Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 8 қыркүйектегі № 3/353 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 қыркүйекте № 1634 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Алматы қаласы Цифрландыру басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауды және Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Сагинтаев
Алматы қаласының әкімі
2020 жылғы 8 қыркүйегі
№ 3/353
қаулысына қосымша
Алматы қаласы әкімдігінің кейбір күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында азаматтық хал актілерін тіркеу мәселелері бойынша көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің регламентін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 қарашадағы № 4/646 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1239 болып тіркелген, 2015 жылғы 24 желтоқсанда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған).
2. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында азаматтық хал актілерін тіркеу мәселелері бойынша көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің регламентін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 қарашадағы № 4/646 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 3 тамыздағы № 3/356 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1303 болып тіркелген, 2016 жылғы 22 қыркүйекте "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған).
3. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында азаматтық хал актілерін тіркеу мәселелері бойынша көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің регламентін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 қарашадағы № 4/646 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 6 ақпандағы № 1/35 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1347 болып тіркелген, 2017 жылғы 14 наурызда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 8 сентября 2020 года № 3/353. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 11 сентября 2020 года № 1634
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Алматы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление цифровизации города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и размещение на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев
Приложение к постановлению
Аким города Алматы
от 8 сентября 2020 года
№ 3/353
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата города Алматы
1. Постановление акимата города Алматы от 23 ноября 2015 года № 4/646 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1239, опубликовано 24 декабря 2015 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").
2. Постановление акимата города Алматы от 3 августа 2016 года № 3/356 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 23 ноября 2015 года № 4/646 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1303, опубликовано 22 сентября 2016 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").
3. Постановление акимата города Алматы от 6 февраля 2017 года № 1/35 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 23 ноября 2015 года № 4/646 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1347, опубликовано 14 марта 2017 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").

4. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында азаматтық хал актілерін тіркеу мәселелері бойынша көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің регламентін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 қарашадағы № 4/646 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2018 жылғы 8 қаңтардағы № 1/5 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1446 болып тіркелген, 2018 жылғы 30 қаңтарда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған).
5. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында азаматтық хал актілерін тіркеу мәселелері бойынша көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің регламентін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 қарашадағы № 4/646 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 13 тамыздағы № 3/388 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1496 болып тіркелген, 2018 жылғы 13 қыркүйекте "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған).
6. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында азаматтық хал актілерін тіркеу мәселелері бойынша көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің регламентін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 қарашадағы № 4/646 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 23 қазандағы № 4/587 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1594 болып тіркелген, 2019 жылғы 2 қарашада "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған).

4. Постановление акимата города Алматы от 8 января 2018 года № 1/5 "О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 23 ноября 2015 года № 4/646 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1446, опубликовано 30 января 2018 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").
5. Постановление акимата города Алматы от 13 августа 2018 года № 3/388 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 23 ноября 2015 года № 4/646 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1496, опубликовано 13 сентября 2018 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").
6. Постановление акимата города Алматы от 23 октября 2019 года № 4/587 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 23 ноября 2015 года № 4/646 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1594, опубликовано 2 ноября 2019 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").