Шарбақты ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту және жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 наурыздағы № 237/71 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 наурызда № 6783 болып тіркелді.
Ескерту. 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін 2-тармақты қоспағанда, оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқада міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 510-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Шарбақты ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) бекітілсін.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Шарбақты ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасының (схемасының) негізінде жер салығының базалық мөлшерлемелеріне жер салығы мөлшерлемелері арттырылсын.
3. Шарбақты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 маусымдағы "Шарбақты ауданының аумағын аймақтарға бөлу жобасын (сұлбасын) бекіту туралы" № 218/61 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4608 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 шілдеде "Трибуна", "Маралды" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихаттың бюджет және ауданның әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім, 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін 2-тармақты қоспағанда, оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шарбақты аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Д. Калыбаев
Шарбақты аудандық
мәслихатының хатшысы С. Шпехт
Шарбақты аудандық
мәслихатының 2020 жылғы 13
наурыздағы № 237/71 шешіміне
1-қосымша
Шарбақты ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и о повышении базовых ставок земельного налога Щербактинского района
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 13 марта 2020 года № 237/71. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 марта 2020 года № 6783.
Сноска. Вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, за исключением пункта 2, который вводится в действие с 1 января 2021 года.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель Щербактинского района согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Повысить ставки земельного налога к базовым ставкам земельного налога на основании проекта (схемы) зонирования земель Щербактинского района согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Признать утратившим силу решение Щербактинского районного маслихата от 22 июня 2015 года № 218/61 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель Щербактинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4608, опубликованное 23 июля 2015 года в газетах "Трибуна", "Маралды").
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Щербактинского районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития района.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, за исключением пункта 2, который вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Щербактинского районного маслихата Д. Калыбаев
Секретарь Щербактинского районного маслихата С. Шпехт
Приложение 1
к решению Щербактинского
районного маслихата
от 13 марта 2020 года № 237/71
Проект (схема) зонирования земель Щербактинского района

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 01.12.2022 № 130/36 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізілетін 2 - қосымшаны қоспағанда, оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Шарбақты аудандық
мәслихатының 2020 жылғы 13
наурыздағы № 237/71 шешіміне
2-қосымша
Шарбақты ауданының жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру

Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 01.12.2022 № 130/36 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, за исключением приложения 2, которое вводится в действие с 01.01.2023).
Приложение 2
к решению Щербактинского
районного маслихата
от 13 марта 2020 года № 237/71
Повышение базовых ставок земельного налога Щербактинского района