Баянауыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Баянауыл ауданының ауылдық округтері және Майқайың кентінің бюджеттері туралы" № 304/54 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 366/64 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 желтоқсанда № 7103 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Баянауыл ауданының ауылдық округтері және Майқайың кентінің бюджеттері туралы" № 304/54 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6702 болып тіркелген, 2020 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрде эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Баянауыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 748349 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20528 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 200 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 727621 мың теңге;
2) шығындар – 754258 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5909 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5909 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2020 - 2022 жылдарға арналған Ақсаң ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40677 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 614 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 479 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 39584 мың теңге;
2) шығындар – 40677 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";

О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 304/54 "О бюджетах сельских округов и поселка Майкаин Баянаульского района на 2020 - 2022 годы"
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 21 декабря 2020 года № 366/64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 декабря 2020 года № 7103
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 304/54 "О бюджетах сельских округов и поселка Майкаин Баянаульского района на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6702, опубликованное 14 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Баянаульского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 748349 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20528 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 727621 тысяч тенге;
2) затраты – 754258 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5909 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5909 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Аксанского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 40677 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 614 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 479 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 39584 тысяч тенге;
2) затраты – 40677 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";

3) көрсетілген шешімнің 4-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2020 - 2022 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34232 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 239 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 33993 мың теңге;
2) шығындар – 34232 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
4) көрсетілген шешімнің 5-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2020 - 2022 жылдарға арналған Жаңатілек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30830 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 246 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 586 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 29998 мың теңге;
2) шығындар – 30830 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
5) көрсетілген шешімнің 6-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2020 - 2022 жылдарға арналған Қаратомар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30628 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 458 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 30170 мың теңге;
2) шығындар – 30628 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең";
6) көрсетілген шешімнің 7-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2020 - 2022 жылдарға арналған Күркелі ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20, 21 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36374 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1960 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 34414 мың теңге;

3) пункт 4 указанного решения изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Жанажольского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 34232 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 239 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 33993 тысяч тенге;
2) затраты – 34232 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
4) пункт 5 указанного решения изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет Жанатлекского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 30830 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 246 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 586 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 29998 тысяч тенге;
2) затраты – 30830 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
5) пункт 6 указанного решения изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить бюджет Каратомарского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 30628 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 458 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 30170 тысяч тенге;
2) затраты – 30628 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
6) пункт 7 указанного решения изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет Куркелинского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 36374 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1960 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 34414 тысяч тенге;

1) кірістер – 308279 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 387 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 307892 мың теңге;
2) шығындар – 308279 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
11) көрсетілген шешімнің 12-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"12. 2020 - 2022 жылдарға арналған Ұзынбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35, 36 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36080 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 264 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –1000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 34816 мың теңге;
2) шығындар – 36080 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
12) көрсетілген шешімнің 13-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"13. 2020 - 2022 жылдарға арналған Майқайың кентінің бюджеті тиісінше 37, 38, 39 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 617246 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 23030 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 150 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 44 мың теңге;
трансферттер түсімі – 594022 мың теңге;
2) шығындар – 622400 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5154 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5154 мың теңге.";
13) көрсетілген шешімнің 1, 4, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Баянауыл аудандық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері, бюджетті жоспарлау және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

1) доходы – 308279 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 387 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 307892 тысяч тенге;
2) затраты – 308279 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
11) пункт 12 указанного решения изложить в следующей редакции:
"12. Утвердить бюджет Узынбулакского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 34, 35, 36 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 36080 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 264 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 34816 тысяч тенге;
2) затраты – 36080 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
12) пункт 13 указанного решения изложить в следующей редакции:
"13. Утвердить бюджет поселка Майкаин на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 37, 38, 39 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 617246 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23030 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 150 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 44 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 594022 тысяч тенге;
2) затраты – 622400 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5154 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5154 тысяч тенге.";
13) приложения 1, 4, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Баянаульского районного маслихата по вопросам социально–экономического развития, планирования бюджета и социальной политики.