Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2017 жылғы 21 маусымдегі "Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлік беру қағидасын және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 03 шешімінің күшін жою туралы
Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2020 жылғы 27 шілдедегі № 01 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 шілдеде № 1625 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына, сәйкес, Алматы қаласы Түрксіб ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2018 жылғы 21 маусымдегі "Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлік беру қағидасын және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 03 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 17 шілдеде № 1394 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінің 2017 жылғы 22 шілдедегі № 85 (5434) және "Вечерний Алматы" газетінің 2017 жылғы 22 шілдедегі № 87-88 (13243-13244) санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің аппараты осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, кейіннен ресми мерзімді баспасөз басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және Түрксіб ауданы әкімі аппаратының интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түрксіб ауданы әкімінің аппарат басшысы Б.О. Торламбаевқа жүктелсін.
4. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Б. АКЖАРОВ

О признании утратившим силу решения акима Турксибского района города Алматы от 21 июня 2017 года № 03 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Турксибского района города Алматы" и его описания"
Решение акима Турксибского района города Алматы от 27 июля 2020 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 30 июля 2020 года № 1625
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Турксибского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Турксибского района города Алматы от 21 июня 2017 года № 03 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Турксибского района города Алматы" и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 17 июля 2017 года № 1394, опубликовано в газетах "Алматы Ақшамы" 22 июля 2017 года № 85 (5434) и "Вечерний Алматы" 22 июля 2017 года № 87-88 (13243-13244).
2. Аппарату акима Турксибского района города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстна и на официальном интернет-ресурсе аппарата акима Турксибского района города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Турксибского района города Алматы Торламбаева Б.О.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Б. АКЖАРОВ