Тереңкөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 наурыздағы "Тереңкөл ауданының аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізудің қосымша тәртібін бекіту туралы" № 1/54 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 тамыздағы № 3/59 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 тамызда № 6889 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тереңкөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 наурыздағы "Тереңкөл ауданының аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізудің қосымша тәртібін бекіту туралы" № 1/54 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6749 болып тіркелген, 2020 жылғы 18 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік сала мен заңдылық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тереңкөл аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. Базарбаева
Тереңкөл аудандық мәслихатының хатшысы С. Баяндинов

О признании утратившим силу решения маслихата района Тереңкөл от 10 марта 2020 года № 1/54 "Об утверждении дополнительного порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории района Тереңкөл"
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 7 августа 2020 года № 3/59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 августа 2020 года № 6889
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района Тереңкөл от 10 марта 2020 года № 1/54 "Об утверждении дополнительного порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории района Тереңкөл" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6749, опубликованное 18 марта 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по социальной сфере и законности.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата района Тереңкөл Г. Базарбаева
Секретарь маслихата района Тереңкөл С. Баяндинов