Ертіс аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 тамыздағы "Ертіс аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің әкімшілік мемлекеттік қызметшілеріне қызметтік куәлігін беру Қағидалары және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 75-17-6 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 қарашадағы № 257-59-6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 желтоқсанда № 7060 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 тамыздағы "Ертіс аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің әкімшілік мемлекеттік қызметшілеріне қызметтік куәлігін беру Қағидалары және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 75-17-6 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5619 болып тіркелген, 2017 жылғы 13 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихат аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, Ертіс аудандық мәслихатының хатшысы Б. Шингисов

О признании утратившим силу решения Иртышского районного маслихата от 9 августа 2017 года № 75-17-6 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения административным государственным служащим государственного учреждения "Аппарат Иртышского районного маслихата" и его описание"
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 27 ноября 2020 года № 257-59-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 3 декабря 2020 года № 7060
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Иртышского районного маслихата от 9 августа 2017 года № 75-17-6 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения административным государственным служащим государственного учреждения "Аппарат Иртышского районного маслихата" и его описание" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5619, опубликованное 13 сентября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Иртышского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, секретарь
Иртышского районного маслихата Б. Шингисов