Шарбақты аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті туралы" № 224/67 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 сәуірдегі № 242/73 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 сәуірде № 6818 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті туралы" № 224/67 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6672 болып тіркелген, 2019 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8251060 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 633288 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12949 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1825 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7602998 мың теңге;
2) шығындар – 8437662 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 65361 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 99413 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 34052 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 251963 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 251963 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Аудандық бюджетте 2020 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер келесі мөлшерде ескерілсін:
135268 мың теңге – ағымдағы және күрделі сипаттағы шығындарға;
7086 мың теңге – елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға;
12395 мың теңге – елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыруға;
25494 мың теңге – елді мекендерді сумен қамтамасыз ету үшін;
357574 мың теңге – ауыл ішіндегі автомобиль жолдарын жөндеу үшін;
2000 мың теңге – мәдениет ұйымында басқарушы және негізгі қызметкерлерге ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық жалақыға қосымша ақы орнатуға;
200 мың теңге – мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы;
10884 мың теңге – мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтарының еңбекақысын белгілеуге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 224/67 "О Щербактинском районном бюджете на 2020 - 2022 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 29 апреля 2020 года № 242/73. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 апреля 2020 года № 6818
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 224/67 "О Щербактинском районном бюджете на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6672, опубликованное 27 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Щербактинский районный бюджет на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 8251060 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 633288 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12949 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1825 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7602998 тысяч тенге;
2) затраты – 8437662 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 65361 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 99413 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 34052 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 251963 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 251963 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2020 год бюджетам сельских округов в следующих размерах:
135268 тысяч тенге – на расходы текущего и капитального характера;
7086 тысяч тенге – на освещение улиц в населенных пунктах;
12395 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов;
25494 тысяч тенге – на обеспечение водоснабжением населенных пунктов;
357574 тысяч тенге – на проведение ремонта внутрипоселковых автомобильных дорог;
2000 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организации культуры;
200 тысяч тенге – на доплату за квалификационную категорию педагогам государственной организации дошкольного образования;
10884 тысяч тенге – на установление оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.

234409
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33920
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
33172
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2042
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
10849
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
199
023
Әдістемелік жұмыс
25767
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
74650
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
53810
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
572681
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
143346
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
126090
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
126090
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
17256
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
17256
2
Әлеуметтiк көмек
363912
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
363912
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
250268
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9128
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42984
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
764
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
20948
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
39820
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
65423
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
65423
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31134

234409
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
33920
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
33172
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2042
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка – сироты (детей – сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10849
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) – сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
199
023
Методическая работа
25767
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
74650
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
53810
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
572681
1
Социальное обеспечение
143346
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
126090
005
Государственная адресная социальная помощь
126090
464
Отдел образования района (города областного значения)
17256
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
17256
2
Социальная помощь
363912
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
363912
002
Программа занятости
250268
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9128
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42984
010
Материальное обеспечение детей – инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
764
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
20948
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
39820
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
65423
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
65423
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31134

204962
470
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімі
43976
001
Жергiлiктi деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік оптимизімін қалыптастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27463
004
Жастар саясаты саласындағы іс-шараларды іске асыру
16513
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
160986
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25764
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
205
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
133017
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
2000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
104663
1
Ауыл шаруашылығы
56551
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
56551
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1000
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
817
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
52245
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2489
6
Жер қатынастары
29977
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
29977
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22253
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
7224
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
18135
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
18135
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
18135
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1092
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1092
810
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
1092
039
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

204962
470
Отдел внутренней политики и развития языков района (города областного значения)
43976
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков
27463
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
16513
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
160986
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, физической культуры и спорта
25764
003
Капитальные расходы государственного органа
205
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
133017
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
2000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
104663
1
Сельское хозяйство
56551
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
56551
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1000
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
817
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
52245
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
2489
6
Земельные отношения
29977
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
29977
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
22253
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
7224
007
Капитальные расходы государственного органа
500
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
18135
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
18135
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
18135
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1092
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1092
810
Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
1092
039
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов