коммунального хозяйства в рамках Дорожной карты занятости на 2020-2021 годы;
61056 тысяч тенге – на проведение мероприятий коммунального хозяйства и содержание автомобильных дорог.";
3) пункт 5 указанного решения изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить на 2020 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 54707 тысяч тенге.";
4) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития, планирования бюджета и социальной политики.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Баянаульского районного маслихата А. Маненов
Секретарь Баянаульского
районного маслихата Т. Қасен
Приложение
к решению Баянаульского
районного маслихата
от 29 апреля 2020 года № 318/56
Приложение 1
к решению маслихата
Баянаульского района от 23
декабря 2019 года № 300/53
Баянаульский районный бюджет на 2020 год
(с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5