Алматы қаласының мектепке дейiнгi ұйымдарындағы 2020 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын және ата-ананың ақы төлеу мөлшерiн бекiту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 21 сәуірдегі № 2/125 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 сәуірде № 1618 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi "Бiлiм туралы" Заңының 6-бабы 3-тармағының 7-1) тармақшасына сәйкес, Алматы қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение и размера родительской платы в дошкольных организациях города Алматы на 2020 год
Постановление акимата города Алматы от 21 апреля 2020 года № 2/125. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 24 апреля 2020 года № 1618. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7-1) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Алматы қаласының мектепке дейiнгi ұйымдарындағы 2020 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, ата-ананың ақы төлеу мөлшерi бекiтiлсiн.
2. Бюджеттiк бағдарламалардың әкiмгерлерi тиiстi бiлiм беру ұйымдарының шығындарын өтеудi 2020 жылға бекiтiлген қаржыландыру жоспарлары шегiнде жүзеге асырсын.
3. Алматы қаласы Бiлiм басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгiленген тәртiпте осы қаулыны әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркеудi, кейiннен мерзiмдi баспа басылымдарында ресми жариялауды және Алматы қаласы әкiмдiгiнiң интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсiн.

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях города Алматы на 2020 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Администраторам бюджетных программ произвести возмещение затрат соответствующих организаций образования в пределах утвержденных планов финансирования на 2020 год.
3. Управлению образования города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и размещение на интернет-ресурсе акимата города Алматы.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкiмiнiң орынбасары Е.Ж. Бабақұмаровқа жүктелсiн.
5. Осы қаулы ол алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Сагинтаев
қаулысына қосымша
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді Алматы қаласы әкімдігінің 28.12.2020 № 4/624 алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Алматы қаласының мектепке дейiнгi ұйымдарындағы 2020 жылға арналған
мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы,
ата-ананың ақы төлеу мөлшерi
Мектепке дейінгі білім беру ұйымының атауы
Жалпы топтардағы тәрбиеленушілердің саны
Жалпы топтағы балабақшалардағы бір тәрбиеленушіге бір айға жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге)
Жалпы топтағы балабақшалардағы түзету топтарындағы тәрбиеленушілердің саны
Жалпы топтағы балабақшалардағы түзету топтарындағы бір тәрбиеленушіге бір айға жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге)
Жылдық мемлекеттік білім беру тапсырысының мөлшері (теңге)
Ата-ананың жалпы топтағы балабақшалардағы бiр балаға тамақтандыру үшін айына ақы төлеу мөлшері (теңге)
Бюджеттік бағдарлама әкімгері - Алатау ауданы әкімінің аппараты
1
Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 1 бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Бабакумарова Е.Ж.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев
Приложение к постановлению
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата города Алматы от 28.12.2020 № 4/621 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание
и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях
города Алматы на 2020 год
Наименование дошкольной организации
Количество воспитанников в детских садах общего типа
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в детских садах общего типа в месяц (тенге)
Количество воспитанников в детских садах общего типа в коррекционных группах
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в детских садах общего типа в коррекционых группах в месяц (тенге)
Размер государственного образовательного заказа в год (тенге)
Размер родительской платы на одного ребенка за питание в детских садах общего типа в месяц (тенге)
Администратор бюджетной программы - Аппарат акима Алатауского района
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 1" Управления образования города Алматы