Ертіс аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Ертіс аудандық бюджеті туралы" № 212-50-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 сәуірдегі № 230-54-6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 сәуірде № 6807 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Ертіс аудандық бюджеті туралы" № 212-50-6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6689 болып тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Ертіс аудандық бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7129266 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 533578 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7370 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4340 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 6583978 мың теңге;
2) шығындар – 8621334 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 48835 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 63624 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14789 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1540903 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1540903 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 6-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2020 жылға арналған аудандық бюджетінде Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер келесі көлемдерінде ескерілсін:
43824 мың теңге – оқушыларды тасымалдау үшін мектеп автокөлік құралдарын сатып алуға;
16313 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға;
93899 мың теңге – факторлық-балдық шкала бойынша жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілеріне еңбекақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге;
142094 мың теңге – "Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
1257 мың теңге – ауылдарда және ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;
9701 мың теңге – білім беру саласындағы күрделі және ағымдағы сипаттағы шығыстарға.";

О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 212-50-6 "Об Иртышском районном бюджете на 2020 - 2022 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 27 апреля 2020 года № 230-54-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 апреля 2020 года № 6807
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 212-50-6 "Об Иртышском районном бюджете на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6689, опубликованное 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Иртышский районный бюджет на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 7129266 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 533578 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7370 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4340 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6583978 тысяч тенге;
2) затраты – 8621334 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 48835 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 63624 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14789 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1540903 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1540903 тысячи тенге.";
2) пункт 6 указанного решения изложить в следующей редакции:
"6. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2020 год бюджетам сҰл и сельских округов Иртышского района в следующих объҰмах:
43824 тысячи тенге – на приобретение школьных автотранспортных средств для подвоза учащихся;
16313 тысяч тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
93899 тысяч тенге – на внедрение новой системы оплаты труда государственным служащим местных исполнительных органов по факторно - бальной шкале;
142094 тысячи тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
1257 тысяч тенге – на обеспечение функционирования автомобильных дорог в сҰлах и сельских округах;
9701 тысяча тенге – на расходы капитального и текущего характера в сфере образования.";