Баянауыл ауданы Бірлік ауылдық округінің Ақбаз учаскесінде орналасқан "Мажит" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Баянауыл ауданы Бірлік ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 18 мамырдағы № 1-17/4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 мамырда № 6831 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл ауданы Бірлік ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 18 тамыздағы № 1-17/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл ауданы Бірлік ауылдық округі әкімінің 18.08.2020 № 1-17/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес және Баянауыл ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 21 сәуірдегі № 2-19/93 ұсынысы негізінде, Бірлік ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл ауданы Бірлік ауылдық округінің Ақбаз учаскесінде орналасқан "Мажит" шаруа қожалығының аумағында ірі қара малдың құтыру ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бірлік ауылдық округінің әкімі А. Аманжолов

Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Мажит" расположенного на участке Акбаз Бирликского сельского округа Баянаульского района
Решение акима Бирликского сельского округа Баянаульского района Павлодарской области от 18 мая 2020 года № 1-17/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 мая 2020 года № 6831. Утратило силу решением акима Бирликского сельского округа Баянаульского района Павлодарской области от 18 августа 2020 года № 1-17/6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Бирликского сельского округа Баянаульского района Павлодарской области от 18.08.2020 № 1-17/6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Баянаульского района от 21 апреля 2020 года № 2-19/93, аким Бирликского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни бешенства крупного рогатого скота установить ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Мажит" расположенного на участке Акбаз Бирликского сельского округа Баянаульского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Бирликского сельского округа А. Аманжолов